Fotky parfémů

09. srpna 2014 12:33
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 16:42

Luna Tak doháněj v každé volné chvíli!

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 16:58

Korsičanka Dohanim, vsak jsem aspon dnes nafotila tu Nin Shar  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 16:59

Luna Říkám si, jak bys viděla třeba Insolenci, Angélique Noire, Champs Elysées a plno dalších vůní, která mám ráda. Vždy jde poznat, když někdo tvoří srdcem. Ať už jsou to malby, básně či jakákoliv jiná tvorba. A já bych řekla, že Ty srdcem tvoříš. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 19:04

Luna Mě by ještě zajímalo, jestli potřebuješ k té vůni mít pozitivní vztah. Je určitě potřeba ji znát, ale musí se ti i líbit, abys ji namalovala?

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 22:07

Renusatko Rekla bych, ze ne. Napriklad zrovna Baccarat Rouge jsem nikdy neocichala, vychazela jsem jen z toho, co jsem o ni cetla. A taky to bylo ovlivneno tim, ze byla pro Miju, takze jsem pracovala s temito indiciemi a doufala jsem, ze zafungujou. A urcite bych dokazala namalovat i vuni, ktera se mi osobne nelibi, ale zase bych si v ni hledala zachytne body. Cele studium jsme vlastne museli malovat stovky zatisi s hrncema, ruznej binec, starou deku, draty... Taky jsme v tom museli najit neco hezkyho, i kdyz to byla hrozna drina

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 22:10

Luna vida.. zrovna baccarat rouge mi ten obrázek uplně nepřipomíná, tak to možná bude tím. i když je skvělej samozřejmě. moc bych chtěla umět namalovat vůni.. to je úžasnej dar

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 22:30

No a když už mám doma tu mimózu, tak jsem si nemohla odpustit...

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 22:41

wendulka nevěděla jsem, že se dá koupit mimóza, musím se poohlédnout. Sluší jim to spolu! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 22:50

janejane Jo, řezaná mimóza se sehnat dá, ale každoročně vždycky jen týden před Vánoci, nejpozději na Štědrý den, když máš štěstí a ještě jim někde zůstane.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 22:55

wendulka krása....tie farby!

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 22:58

viktorka_od splavu no joo furt obrazky, ale fotka Nin Shar se nikomu nelibi

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 22:59

Luna 

Mně jo. A moc. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 23:03

Luna jak nelíbí? ahaaa, no to je totiž to - když se mi to líbí většinou neříkám nic. remcání, to by mi šlo a jistě v tom nebudu sama

a navíc závidím páč jsem ji ještě - já ostuda - nevyzkoušela

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 23:19

Luna Proč myslíš, že nelíbí? Má moc hezké světlo a i tu látku jsi moc pěkně naaranžovala - červené záhyby nahrazující rozkvétající poupě růže, že jo? A že já jinak cpu ty růže všude, kde to jde.

slniecko Díky.

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 08:13

Luna Když ono je to těžké. Když vidím Krásný obrázek nebo fotku, a to od kohokoliv a nejsem zrovna první nebo druhá , která prohlíží, tak nemám slova ke chvále. Neumím psát ódy, jsem spíše jednoslovná a připadám si pak, že opisuju, no. Tak promiň.

Wendulky fotka je moc pěkná, už  z ní vyzařuje naděje jara.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 08:26
Reakce na Luna:

viktorka_od splavu no joo furt obrazky, ale fotka Nin Shar se nikomu nelibi

​Nechtěla jsem tě přechválit, aby ti to nestouplo do hlavy .

Mně se fotografie líbí, jenom mám jednu malou připomínku - trošku mě ruší švy na té červené látce. Kdyby se dala poskládat tak, aby nebyly vidět, tak je pro mě fotka dokonalá.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 08:27

wendulka To se to fotí, když jsou k mání takovéhle rekvizity !

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 08:30
Reakce na wendulka:

janejane Jo, řezaná mimóza se sehnat dá, ale každoročně vždycky jen týden před Vánoci, nejpozději na Štědrý den, když máš štěstí a ještě jim někde zůstane.

​V Brně na ni narazím častěji, nejen v tomto období. Loni jsem si ji kupovala až někdy v polovině ledna a letos jsem ji v květinářství La Plevela zahlédla ještě před začátkem adventu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 09:02
Reakce na wendulka:

No a když už mám doma tu mimózu, tak jsem si nemohla odpustit...

 ... ach!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. prosince 2017 10:39
Reakce na Fleur:

​V Brně na ni narazím častěji, nejen v tomto období. Loni jsem si ji kupovala až někdy v polovině ledna a letos jsem ji v květinářství La Plevela zahlédla ještě před začátkem adventu.

​Aha, tak to máte v Brně štěstí. Tady ani náhodou. A letos ji nedostali od dodavatelů vůbec. Prý špatná kvalita, takže se asi dostalo jen na větší města. A v Praze se mi povedlo ji sehnat až v posledním květinářství na Můstku. Pravdou ale je, že jsem měla čas oběhnout jen to úzké centrum.

To se to fotí, když jsou k mání takovéhle rekvizity !

Půjčím, když půjčíš svoje.

Dalia Díky