Fotky parfémů

09. srpna 2014 12:33
Cervanek
Avatar
28. prosince 2017 11:32

Luna más takový velký talent - škoda, aby jen tak zahálel někde v Brně!

Měla bys ho využít ve spolupráci s velkými Maisons 

aspoń rozeslat těch svých originálních návrhů - za to nic přece nedáš - určitě přijdou odpovědi

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 11:34

Cervanek to "někde v Brně" jsem jako přehlídla a jinak souhlas! šupšup Luna 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 11:35

Cervanek Sylvi, to je super nápad! Luna - jen do toho! Osměl se

Cervanek
Avatar
28. prosince 2017 11:39

viktorka_od splavu nemyslela jsem to špatně, Brno mám moc ráda, považuji toto město s metropolitním duchem na rakouské hranici, kde často dobré víno teče proudem, s funkcionalistickou i jinou arcihtekturou, klikatými uličkami, kostkovou dlažbouu za svěží vánek naší malé země.

Žije v něm má nejmilejší kamarádka z dětství, jezdím tám málo, za to velice ráda.

Ale talent Luny* nechat zahálet v "malém" městě je škoda, když tyto obrázky mohou dobývat svět parfumérských domů Může se to aspoň zkusit

* Mimochodem Luna jako Měsíc bude vládnout roku 2018

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 11:44
Reakce na Cervanek:

Ale talent nechat zahálet v "malém" městě je škoda,

​Nejak mám dojem, že to nevylepšuješ ...

Ale chápem, ako to myslíš

Cervanek
Avatar
28. prosince 2017 12:06
Reakce na slniecko:

Ale chápem, ako to myslíš

to je dobře

Online Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 12:59

Cervanek viktorka_od splavu Korsičanka  a dalsi naivni zeny, timhle by se tusim parfemovych domech naramne bavili. Ale moc me to od vas tesi 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 13:40

Luna Je velmi snadné to vzdát a ani nezkusit  Vždyť se nikdo nedozví, když tě odmítnou nebo neodpovědí

P.S. A na mně tvá kráska voní úplně jinak - zdá se mi víc sladší a romantická=ne tak zajímavá. Příště se zlejem spolu a očicháme, ju?

Online Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 13:47

Korsičanka nahodou jsem na instagramu, ale tam mi znami nechodi, takze tam to mam dost tajne uschovany  No, neco treba casem vymyslim. Bavilo by me treba ilustrovat parfemovou knihu, kdybyste ji tu chtel nekdo napsat Nebo ze by kolektivni dilo o zavislosti?? 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 13:54

Luna Nó, to je docela dobrý nápad, s nějakou ilustrovanou knihou. Pošli spíš fotky obrazů nějakému nakladateli... Leda kdyby měl někdo parfémově i spisovatelsky schopný styky ve vydavatelstvích Teď jsem si jednu o vůních koupila, ale nemám zatím čas číst

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 19:59

Luna Dej to dohromady s alibi . Ona bude psát a ty ilustrovat. Ostatní se přidají a bude super kniha. 

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 20:32
Reakce na Luna:

No, neco treba casem vymyslim. Bavilo by me treba ilustrovat parfemovou knihu, kdybyste ji tu chtel nekdo napsat 

​Já tě od léta beru za slovo, takže jestli někdy v budoucnu budu potřebovat ilustrátorku (a spřízněnou duši), vím, na koho se obrátit. 

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 20:53

Renusatko na knihu se rozhodně necítím. Ale domenica s Luna  jako teamu to bude slušet. 

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 21:01

domenica No vida, tady se zájemce určitě najde. Tvoje kniha s ilustracemi Luna  by se mi moc líbila. 

alibi Věřím, že ty by jsi to taky dokázalaa ještě určitě i další tady.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 21:18

domenica 

​Já tě od léta beru za slovo, takže jestli někdy v budoucnu budu potřebovat ilustrátorku (a spřízněnou duši), vím, na koho se obrátit. 

Supeeeer!

Online Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 21:25

domenica  Tak to by bylo opravdu úžasné, moc ráda. A děkuji. A taky pořád doufám, že se někdy potkáme v té Praze, když tam teď občas jezdím.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 28. prosince 2017 23:45

Luna Baccarat v Tvém podání je opravdová femme fatale, přesně jako Mija.

A ten nápad s ilustracemi recenzí, co tady zazněl, je báječný nápad!

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 07:16
Reakce na Luna:

Korsičanka nahodou jsem na instagramu, ale tam mi znami nechodi, takze tam to mam dost tajne uschovany  No, neco treba casem vymyslim. Bavilo by me treba ilustrovat parfemovou knihu, kdybyste ji tu chtel nekdo napsat Nebo ze by kolektivni dilo o zavislosti?? 

​Obraz je výborný a k tomu ten evokační potenciál ve vztahu k vůni...

Knihu Parfums d´amour J.-P. Guerlaina doprovodil akvarely Marc Lacaze a tvoje obrazy by jim směle mohly konkurovat!

Online Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 12:51

Jak jinak

Online Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 29. prosince 2017 12:54

Fleur wendulka  Opet prehanite, ale tak krasne se to cte... Uprimne si myslim, ze je znat, ze uz mam ztuhlou ruku, ta "materska" prestavka je znat, chce to daleko vic studii, ale snad to dozenu.