Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 13:38

andry ano, je.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 14:59

andry Díky!

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 19:57
Reakce na alibi:

clothilde Dalia parafínem to být může, to jistě ano. u mne je to asi kombinace. apriori mi parafín nevadí. ale v kombinaci s nějakou chemickou vůní už ano. alespoň tak si vysvětluju ty Yankee. přitom v IKEA Osynlig je parafín a ty mi zle nedělají. No v Dotekslunce naskladnili Kimmy Candles a LOOOPS Kerzen, tak na ty jsem hodně zvědavá

​ Mam v planu vyzkouset tyto svicky

Ta sojova, co ted mam je od Soul Twins a voni moc pekne

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 22:12

clothilde Po těch jsem pokukovala už loni, moc se mi líbí ty obaly. Tak, jestli vyzkoušíš, poděl se o dojmy, prosím. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 23:35

#clothilde po těch jsem už taky pokukovala, budu ráda za tvé zkušenosti

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 03:28

andry ak nechceš, aby bol cítiť uhlík, tak ja to robím tak, že vezmem obyčajnú aromalampičku so odoberacou miskou, namiesto misky dám alobal, na to živicu a pod tým normálne zapálim čajovú sviečk. Ďalšia možnosť je aj páliť to na kovovom sitku takto, ale ten alobal si viem lepšie vytvarovať a prípadne dvíhať /znižovať podľa druhu živice. Ale nevyzerá to veľmi dekoratívne, no...

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 11:01

Přiživím pálení pryskyřic- před rokem jsem udělala malý nákup (myslím Rymer) - ománské kadidlo, damara, kousek ambry- včetně vykuřovací pícky, což je pro mě ideální řešení bez uhlíku 

https://www.spiritbeads.cz/vykurovaci-picka-keramicka-bila/?gclid=EAIaIQobChMIzvaciLn67QIVged3Ch2i0Q0HEAQYECABEgI7pfD_BwE

Kadidlo se na tom sítku jen mírně nataví, vůně je intenzivnější, když podložím čajovku obráceným kalíškem spotřebované čajovky a tím jí "posunu" blíž pod sítko. Akorát např ta damara nebo ambra se taví při nízké teplotě, takže přes to sítko jen rychle protečou a vůni vydávají jen velmi krátce. Sítko je při pravidelném používání pochopitelně plné těch natavený h pryskyřic, takže to nevystavuju nikde na pohled.

ad františky- ty obyč dávám o vánocím jen do chodby (podkuřuju sousedům ), ale tyto vánoce jsem objevila františky od Meadows a ty jsou

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 13:24

Včera u nás dostal kompliment manžel od kamarádky, že krásně voní. Vánočni dárek Interlud Amouage. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 14:52

Renusatko Taky bych mu ho udělila

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 16:44

marieu jéé, tá je veľmi elegantná .

Hej tým alobalom presne riešim toto, približovanie a odďaľovanie plameňa + teda aj to pretekanie.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 17:25

marieu ta pícka se mi moc líbí!

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 17:30

slniecko alibi koupila jsem černou, principiálně funguje přesně tak, jak mi to vyhovuje. Jen musí člověk počítat s tím, že je to sítko při užívání částečně zatavené těmi pryskyřicemi. A taky ještě musím hodit dotaz do toho eshopu, jak pálit ty produkty, které mají nízkou teplotu tání, bez uhlíku. To mi přijde jako plýtvání materiálem, když jen tak protečou (pak to kape dovnitř na tu čajovku nebo stěny té pícky). V téhle fázi by se k tomu alobal už jen připekl... aroma lampa šla z domu v době, kdy jsem si koupila UZ difuzér. Konec off topic. Komplimenty prakticky nedostávám, ačkoliv se mi při návštěvách zde velmi vytříbila a rozrostla polička

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 17:37

marieu ještě prosím o jeden OT. Který UZ difuzér máš?

A co se týká komplimentů - včera jsem pochválila vůni kamarádovi. Aby ne. Má ji ode mne. Rasasi Zebra. Chtěl už druhou, prý na ni dostává pořád komplimenty

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 18:06

alibi reálně je ta šedá mnohem světlejší a matnější. Bohužel po zásahu velký malý spadl z komody a rozbilo se mu to skleněné víko, shora je tudíž vidět ten plastový vnitřek s nádobkou nahoře. Je to značka Ellia, myslím. Ale řekla bych, že už možná nebude v nabídce, objednávala jsem ho léta páně z výprodeje...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 18:37

marieu děkuji

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 18:44

alibi ta značka má všechny moc pěkné, nicméně bohužel mají jen UK eshop, tuším. Nebo aspoň měli. Nevýhoda je taky malá kapacita nádobky. Nevěděla bys prosím o pěkném velkoobjemovém kousku??

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 19:05

alibi Musím říct, že Zebra je opravdu moc pěkná vůně. Syn ji hned sbalil pro sebe a prý mu ji taky všichni chválí. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 23:03

marieu právě já se v tom vůbec nevyznám, tak chci udělat průzkum. Moc by se mi líbilo, kdyby to umělo i ionizaci. Ale nevím, jestli se něco takového dělá???

Renusatko super

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 15:44

...včera od jisté dámy kompliment, že prý krásně voním, tak zvláštně, ale krásně.

...dnes ráno v práci od kolegyně, že prý co mám za vůni.?, že je nádherná, výrazná, krásná...

Baccarat Rouge Extrait 540

(osobně ho tedy vnímám jako téměř intimní, ale to je nejspíš "díky" covidu... Protože lidé ho cítí, i když si třeba stříknu jednou na ruku a je to pod rukávem... Hm. Chtěla jsem šetřit na Dolce Acqva, ale asi to budu muset přehodnoti. Z mých mini flakonků ubývá...)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:14

Miru Baccarat Rouge je moc krásný. Já si ho nekoupila, protože ze vzorku jsem ho na sobě cítila tři dny, sprcha nesprcha, a usoudila jsem, že by mi lezl na nervy. Ale myslím, že až ho zas potkám, ...