Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:34

Mirka Ta výdrž u extraitu je opravdu unikátní a vůně sama taktéž - stačí se podívat, kolik je např. na parfumo na ni recenzí a kolik lidí ji vlastní...

A mně se líbí, jak právě Miru, jež tak "sprdla" EdP, tato koncentrace dostala Já si svoji signaturní užívám jen občas, aby mi nezevšedněla, nebo tvými slovy...aby mě neotravovala

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:39

Mirka 

...to bych chtěla zažít - tři dny...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:39

Korsičanka 

...na mně zmizí za pár hodin(pro okolí), pro mě tak za max tři, a je fuč...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:41

Korsičanka Mezi EDP a extraitem je pro mě velký rozdíl, takže se nedivím, že se Mirce líbil extrait. Však já mám vzorečky od Tebe a taky jsem s Tebou tenkrát ten nákup konzultovala. Myslím, že po delším nošení bych si na něj víc zvykla a necítila ho tolik a tak dlouho. I tak mi ta velká láhev naháněla strach.

Nedávno jsem vyměnila odstřik Oud Satin Mood extrait a ten mě úplně nenadchnul. Mám ho nechat do tepla?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:42

Miru no, jak u čeho

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:43

Mirka 

Satin Mood Extrait by mě zajímal... ...můžeš ho porovnat s EdP, znáš.?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:46

Miru Třeba Inez Vinoodh na mě má výbornou výdrž. Oblečení voní často i po vyprání. Ranní dva střiky bohatě stačí na celý den, krásně voní odpoledne při cvičení a ještě lépe se rozvoní následně v sauně a moc bych za to nedala, že i po sprše bych na sobě něco našla. 

 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:50

Mirka 

...jo, Inez Vinoodh chci zkusit už dávno(i kvůli typu těch fotografií...), ale zrovna tuhle vůni nemají ve formě vzorku na Ingredients...

Miluju, když je vůně cítit z oblečení i po výprání!. To mi dělal třeba Addict nebo Carolina Hererra Ch, ale i jiné...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:51

Miru nemůžu, neznám. Zamrzla jsem parfémově v době cca před 6 lety a už  moc nového nezkouším. Mám doma své stálice, prodávám minimálně, nějaké ultraobjevy se také nekonaly, spíš variace na to, co znám, takže i MFK už mě trochu minul. Teď jsem ze zvědavosti vyměnila Oud Satin zároveň s několika vzorečky a zdá se, že mi jeho vůně moc nesedí. Pro mě je zkrátka můj milovaný Ford.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:52

Miru až budu mít chvilku, pošlu Ti seznam, z čeho Ti můžu udělat vzorky, aby 1996 necestoval sám. Kdybych zapomněla, připoměň se.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:53

Mirka 

...tak Ford je bez debat.! Zrovna dnes mi na poličce znovu přistála Noir Pour Femme.

A brala bych White Suede, Lost Cherry, London, Fougere Platinum, Rose Prick, Noir Extreme, a další...

Hm, a co cítíš z toho Satin Mood Extrait hlavně.? Nebo proč Tě neoslovil.?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:53
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 17:55

Mirka To ti poradí spíš Martula , ta je odbornicí na oudy 

Extrait OSM je tak silný, že jsem se ho nakonec vzdala a nechala si jen odstřik - i tak ho budu mít na pár let:) A to si myslím, že extraity nosím v několika střicích úplně v pohodě. Rozhodně je sytější a sladší= lepší než EdP, ale tu už nemám ani ve vzorku, tak neporovnám.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 18:00

Miru Tohle jsem psala slečně, ale potřebovala bych ho vyzkoušet víc a v různých podmínkách:

"Oud Satin je krásný, ale oud v něm mi přijde dost chladný a tvrdý, narozdíl třeba od Fordovek, které hodně a ráda nosím. Ve spojení se sladkostí na mě působí dojmem, jako když mi někdo lichotí a přitom má kudlu za zády. Vůně je hezky proměnlivá, má výbornou výdrž. Několikrát jsem si říkala, co to tu tak pěkně voní, protože voněla zas jinak, například skořice se v ní několikrát krásně objevila."

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 18:00

Korsičanka 

...aha. No, na mně je EdP takové hedváné mohérové pryskyřičnaté kotě. V začátku lahodná fialka trochu s růží a vanilkovou(ale téměř nesladkou) nadýchanou pryskyřicí. Opět - intenzita intimní, výdrž slabý průměr

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 18:01

Korsičanka Pro mě zas tak silný není, možná na úrovni té 1996 nebo některých Amouage. Voněl dlouho, ale relativně mírně.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 18:03

Mirka 

...souhlasím s tím, že Satin Mood je velmi proměnlivý. I během dne se v něm pokaždé rozvoní jiná ingredience více. A ano, je takový odosobněný, jakoby si furt držel distanc.

Tom Ford - to jsou emoce. Jeho vůně - nejlíp jim rozumí ten, kdo něco silného prožil... A pokud vícekrát, a na různých rovinách - je pak v jeho vůních ztracen, stane se z něj závislák, bídnej feťák... Jakoby pak přesně rozuměl tomu, co chce Tom Ford říci...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 18:13

Miru oudy nosím hodně, nikdy mi nevadily, ale tenhle, když se objeví, je opravdu tvrdý a temný, možná je to kombinace s něčím, nevím. Zároveň se vždycky objeví i sladkost a ten kontrast a akord mi není příjemný. Jinak je opravdu hezký, nenudí, neobtěžuje, fajn vůně.

Forda prostě miluju, a i když se občas objeví něco, co bych domů nechtěla, tak obecně je to u mě nejúspěšnější značka. Třeba Oud Wood, ooch.

edit - jsem OT, pardon

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 18:16

Mirka 

...já zas naopk snesu oudy máálokde

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 18:19

Miru to je škoda, obvykle dobře drží.