Delší cesta k lásce

26. ledna 2018 17:08
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. května 2018 14:53
Reakce na razorblade:

Ja jsem si prosla delsi cestu k lasce jako hodne zenskejch u chanelu petky, kterej se z prisernyho babkovskyho smradu stal moji zachranou ve dny, kdyz proste nevim co na sebe. Neni to tedy laska typu l’orpheline, ale spis takova jistota typu dzin a bile kosile nebo musli tycinky v kabelce.

​četla jsem to s nadějí... ale asi mám smůlu, No. 5 je mi vzdálená přesně tak stejně, jako džíny s košilí a müsli tyčinka v kabelce jerry č.p. jsem tedy neměla tu čest, ale jinak při každé příležitosti zkouším všechny možné odnože a furt nic:-(

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 21. května 2018 15:17

viktorka_od splavu z toho si nic nedelej. Mne se tohle zase nikdy nestane se Shalimarem :D a ze jsem mu davala hooodne sanci :) mi prijde, ze ty jsi zatizena na ty "velky" opulentni vune, coz chanel petka neni, naopak, ta mi prijde "obycejna" v tom nejlepsim slova smyslu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. května 2018 15:54

razorblade spíš bych řekla že podle nálady, "opulentní" jen někdy. určitě mi nijak nevadí "obyčejné" vůně, ale to teda pětka pro můj nos v žádným případě nesplňuje:-) třeba Liú je u mě něco naprosto, diametrálně odlišnýho, ta voní. no ale "svůj" chanel už jsem našla, tak to nevadí:-) a teď jsem si zrovna přinesla vzorky sycomore a 31čky, tak jsem zvědavá:P

klasika shalimar má úvod v takovým tom stylu "to je tak vošklivý až je to hezký":-)) a pak dál už je fakt krásnej. kvůli tomu úvodu si na něj ale zatím teda netroufám, uvidím časem.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. června 2018 14:45
Reakce na slniecko:

Hm, asi Eden...kúpila, predala, kúpila, potom som si povedala, že malé množstvo asi potrebuje a mám taký ten cestovný flakónik.

A Lyric...ani nie, žeby sa mi nepáčil, len ma nejako neoslovil...až neskôr, keď som skúsila extrait. A od extraitu spätne som si našla cestu aj k EdP.

Eden - je to snad sedm let, co jsem ho poprvé a jedinkrát vyzkoušela. A zatratila. Dnes jsem ho zkusila podruhé, na ruku, v Marionnaud, v dusnu a horku ... a je to přesně typ vůně, který mě nyní oslovuje a líbí se mi. Takže putuje do tužebníku. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 06. června 2018 14:52

Dalia No Eden je taková má platonická láska. Věčně jsme po sobě pokukovali a nikdy jsem neměla flakon. Ale nedávno jsem zkoušela a nějak se mi to nezdá ono... Nevíš, jestli je pořád stejný? Vzorek mám doma dlouho, tak doufám, že to bylo tím...

A buď ráda za Eden, mně čím dál víc oblbuje Tauerova L'Air Du Desert Marocain. Už mám v tužebníku parfémy, za který by byla ta blbá garáž!

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 06. června 2018 14:55

Luna a při první zkoušení - pamatuješ -  vlhký písek, nebo tak nějak jsi psala :)... Marocké poušti jsem měla už 4 vzorky a snažím se přesvědčit, že ji fakt nepotřebuju

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. června 2018 15:02

Luna Jestli je stejný jako před těmi mnoha lety, co jsem ho zkoušela, to fakt netuším. Ale každopádně je moc pěkný. Má v sobě takový lehký retro výraz, je hutný, má vývoj a v horku se rozloží přímo božsky.  Hned bych ho objednala, ale chci si doplnit zásobu Lou Lou, kterého mám jen malý zbytek a začala jsem ho hodně nosit.

No i já mám touhy z dražšího soudku.  Třeba Bella Donna, By Night ... ale momentálně nejsem v situaci, kdy bych do nich mohla investovat. Snad později, až se vrátím do práce. Nějak mě to teď netrápí a jsem ráda, že mi velkou radost dělají i vůně za pár stovek. 

Lou Lou je srdcovka. Je spojený s mými parfémovými začátky a stále mi velmi voní. Cítím se v něm jako ve vlastní kůži. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 06. června 2018 16:46

alibi Nastesti je az nekolikaty v poradi. Kandahar je na mne prece jen o vlas lepsi.

Dalia Ja vim, kdysi pred mnoha lety jsi mi prodala odstrik A jednou jsem LouLou citila na Zelnaku uprostred krasneho dne, vsude ovoce a kvetiny a mela ho ja sobe takova pekna pani, to jsou pro nas manialy zazitky...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. června 2018 16:58

Luna Ano, vzpomínám, že jsi měla ode mě odstřik.  Páni, to už je taky let! 

Já kdysi měla takové krásné setkání s Angelem. Jela jsem v Brně šalinou a kousek ode mě stála moc hezká, elegantně oblečená, paní a voněla Angelem. Moc jí slušel a já si tehdy uvědomila, jak je ta vůně parádní!

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 06. června 2018 17:56

alibi už 4 vzorky  ale kdybys potřebovala tak trochu méně, ráda tě části zbavím  (ať furt nemám ty vzorky, abych se přesvědčila, že ji fakt nepotřebuju )

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 06. června 2018 21:54

andry no já vždycky kvůli vzorku Marocain koupila celou sadu  zda se, že mě medvěd nemine, pokušení je velké . Kdyby mi zůstal flakón, tak 2-3 odstriky pustím.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:20

alibi On se chystá Marocain medvěd? 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:22

Luna asi jo, koketuju s tou možností. hlásíš se? :)

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:23

alibi Rozhodně ano!  A jdu se rovnou polít vzorkem, dokud je.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:26

andry co Ty, půjdeš do toho marockého medvěda se mnou a s Lunou?....

jen tak mimochodem, cítíte, jak se mi teď zrychlil tep?

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 07. června 2018 09:57

alibi jo. 10 bych brala urcite, muzu i vic, refan mam.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 07. června 2018 10:01

Luna andry super. během dneška vám napíšu sz a domluvíme se 

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 07. června 2018 10:19

alibi mela bych jeste jednoho zajemce o podil, takze by to byly ty 3 odstriky pryc celkem i s Lunou, oki?

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 07. června 2018 10:35

andry oki, domluveno

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. června 2018 22:06

alibi Luna andry Uááá, ženský, to musíte bejt takový rychlý? Jsem to prošvihla, než jsem to tady našla.

Tak kdyby vás některou časem přestala v odstřiku bavit, tak vám od ní mileráda ulevím.