Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 13:28
Reakce na Korsičanka:

Renusatko Použiješ tedy 10 střiků jako Micuska, nebo aspoň 5 jako my ostatní, no 

​Ja postupne prechádzam aj na 15 . Všimla som si, že ani vôňu jedla pri varení už tak necítim ako pred časom. Je to stále horšie a horšie. A môj najnovší úlovok od MDCI necítim vôbec, len keď priložím nos k ruke .

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 13:31

sisa.b právě, že je to ještě to, co jse strašně chtěla. Uvidím, jak to bude dál...vzorek jsem si večer nachystala a ráno byl fuč. Možná ho někdo uklidil nebo ho někde zašila kočka. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 14:38

alibi Martula mi u Signature radila stříkat do vlasů. 

To je sice pravda, ale kdo si má při střídání vůní každý den mýt vlasy!?!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 17:08

Micuska Mě teda ještě napadlo, jestli už mi nezačíná alergie. Tady v Brně je velké teplo, myslím, že ještě za celou zimu ani nemrzlo. Já jsem alergická na lísku a to většinou je koncem ledna, tak možná se to už posunulo. Zase vše ostatní si myslím cítím dobře. Včera a dnes jsem měla Code a ten cítím v pohodě od rána od 6 i teď. Jen 2 střiky.

Korsičanka Asi nemám takové zabijáky , ale vůni do vlasů si normálně dávám taky. Jenže já se voním fakt jednou a je to na celý den a za 24 hodin už je to vždy pryč. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 17:36

To se máš, že ho cítíš celý den Asi máš hodně citlivý nosík, když ti stačí jen 2 střiky - ale zas: nevypotřebovala bych svou poličku při takové citlivosti ani za několik životů, proto 2x až 3x denně vůně měním:)

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 18:04

Renusatko Mna zasa napadlo, ze ci ti nova vona nesadla ako r*it na serbel a nestotoznila si sa s nou tak, ze ju necitis. U mnohych voni to tak mam a vone, co mi nesedia vnimam omnoho viac, lebo ma otravuju.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 18:06

Korsičanka No to já vím...nehodlám svou poličku víc rozšiřovat. I tak nemám šanci to nikdy spotřebovat, když i každý malý osdstřik mám na  5 let.  Já když se navoním víc, tak si to neužiju, ale sama sebe potom obtěžuju. Jako 10 nebo 15 si neumím představit, myslím, že by mi 100% bylo špatně z jakékoliv krásné vůně. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 18:14

Micuska Mě by to nepřekvapilo, že mi sedí, ale proč to z toho vzorku bylo jiné?  Já se navoním a paráda...tak za hodinu ho necítím ani na ruce, když strčím nos přímo k místu navonění. Takže to prostě nevyřeší víc střiků. Už jsem vyzkoušela dát část i do toho kuličkového flakonku a prostě nic...někde je chyba. Ostatní Profumum Roma mi přijdou až neumytelné, s dlouho výdrží. 

Dneska ještě dojde kamarádka, taky parfémový blázen a prý to vyzkouší na sobě. Pokud to nebude na ní lepší, tak to snad vyzkouším reklamovat 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 18:50

Renusatko Ja som takto dopadla s MDCI. Vzorku som sice nemala, ale skusany strek z odstreku na sdredku mi vonal strasne dlho. Je pravda, ze vonu velmi nevnimam, ale ked prilozim nos k ruke, je tam. Asi mi sedi. Ja na tvojom mieste, ked ani okolie nereaguje, by som kontaktovala obchod. Predpokladam, ze vonu mas z Prahy. Dohodla by som si stredko s majitelom obchodu a urcite sa to doriesi na mieste. Bud je chyba v tebe, alebo vo flakone ktory mas. A vylet do Prahy tiez nie je na zahodenie .

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 19:51

Dnes som vyskúšala vôňu Enigma od Roja Parfums a je to veľká láska na prvé privoňanie  Píšem to sem, lebo kde mám na to brať a nekradnúť 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:01

sisa.b Sisa, odporucam ti stare dobre vone od Roja radsej neskusat, lebo budes zamilovana stale a ucet v minuse tiez pernamentne.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:06

Micuska máš pravdu, radšej nepokúšať. Bola som podľa zloženia a recenzií presvedčená, že sa mi bude páčiť a tak sa aj stalo. Neviem, či plakať alebo sa radovať 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:14

sisa.b Ted babo rad!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:22

Micuska vypnúť počítač, alebo sa aspoň sem už viac nepozrieť 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:24

sisa.b Až si ji jednou koupíš, vezmu si od tebe odstřik, aby tě cena tak nebolela:) Ale nejdřív v dubnu Také Roja Scandal je krásný a Innuendo jakbysmet

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 20:51

Korsičanka to som nechcela čítať  Už žiadne skúšanie Roja.

Cervanek
Avatar
05. ledna 2018 21:21

sisa.b 

 u vuni Roja Dove je jeste jedna moznost - miniatury primo na rojaparfums.com, ktere jsou jak v extrait tak v c.p. - aby clovek neprisel na buben

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 21:21

sisa.b A kam ty chodíš na ty vzácné vzorky, Sisi?:) Třeba ten, co máš na sobě...máš ty a Wendy

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 21:23

sisa.b  Musíš se radovat a šetřit. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 05. ledna 2018 23:10

Cervanek už som ich pozerala, ale oplatí sa to? Aké majú poštovné?

Korsičanka pomenila som 

Renusatko no ja dúfam, že keď ju vyskúšam naplno, tak predsa len uznám, že ju nebudem potrebovať