Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 21. července 2018 21:36

milacka 

Simona Krainová je zákaznicí Ingredients. Každopádně to opravdu není ta osobnost, která by mě inspirovala a lákala k objevování/nošení stejné vůně, kterou nosí ona. Spíš naopak. Takže asi tak: Portrait of a Lady miluji a Baccarate mi přijde zajímavý (i když ho nemůžu nosit) Krainové navzdory. 

Tak to je krásné, že máš v Jakovi parťáka (i) pokud jde o parfémy. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 21. července 2018 21:49

domenica Simona teda ani pre mňa nie je inšpiráciou, ale výberom vôní ma prekvapila. Portrait of a Lady je môjmu srdcu blízky, Baccarat ma fascinuje jedinečnosťou, ale v túžobníku nezakotví, začiatok neviem predýchať.

A za Janka ďakujem, čo sa v mladosti naučíš, v dospelosti akoby si našiel. Je to parfumaniak, o tom niet pochýb.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 21. července 2018 22:05

milacka Jahody - mňam! Ale Janíček bude asi zubařem

A napiš, zlatko!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. července 2018 10:22

Potěšila zpráva od Sylvaine Delacourte o tom, že mám zkušební set její nové vanilkové řady na cestě. Tak je zas na co se těšit. 

(fotka: web syvlainedelacourte)

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 29. července 2018 10:41

domenica Já ho už mám na poště k vyzvednutí, přicestoval během mé dovolené. Také jsem zvědavá, neboť ta první kolekce mě příliš neoslovila.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 29. července 2018 18:41

Fleur domenica  ...takže jdu objednat... 

jinak z té první řady u mě na celé čáře vyhrál Helicriss, ale na flakon to nestačilo.

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 10:33

Sylvaine Delacourte - špičkový servis

V nedeľu ste ma nalákali/ poučili, že sa niečo nové deje. Vo štvrtok som vzorky mala doma. Skúšanie v popoludňajšej horúčave dostatočne úspešné. V rannom chlade primerane potvrdené. 

Pravdepodobní adepti do môjho šuflíka sú Vanori a Vangelis. 

Najmenej si rozumiem s Vahina. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 14:07

Aj ja som si ich práve vytiahla zo schránky....som zvedavá, že keď nájdem silu ich vytiahnuť z obálky, či budú rovnako spotené ako ja .

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 03. srpna 2018 20:44

vyzkoušeno, favoritem je Virgile, za ní Valkyrie a Vanori.

zato Vahina by teda nešla.

celkově se mi vanilková kolekce zdá lepší/mému vkusu více lahodící než pižmová.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 07:23

michaela Doručení bleskové a navíc i u sady vzorků za směšnou cenu se člověk potěší kultivovaným a praktickým balením

Jinak je zajímavé, jak se naše preference rozcházejí. Dneska jsem si přivstala, abych mohla v relativně chladném ránu ještě jednou vůně prozkoušet a na prvním místě mám stále Valkyrie, která mi ovšem vyzněním trošku připomíná Epidor bez švestek.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 17:34

Opakovaná návštěva parfumerie Lulua v Krakově . Úžasný sortiment, neskutečně milé slečny, možnost nerušeného zkoušení a vzorky na přání pro nerozhodné. Můžu jen vřele doporučit. Stejně tak, jako návštěvu tohoto nádherného města .

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 17:42

cinkja 

Nádhera!

No a jaký flakonek, flakonky Ti udělaly radost.?..

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 17:48

Neodolala jsem extraitu Civet od Zoologist

Cervanek
Avatar
12. srpna 2018 18:51

cinkja gratuluji k nákupu Civetu - odolává se jí velmi těžko a teď ve vedrech je naprosto fantastická.

 

Děkuji za fotodokumentaci z lulua.pl

. . . . a ano Krakov je nádherné historické a  univerzitní město

(značku Zoologist prodává teď nově i Le Parfum et le Chic  v Bratislavě. Tato parfumérka má nového majitele a je ve správných rukou. Le-Dix-Neuf ve Vídni si paní majitelka ponechala )

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 19:27
Reakce na cinkja:

Neodolala jsem extraitu Civet od Zoologist

​Krásný design!  Gratuluji!

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 19:31

cinkja 

...vůni neznám. Ale působí poctivě, luxusně.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 21:31

cinkja Krása a gratuluji k nákupu. Tak příští hromadný sraz bude v Brně a další v Krakově

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 21:44
Reakce na Renusatko:

cinkja Krása a gratuluji k nákupu. Tak příští hromadný sraz bude v Brně a další v Krakově

Áno, výborný nápad. A kto ešte nevidel Dámu s hranostajom, ten sa na ňu pozrie. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 23:37

michaela vezmeme ju so sebou do Lului? Mohlo by sa jej to páčiť . Teda, ak bratia Czartoryski dovolia .

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 00:45

Velice velmi mě potěšila jerry , která se o mě stará jak o vlastní, pročež budu vlastnit další várku extraitu 24F