Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 09. ledna 2024 12:19

salvia Teší!

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 09. ledna 2024 13:48

salvia

Máš úžasnou obrazotvornost, která je mi velmi blízká & těším se na další texty...

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 09. ledna 2024 18:03

euridike Já si včera přečetla Tvoji Frankensteinovu růži. Tomu říkám poetika!

Offline milacka
Avatar
5473 příspěvků moje polička 09. ledna 2024 18:08
Reakce na RoSa:

salvia a já jsem se zas pobavila, když jsem hledala tvoji Savane di Seta - na Notinu maj dobrej cenovej vtip, 100ml za 904,- vs 50ml za 2016,- ... je chyba u tý 50ml nebo u tý 100ml?

https://www.notino.cz/salvatore-ferragamo/savane-di-seta-parfemovana-voda-unisex/p-16124148/

už sú ceny úplne iné.

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 09. ledna 2024 18:23

milacka na víc jsem se nemohla.

Online RoSa
Avatar
8241 příspěvků moje polička 09. ledna 2024 18:34

milacka salvia já to řikám furt: neklikejtenato! neklikejtenato! oni vás sledujou!

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 24. ledna 2024 20:04

Na žádost Mha jsem vyzkoušela Patchouli Reminiscence, vyplodila komentář a nakonec si přečetla recenze zdejších osvědčených nosů. A já to asi fakt cítím!

Jen ty slovní popisy to chce ještě pilovat. Obecně a když mi samovolně nenaskakují vizuální představy, jsem v koncích.

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 24. ledna 2024 21:33

Miru Tak to moc ráda čtu, že hypnotic je pořád ještě ve formě. Že bych si ho připomněla?

Jinak na Tvé doporučení mám Forda zlatou Black orchid a pustila jsem si recenzi na youtube a tam nějaký mladík řekl, že tahle vůně je vyloženě pro dominatrix/mistressNo to teda nevím, no.

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 24. ledna 2024 21:43

Luna 

...domina.? V tom smyslu, jak většina lidí vnímá označení/výraz domina, tak to ne. To je ta vůně příliš krotká, málo kontroverzní, málo tvrdá.

Ale ve významu, že si nositelka vůně dělá, co chce, bez ohledu na okolí, to ano

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 10. února 2024 19:34

Roma

a našla jsem si blízko Colosea:

https://www.aleparfumroma.it/?fbclid=PAAaYS0oC72z7o4QXRsuyNijtsu9lRxA_OVnZgEa7CT2Oifw8a2kNNhL_Feco

Luxusní parfumerie!. 

Malá, ale s krásným výběrem značek a velmi zkušenou, šik prodavačkou.

Poradila mi, jak s mojí kůži se správně vonět...

Návštěva byl pro mě neopakovatelný zážitek ❤️

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 10. února 2024 19:42
Reakce na Miru:

Poradila mi, jak s mojí kůži se správně vonět...

​To mě moc zajímá, co ti poradila

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 10. února 2024 19:52

alibi

...řekla jsem jí, co bych ráda (hlavní ingredience) a že potřebují silné vůně. Taky jsem si vypsala dopředu asi osm vůní, co bych ráda zkusila z jejich značek.

Nakonec mi doporučila, poradila - protože mám prý opravdu kůži, která vůně extrémně saje do sebe, máloco na mně drží(zjistila také, jak na mě stříkala postupně vůně...) -

jako "booster"/fixator

Magnetic Blend Initio 7

a po chvilce na to navrstvit vůní

(kterou jsem chtěla zkusit a líbila se mi na první dobrou)

Van Extasyx Lorenzo Pazzaglia.

A -

luxusní!

Drží to na mne od cca 13 hod. doteď...

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 10. února 2024 22:18

Miru to je úžasné, že si s tím uměla poradit

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 11. února 2024 05:07

alibi 

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 11. února 2024 08:05

PS: ...a měla tam i 100vkovy flakon Love Fór Sale,  a když jsem se ptala po testeru, že prý nemá, ale že to pro mě není, že tam je víc chemie než v těch vůních, co mám já a že je to oproti nim slabší.

A měla tam i Anayake Tomo Her, Fillipo Sorcinelli a spoustu dalších značek(viz Insta)

Prostě pro me

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 11. února 2024 08:09

Miru krásný přìběh a z Řìma

A takový by měl být parfemový servis...setkánì s prodavačkou tohoto kalibru považuju za zázrak.

A české niche parfumérky by mohly trošku zabrat v konceptu nabìdky ,,podkladových'' vůnì pro vrstvenì. 

Mě by se moc lìbil něaký booster pod zelené a citrusové parfémy.

Jak by jsi popsala Initio 7?

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 11. února 2024 08:14
Reakce na Miru:

Roma

a našla jsem si blízko Colosea:

https://www.aleparfumroma.it/?fbclid=PAAaYS0oC72z7o4QXRsuyNijtsu9lRxA_OVnZgEa7CT2Oifw8a2kNNhL_Feco

Luxusní parfumerie!. 

Malá, ale s krásným výběrem značek a velmi zkušenou, šik prodavačkou.

Poradila mi, jak s mojí kůži se správně vonět...

Návštěva byl pro mě neopakovatelný zážitek ❤️

​Tak to je výborné! Mám pocit, že jsem v té parfumerii také byla, ale je to už 7 let, tak bych za to ruku do ohně nedala. A co jsi tam pořídila?

Edit: Už to vidím na poličce, tak gratuluji ke krásnému nákupu .

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 11. února 2024 08:20

Woody Ty podkladové vůně pro vrstvení jsou z obchodního hlediska asi problém. Většina zákazníků se chce prostě navonět a jít, ti zkušenější a vynalézavější zvládnou vrstvení i z flakónů, které k tomu původně určeny nebyly. A skoro se děsím, až se toho v marketingu někdo chytne a začne tvrdit, že bez podkladové vůně (a fixační vůně) se neobejdeš . Z tohoto pohledu se mi víc líbi značky, které na layeringu mají postavený celý koncept (Olibanum, Floraiku atd.) a kde to pohrávání si s různými kombinacemi je jen bonus, poněvadž ty vůně jinak fungují i samostatně.

Offline Woody
Avatar
příspěvků moje polička 11. února 2024 09:06

Fleur ano ano, souznìm a souhlasìm. Floraiku i Olibanum to maj moc fajně vykonceptovaný. Občas potřebuju vyjádřit myšlenku, aby se mi posunulo myšlenì. A sotva jsem dopsal, už jsem přemýšlel, že si zkusìm pod Cypress shadow střìknout Mon vetiver.

chraň bůh,aby komerce skočila po vrstvenì.

Offline milacka
Avatar
5473 příspěvků moje polička 11. února 2024 09:50

Miru k vôni ti gratulujem, a takýto servis v parfumérii by som rada zažila aj ja.