Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline RoSa
Avatar
8244 příspěvků moje polička 29. prosince 2023 19:18

salvia opravdu máš moc pěkně udělanou poličku - jsem si teď početla, super komentáře!

Offline jerry
Avatar
9039 příspěvků moje polička 29. prosince 2023 19:23
Reakce na salvia:

nevlastním žádné zázraky,

​Dovolila bych si jemně oponovat - poličku máš vymazlenou a zajímavých vůní máš spoustu. 

Osvětová činnost je záslužná a jak je vidno z tvého popisu, kolegyně již byly podchyceny a teď nastane fáze kultivování (u orientálek bude potřeba jejich nosy ještě trochu pocvičit....Ishq je  se jim nakonec ještě bude líbit).

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 29. prosince 2023 19:37

jerry RoSa Ještě jednou diky Vám oběma. Myslim, že to psala @daniela možná jestě na A., že ji baví objevovat poklady mezi dostupnými vůněmi. Mě taky. Pěstuju ji od r. 2014, to jsem měla pár miniatur od Yvese Rochera.

Oni jsou ty komentáře vidět? Já myslela, že jsou soukromé?

@jerry Zrovna Ishq jsem načuchala při vyzvedávání balíku ve Florentinu a byla to láska na první počuch. Za týden jsem koupila, zrovna byla cesta kolem a cestou ve vlaku jsem si přečetla  tvou pochvalnou recenzi. Tady jsme zajedno.

Offline jerry
Avatar
9039 příspěvků moje polička 29. prosince 2023 20:17
Reakce na salvia:

Myslim, že to psala @daniela možná jestě na A., že ji baví objevovat poklady mezi dostupnými vůněmi. Mě taky.

​Je nás víc

Najít poklad mezi neznámými/pozapomenutými/opomíjenými vůněmi mi vždycky udělá obrovskou radost. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. prosince 2023 20:58

salvia

Taky jsem byla okukovat na tvé polici a řeknu ti, takovou osvětu bych si nechala líbit.

A hned jsem našla společné vůně, takže budu hledat další tipy:) 

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 29. prosince 2023 22:30

Mha Já u tebe taky našla pár kousků, které časem doplním.

Třeba Love Generation Rock, jestli bude (někde teď vyprodávali, ale zrovna Rock chyběla). Přišla mi zajímavá složením a ten flakon .... Normálně na divočárny moc nejsem, ale tohle mě fakt baví.

Offline RoSa
Avatar
8244 příspěvků moje polička 29. prosince 2023 22:35

salvia a já jsem se zas pobavila, když jsem hledala tvoji Savane di Seta - na Notinu maj dobrej cenovej vtip, 100ml za 904,- vs 50ml za 2016,- ... je chyba u tý 50ml nebo u tý 100ml?

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 29. prosince 2023 23:06

RoSa Když se podíváš na ty další, tak jsou 50 ml opravdu za 2016,- Kč. 

Já si pořídila malé v 4setu asi za 600,-. To mi připadalo na slepáka jako přijatelné riziko. A dopadlo to 1:3. Zahrada je na mě ovocná, ale ty další, hlavně ta mořská, mě překvapily příjemně. V savaně sice měl být kosatec a je to pro mě citrusovka, ale na to já už si zvykám, že kosatec se přede mniu schovává. Ještě mě láká Cieli di Seta - fialky...

Za odkaz na LGR díky.

Offline RoSa
Avatar
8244 příspěvků moje polička 29. prosince 2023 23:36

salvia no pak jsem zjistila, že na tom VMD nejde dát do košíku, tak jsem to smázla...

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 30. prosince 2023 16:32

salvia Osvěta je zapotřebí ! A jinak souhlasím s Renusatko , že i když mám kamarádky, co se o vůně také zajímají, stejně si o nich nejlépe popovídám tady.

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 30. prosince 2023 19:56

Fleur Určitě zasvěcené rady a postřehy jinde, než tady nezískám. Jde jen o to konečně se osmělit i mluvit. Po letech čtení a kultivování, je asi načase .

Offline jerry
Avatar
9039 příspěvků moje polička 30. prosince 2023 20:07
Reakce na salvia:

 konečně se osmělit i mluvit. Po letech čtení a kultivování, je asi načase .

​Tak, tak ....a taky psát recenze/postřehy k vůním (recenze Cuir je důkazem tvé připravenosti ).

Na poliččce máš spoustu vůní, u kterých není v DTB ani slůvko...

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 31. prosince 2023 12:47

Po dlouhé době jsem zatoužila po nějaké zkoušené vůni. Překvapivě s tím složením. Ještě překvapivější je balení 25 ml, za krásnou cenu a dostupnost v Brně. Click Song Une Nuit Nomade. Ještě teda prozkouším ze vzorku víc, ale vidím to pozitivně.

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 31. prosince 2023 14:40

Renusatko Jo, ta je pěkná, mám taky to malé balení, nosím ji ráda.

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 05. ledna 2024 04:56

...úplně jsem překvapená a mám opravdu velkou radost!., protože - 

z pardubické Sephory 

Hypnotic Poison EdT a

je parádní!

Voní sytě, jasně/tak, jak ho znám z dávné doby, tlumeně šťavnatě a hlavně - drží pár hodin určitě. Sice nedělá kolem mě oblak, ale vůni ze sebe cítím poměrně dlouho.

Přitom před pár měsící, když jsem ho zkoušela v jiné parfumerii, vnímala jsem ho jako jemný, nijaký, "naředěný", slabunkatý(a ne, nebyla jsem nemocná, ani nijak jinak indisponovaná).

Třeba jsem nyní měla štěstí na nějakou poctivou várku a teď si vůni krásně užívám..

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 05. ledna 2024 05:01

...a pak ještě  - zkusila jsem tam/připomněla si více vůní(kvůli event. změněnému vnímání, výdrži, atp.) a

překvapila mě Black Orchid EdT

(bohužel si nejsem jistá, zda to byla nová verze.?

Spíše si myslím, že ta původní, podle toho, jak na mně voněla, resp. necítila jsem tentokrát švestkový tón, jako při zkoušení prvotním EdT 2023).

Seděla mi na kůži také pár poctivých hodin. 

Jak málo stačí parfémovému maniakovi ke štěstí...

Offline milacka
Avatar
5473 příspěvků moje polička 05. ledna 2024 13:42

Miru tiež ma toaletka očarila, na Madeire som ju poriadne vyskúšala a následne kúpila.

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 05. ledna 2024 14:48
Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 08. ledna 2024 22:28

Za parfémovou radost beru pochvalu za mé první pokusy o dojmy z vůní (recenze bych tomu úplně neříkala) od euridike a všech ostatních 

Děkuji. Jedna vlaštovka jaro sice nedělá, ani tři, ale jestli Vás čtení těch vyprávěnek těší, jako mě čtení těch Vašich, tak mám opravdu radost.

Offline jerry
Avatar
9039 příspěvků moje polička 08. ledna 2024 22:49
Reakce na salvia:

ale jestli Vás čtení těch vyprávěnek těší, 

​Těší