Pohanil Vám někdo vůni?

13. srpna 2014 15:47
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 20:15

Korsičanka 

No vždyť jo.  Doma.  Taky jsem nemlčela. 

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 20:47

tak ono každému voní něco jiného...co mně nevoní, z toho může být jiný nadšen a naopak.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 20:57

A co my s tím? To snad tady kažný ví, ne?

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:14
Reakce na Ellen:

A co my s tím? To snad tady kažný ví, ne?

  Zarazila mě ta formulace "Taky jsem nemlčela".  To zní jakobys to doma manželovi vyčítala. ​ 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:20

SunEclipse 

Nebyl to manžel, ani partner, nikdo takový.

Ale tohle vlákno je přece primárně určeno k tomu, aby si tu člověk zaskuhral, že se někomu (blízkému) nezamlouval jeho milovaný skvost.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 09:03

Ellen Čistou pravdu díš, kolegyňko

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 10:39

Dnes mi bolo nepriamo povedané že smrdím po dezinfekcii. Mám na sebe Portrait of a lady 

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 14:01

Nehaněl vám někdo Flower by Kenzo nebo Broadway Nite (Bond No. 9)? To jsou totiž dva parfémy, které na manželce absolutně nesnesu. Že by za to mohla ta zeleno-sladká kombinace růže, fialky, vanilky a pižma?

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 14:07

ModestMourek 

Tak ona evidentně není kritika jako kritika. Kdyby mi manžel řekl, nelíbí se mi ta zeleno-sladká kombinace, tak bych to asi nesla lépe, než obvyklé fuj, dej tu ruku pryč. 

Což mi připomíná jedno fatální nedorozumění při nákupu vůně. To byla letní limitka od Yves Roche, dala jsem přičichnout manželovi a ten prohlásil "bon pari", já byla nadšená, že to vnímáme stejně a spokojeně jsem odkráčela k pokladně a nevšimla jsem si jeho znechuceného výrazu... protože za mě to bylo: ách, bon pari, tak u něj: fuj, bon pari. Pak už bylo pozdě a bon pari jsem měla celé léto 

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 14:13

Yvraine Jasně. My jsme se dohodli, že je nebude nosit. Ale zajímalo mě, jestli je nesnáším sám, nebo jsou častým kamenem úrazu. Jinak z dámských snesu snad vše.

Edit: Bon Pari taky nemusím, ale nedělá se mi z nich zle, jako z těhle dvou.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 16:55

ModestMourek To jsem si oddychla, že je ani nevlastním ani neznám:) I když to Kenzo jsem kdysi minula jen o kousek

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 19:07

ModestMourek Před lety můj spolužák okomentoval Flower jako vůni pro "starý báby" (nebo tak nějak v tom smyslu, už si to přesně nepamatuji). Naopak spolužačce se na mně líbila.

Mně osobně se Flower líbí velmi a nevzdala bych se ho, ani kdyby mi ho hanil celý svět.  

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 15:30

Dalia Správně děláš, Dali. Já bych jen lépe rozmýšlela, kdy a kam ho vzít, ale když se mi vůně líbí, taky má okolí smůlu.

Na druhou stranu - jak jsem tu už psala, kvůli rodině bych nošením k nim nelibost zbytečně nepodporovala.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 16:06

Korsičanka Chápu, že je vhodné brát ohled na někoho, kdo je člověku blízko. Já to beru tak, že synovi jsou moje vůně volné a nikdo jiný (kromě psa) se v mé blízkosti nepohybuje. Takže se voním dle libosti ve dne i na noc a užívám si vůně sama. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 16:33

Dalia A to se máš

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 16:36

Hm, môj muž väčšinu vôní príliš necíti, takže tam som v poho, ale áno, vyraďujem vône, koré sa na mne nepáčia mojim deťom, resp. si ich nechávam na príležitosti bez nich.

Naopak ja mám teraz taký problém, že môj muž si veľmi obľúbil Caron pour un Homme a mne sa na ňom za určitého počasia veľmi páči a za určitého nie. No a on samozrejme nevie absolútne uchopiť, o čom hovorím. A už sa blíži ku dnu flakónu a ja sa neviem rozhodnúť, či mu ju kúpiť znova, alebo nie ...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 17:10
Reakce na Korsičanka:

Dalia A to se máš

​Jo, samota je fajn.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 19:17

slniecko Hmmm, to ti tedy nezávidím. Zkus najít nějakou líbivou pro tebe a diplomaticky ho přesvědč, že mu sluší víc Držím palce!

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 03:03

Korsičanka s tým nie je problém, on bude nosiť, čo mu dám, pokiaľ to nebude príliš extravagantné, len pre mňa je to dilema....mne sa tá vôňa veľmi páči, len ho nedokážem naučiť, že nepoužívať, keď je dusno a vlhko...

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 09:17

slniecko No teď je zrovna období (Apríl - Júl) kdy bývá často dusno a vlhko... tak co mu Caron pour un Homme schovat do skříně a "vydat" až bude bezpečná doba? V září - Septembri? Mezitím by mohl nosit nějakou jinou vůni.