Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 13:52
Reakce na wendulka:

Vzpomínáš si, prosím, za jak dlouho po objednávce z anglického scentsamples ti přišla zpráva o expedici? Objednávala jsem už ve čtvrtek odpoledne a zatím nic...

Vendulko, dívala jsem se zpětně do emailů a je to tak, že jeden den jsem objednala, obratem přišlo potvrzení objednávky a potvrzení platby přes pay-pal. Na druhý den pak info o odeslání zásilky.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 13:56
Reakce na Martula:

No já právě čekala v pátek a nic. Tak uvidím dnes a když tak jim napíšu dotaz. Placené to mám taky PayPalem. 

Díky za info. 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 09:18

Tak jsem včera u Alchymisty byla, zrovna od něj odešla kontrola z hygieny

http://alibi-notes.webnode.cz/l/alchymista-parfumerie-cz

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 09:43
Reakce na alibi:

Zajímavé postřehy, díky.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 14:38
Reakce na alibi:

Pán byl sice určitě rozhozený, přesto jsem už slyšela podobných postřehů více, takže se také nechystám .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 14:48
Reakce na alibi:

Ha, takže je to ono, o čem mi Fleur říkala. Vidím, že ani v nejmenším nepřeháněla.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 15:54
Reakce na Krehutka:

Renusatko wendulka 

jsem ráda, že jsem tam šla, dobrá zkušenost. ale znovu mě tam nikdo nedostane :D

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 15:56
Reakce na alibi:

Mně to zas bude stačit takto zprostředkovaně 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 16:34
Reakce na Krehutka:

+ alibi 

I mně:)

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 21:10
Reakce na alibi:

To je teda hustý s tím Alchymistou.

Je mi ho trochu líto teda, psala jsem pár stránek zpátky jak probíhala moje "laická" třičtvrtěhoďka a jakkoli jsem se taky pozastavovala nad tím mnohokrát komentovaným procesem výroby, jak přece parfém musí "zrát" a tyhle věcičky, byl na mě pán fakt milej a po té třičtvrtěhodině vyplodil něco (a jako jo, klidně to může být náhoda), co mi kupodivu fakt sedlo a za ten týden cca co to nosím mi vůni furt někdo chválí, takže já bych si tam pro polívačku za 500 Kč chodila klidně opakovaně. Ale ta hygiena no, to jako úplně nechápu tohle, že si někdo otevře obchod, navíc takto specifickej, a nenaštuduje příslušný předpisy... 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 21:15
Reakce na Karoleena:

Já si trošku myslím ( a nemyslím to vůbec špatně), že je také rozdíl, když má někdo vyzkoušenou produkci běžné parfumérky a doma třeba 3 parfémy a potom někdo s vyzkoušenou 500 a doma třeba 100 různých vůní. Vidím na sobě, že něco "extra", už se mi hledá těžko. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 21:22
Reakce na Renusatko:

No to já si myslím rozhodně. :) Proto jsem se taky v obou příspěvcích snažila zdůraznit, že nejsem vůbec parfémovej profík, sice se nepovažuju za naprostýho neználka a ani bych o sobě neřekla, že mám nějakej středoproudej vkus, ale parfémů mám na poličce všehovšudy deset, takže ještě pořád spadám asi do skupiny, pro který Alchymista byl taková milá "atrakce", jak to píše na konci článku alibi ... 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:05
Reakce na Karoleena:

Jo, docela by mě zajímalo, jak by návštěva probíhala, kdyby to bylo bez těch nervů a pán mluvil česky. Jenomže já mám s tímto konceptem ten problém, že buď vím co chci - což on nedokáže napodobit.  Anebo potřebuji čas a klid na důkladné zkoušení nového a to bez zkoušecích papírků, čistého nosu a následné zkoušky na kůži prostě neumím. 

Mě to bylo taky líto, zvlášť když ho paní uklidňovala "don't cry". 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 22:44
Reakce na alibi:

... a mas krasny web 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 29. srpna 2017 23:06
Reakce na Micuska:

Moc děkuji. Je to jen takový poznámkový blok, abych to měla všechno pokupě

Offline Hanele12
Avatar
79 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 14:46

Poradíte, kde koupit parfém Sideris? Když už v Praze v Kotvě prodejna není. Děkuji 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 19:42
Reakce na Hanele12:

Ital neuspěl ani v tom 4. patře v Kotvě? To ani nevím.

Sideris se dá sehnat např. na švédském Fragrance & Art.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 31. srpna 2017 20:43
Reakce na Hanele12:

Třeba u mě:))

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 00:22
Reakce na daniela:

Konečně jsem včera očichala olej Nubian, voní stejně jako kdysi  (tedy při zběžném očichání lahvičky a pokud mě paměť neklame  ) 

Vďaka!!!!

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 00:22
Reakce na RoSa:

to si vždycky vzpomenu na tu deradovu historku ze setkání s jednou milovnicí parfémů (domluvené předání něčeho na ulici): "mám skvělej ud, chceš očuchat?" a začal si rozepínat svůj dlouhý kabát (měl ho -ten oud- ve vnitřní kapsičce)... parfemačka z toho byla dost nesvá, resp. hodně vyděšená: tenkrát oudy ještě nefrčely tolik co dneska...