Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 00:28
Reakce na Renusatko:

Mám dotaz. Dá se ještě někde sehnat M-Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea ? Je to tuším nějaká speciální edice a nemůžu nic najít. 

Už asi nikde, smrk. Tá bola mimoriadne vydarená.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 22:14

Dá se prosím někde ve Vídni očichat značka LeLabo?

Offline Hanele12
Avatar
79 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 08:39
Reakce na Korsičanka:

Děkuji za nabídku, bohužel se včera nečekaně rychle naplnil medvěd a já tam mám flakon.Tak je narozeninový dárek rázem jiný.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 08:51
Reakce na Hanele12:

Ale radostný, že? Tak kdybys chtěla k Vánocům, třeba ještě bude:) Všechno nejlepší a voňavé

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 10:50
Reakce na Luna:

Bohužel nedá. To by sis musela udělat výlet jedině do Berlína. Ale myslím si, že Le Labo nebudou úplně pro tebe. To jsou spíš vůně, kdo má rád značku Escentric Molecules a tak.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 14:09
Reakce na wendulka:

Diky. Tak škoda, mají nádherný web a flakonky, takové lékárenské, to mě baví...

Když ale ty mi vždycky rekneš, že to není pro mě Mně se přece vyvíjí vkus! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 14:18
Reakce na Luna:

Si nesmíš vybírat podle flakonů, které klamou tělem. Sorry.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 15:26
Reakce na wendulka:

No já jsem je chtěla jen vyzkoušet, líbily se mi i recenze  Ale ve Vídni i tak bude co objevovat. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 15:30
Reakce na Luna:

Jasně. Já to myslela tak, že podle mě nemusíš vyloženě litovat toho, že ve Vídni nejsou. Jinak pokud budeš mít příležitost jindy, tak samozřejmě zkusit klidně můžeš.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 15:34
Reakce na wendulka:

Ahaa, já jsem myslela, že jako je to něco ve stylu Secretions Magnifiques a poveze mě záchranka, takže jako spíš že je to nuda? Molecules jsou takové "mdlejší" na můj vkus, pravda...Mimochodem SM,jak se ochladilo, už ani není tak hrozná  a pochopitelně jsem tehdy musela trochu přehánět v te recenzi, ta vůně si o to říkala.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 15:42
Reakce na Luna:

Ne, kéž by byly jako SM. To by mě aspoň bavilo.

A to je dobře, že jsi to napsala, jak jsi to napsala v té recenzi. O to přesně jde, zkoušet vůně, které mají tendenci donutit tě k sugestivní recenzi. Le Labo pro mě po opakovaných zkouškách tenhle potenciál nemají. Tudíž bych řekla, že ani pro tebe. Tak jsem to myslela.

Offline Hanele12
Avatar
79 příspěvků moje polička 03. zaří 2017 14:01
Reakce na Korsičanka:

Díky. za přání. Je to má první včelka tak se těším. A možná mi bude  i Sideris souzená. Ozvala bych se. Hezký den.☺

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. zaří 2017 14:38
Reakce na Hanele12:

Gratuluji ke včelce! A v zimě uvidíš:)

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 06. zaří 2017 16:33

Koukala jsem dnes ve Spálené, jak tam pilně budují obchod jménem Fragranza. Mám se těšit?

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 10. zaří 2017 17:34

Zkusím to v tomto vlákně, v Montale se můj dotaz nějak "neujal".

Zaujala mě recenze Blackviolet na So Amber (máme podobný parfémový vkus). Určitě si chci koupit na podzim jednu Montalku a lavíruji mezi Chocolate Greedy a nalákala jsi mě se So Amber. Chci se jen zeptat, jestli to není zbraň hromadného ničení (jako některé Montalky) - pracuji totiž s dětmi a jsou na to citlivé. Chocolate Greedy je "dietní vůně" chválená muži, dětmi, některými ženami. A ještě mě zajímá malina - mám maliny ve vůních moc ráda - dodávají jim zvláštní pikantnost - je tam dosti zřetelná? Jo, a hlavně -  některé Montalky vidím jako vyloženě pánské. Tak ještě prosím, jestli jde o vůni ženy, nebo unisex. Děkuji

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. zaří 2017 10:40

nejdřív vyznání: miluju hermés ambre narguile 

a dotaz zní, kde nejblíž se to dá koupit.

a ještě jeden - kdo to taky milujete (já se tím natírám i na dobrou noc do postele ), jaký obdobný typ vůně byste mi doporučili na teplé měsíce? přece jen na letních 33 to není úplně ono, jenže mě prostě nejvíc voní takové husté kořeněné vůně, ten rum tam, švestky, skořice, kardamom (ne ale vanilka). jednu dobu jsem na léto používala burberry london, pivoňka je taky takový "těžký" květ a lidi mi to chválili, ale nějak se mi ji nechce kupovat znovu, je to asi směšné, ale vedle tohoto hermése nebo třeba toma forda sahara noir mi v ní začalo něco připadat takového ....drogerkového 

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 16. zaří 2017 10:49

V Praze v Pařížské - v butiku Hermès.

Jinak Jerry organizuje čas od času hromadné nákupy 15 ml balení (v sadě po 4):

https://www.parfumanie.cz/forum/detail/nakupujeme-hromadne:c4/t30.htm?page=1

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. zaří 2017 10:58
Reakce na domenica:

díky :) až mi dojde, tak se přihlásím. už jsem ho po ochlazení zase vytáhla.

Offline Victoria
Avatar
851 příspěvků moje polička 16. zaří 2017 11:22
Online jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 16. zaří 2017 13:14
Reakce na Jiná Realita:

Do tepla se hodí ambrovè arabky - typově podobné například Raghba, Fakhrul Oudh nebo Kalemat.