Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Online Kan
Avatar
7085 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 06:25

Dobrý den. :D Prosím, když mi nejde přidat parfem na poličku, znamená to, že není v databázi a mám tudíš smolík? Děkuji.

Online jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 09:18

Kan 

Parfém si najdeš v databázi a z DTB si ho přidáš na poličku.

Pokud v DTB není, stačí napsat do adminského vlákna a některá z adminek ho přidá. https://www.parfumanie.cz/forum/detail/administrativni-debaty:c10/t453.htm?page=28#m1165565

Neboj, smolíka určitě nemáš

Online Kan
Avatar
7085 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 09:55

jerry Super, díky. Asi to nechám tak. Díky Ti.

Online RoSa
Avatar
8252 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 10:55

Kan a teď mě zajímá, co to máš za vůni?

Online Kan
Avatar
7085 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 16:38

RoSa Je to trošku s příběhem, jde o parfém Yazemeenah. Před pěti léty mi sestřenice podstrčila rodokmen, kde se dopátrala příjmení Rossí v našem rodě dvěstě let zpět a jelikož algoritmus nikdy nespí, začalo mi to nabízet výše zmíněnou modelku v důchodu s kterou ale nemám lautr nic společného. A jelikož můj muž asi postřehl, že si občas prohlížím ten parfém a mluvím o Korsice, vydedukoval, že jedno z toho nutně potřebuji. :D

Online jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 17:44

Kan

Je to tento? https://www.parfumanie.cz/database/detail/yazemeenah-maria-candida-gentile

Ještěže manžela nenapadl Valentino Rossi - mohlas dostat motorku

Online RoSa
Avatar
8252 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 18:25

Kan tak ale to je jednoduchý, na tý stánce parfému zaklikneš Přidat vůni na poličku - flakon, a máš ho tam! pak na svym profilu/poličce klikneš Navonět se ...

složení vůně vypadá zajímavě!

Online Kan
Avatar
7085 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 19:19

jerry RoSa Díky, díky.

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2024 20:22

Dobrý vecer všem, našla jsem jedinou zmínku o značce Montana ve skupině diskusí Niche a exkluzivky, ale ne v komentářích.

Mám komentář k Parfum de Peau. Patří tam nebo do mainstreamu? Abych s tím neplevelila mimo téma.

Online RoSa
Avatar
8252 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 20:29

salvia Montana bych viděla v mainstreamu, já teda...

ty máš tu zatočenou serpentýnu? šiš, to je hrozná nostalgie, byl to jeden z mých prvních opravdových parfémů, osmdesátky... dovezl kamarád z Kalifornie, tady to bylo tehdy zjevení... už ani nevím, jak voněl, ale tenkrát moc hezky! těším se na recenzi!

Online jerry
Avatar
9071 příspěvků moje polička 15. ledna 2024 20:29

salvia 

Spíš do mainstreamu.

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 15. ledna 2024 20:45

RoSa , jerry - díky oběma.

Ano, zatočenou serpentýnu (mmch perfektní pleonasmus ), resp. obě. Pořád voní pěkně.

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 17. ledna 2024 11:34

Prosím, nemáte nejaký dobrý zdroj na také tie kovové kabelkáče? Najlepšie cca 5ml a v rôznych farbách. Ja sa im normálne vyhýbam, lebo sklenené omnoho lepšie tesnia, tak som stratila prehľad. No a teraz by sa mi zišli.

Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 19. ledna 2024 22:33

Tyana ďakujem! s činskymi obchodmi nemám dobré skúsenosti, pozriem to ostatné.

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 27. ledna 2024 21:56

Miru prosím, pořád mi leží v hlavě ta Carthusia Tuberose. Mohla by být pro mě? Přemýšlím o něčem fakt příjemném, v čem bych si tak nějak obyčejně vegetila, uvažuju o znovukoupení L´Interdit Intense, ale mám to asi podobně jako ty: Vypotřebuju flakon a potřebuju trošku změnu.Děkuju.

Offline Miru
Avatar
13876 příspěvků moje polička 28. ledna 2024 04:04

Luna 

...mohla. Pokud se Ti aspoň trochu líbí vůně My Way Intense Giorgio Armani. Je to typově podobné, poměrně dost sladké. Hodně pozitivistické, radostné...

Rozumím Ti...

...je poměrně hodně vůní, které bych brala znovu, ale kdyby byly tak trochu jiné, pozměněné o kousek(já taky jsem vnitřně zas někde jinde, takže potřebuji vůni k tomu "vnitřku"...).

Na což mi momentálně vyhovuje L´Interdit Rouge

(měla jsem EdP, EdT, Intense - nejlepší, takže jsem chtěla něco tak, ale "jiného"...)

A pak - pro mě, nevím, jak Ty, ale vůně značky Chanel - ty jdou kupovat opakovaně, bez ohledu na stav/úroveň vnitřku... Jsou jak malé černé, nebo jak "marteny" - jdou ke všemu

Vůně, ve kterých si jen tak hovím/odpočívám/"prázdná hlava" = hlavně pudrové, pudrovopižmové, event. onen Chanel

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 28. ledna 2024 20:08

Miru To je presne, po spotrebovani flakonu bych potrebovala male prizpusobeni

Skoro nic z toho co mam, me vubec nebavi.Jako bych prosla kompletni zmenou. Chanel u me nefunguje vubec. Mam rada jen Coromandel, ale ani ten me ted nebavi. A vylozene nesnesu vune typu Shalimar/Cokoli s kourovym nadechem, ktery jsem mela vzdycky tak rada. Asi stari nebo co!

Fakt nevim.

Offline Miru
Avatar
13876 příspěvků moje polička 29. ledna 2024 04:00

Luna 

...ne, to je vnitřní vývoj. A pokud jsi některé vůně nosila častěji, tak teď Ti to prostě nejde, protože to období, kdy jsi je nosila, už není...

No, to je to věčné hledání... ...to si hledám vůně, čtu složení, představuju si, jak to na mně bude asi vonět a téměř pokaždé zjišťuji, že mi tam něco málo nesedí, tak hledám dál... Momentálně jsem spokojená s tím L´Interdit Rouge, Coco Noir a Hypnotic Poison.

Je to hledání na delší dobu. Ale věřím, že něco najdeš, i více vůní

(...Ty a stáří.? Hmm, ne. Spíš lehčí duše... ...asi to chce vůně vzdušnější, "živější", "světlejší"...)

((jinak - "nadzvedli" mě v Ingredients, že zase podražili. Už nemám vůbec chuť tam cokoliv kupovat))

Offline Korsičanka
Avatar
12857 příspěvků moje polička 29. ledna 2024 09:56

Miru Ingredients je už obchod pro cizince a majetné místní. I když popravdě taky nechápu, že tam např. 100 ml vůně F. Malleho stojí o 11 Euro víc než v Malleho e-shopu... a to ti flakon z Francie pošlou samozřejmě bez poštovného. Takže jejich obchodní strategii, když oni objednávají ve velkém, mi hlava též nebere