Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. června 2022 20:55

Prosím, kočky zo Slovenska, kde kupujete tieto rozprašovače na vzorky? Neviem ich už nejaký čas nikde na slovenkých eshopoch nájsť.

Online teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 28. června 2022 18:31

odbornice na Amouage ,prosím, netušíte zda je podle tohoto batch code možno něco poznat? mám-li koupit,nemá krabičku a netuší zda jde o Oman nebo UK a mně na tom záleží...dámská edp Interlude 100ml

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. června 2022 18:39

teena-s Je v pořádku. Stáří jeden a půl roku.

Online teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 28. června 2022 18:41

Dalia dekuji za reakci,a da se nejak poznat jestli je to orient nebo evrop.produkce? na fotce mi prijde flakon divneho pudorysu-lichobeznik ci co ale ne obdelnik-myslis ze to jen zkresluje fotka?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. června 2022 18:50

teena-s Bez krabičky to nepoznám, ale já bych si tím hlavu nelámala. Sice jsem zaznamenala hlasy, že mezi produkcí Omán vs Uk je rozdíl, ovšem mnohem více komentářů říká, že rozdíl mezi nimi není. Je vedle z inzerce?

Online teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 28. června 2022 18:59

Dalia taky mám pocit,ze Oman je hustsi,ale muze to byt nahoda,ano je od sousedu,jeste jsem s prodavajicim neobchodovala,tak jsem na vazkach kdyz tu vuni vlastne nevydycham ale chybi mi na polici...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. června 2022 19:45

teena-s Nekoukala jsem na hodnocení prodejce, ale toho inzerátu jsem si všimla. Cena je pěkná. Jestli má kladná hodnocení, šla bych do toho.

Interlude bych taky chtěla. Já tu vůni vydýchám. Ale mám na cestě jinou amuážku, takže další ted nemohu.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 28. června 2022 22:14

teena-s Nie som odborníčka, ale ten spodok je ozaj čudný. Divne tvarovaný, aj nejakú bublinku tam vidno. Ja by som tento flakón nebrala. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 28. června 2022 22:26

teena-s Parfém bez krabičky, zvláště pokud by se jednalo o takto fajnovou vůni, bych nekupovala. Už z principu - každý parfémový nadšenec ti řekne, že flakón, i sebekranejsi, má zůstat v krabičce. A jestliže je vůně dle kódu stará pouze rok a půl, vrtalo by mi hlavou, kam se poděla. Jestli to není nějaká co putovní záležitost !?

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. června 2022 07:16

Hanka H Chtěla bych rozporovat tu krabičku. Většinou ji vyhodím hned v den nákupu, pokud pro ni nenajdu sekundární využití. Flakóny jsou v chladu a tmě parfémové zásuvky, krabičky by při jejich používání zdržovaly, skladovat padesát krabiček není kde.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. června 2022 07:27

Biely kvet teena-s Já si myslím, že dno flakonu je v pořádku. Pro ilustraci vkládám foto svých dvou flakonů. Lyric Extrait a Crimson Rocks. 

A označení Made in Oman je někdy na flakonu a někdy jen na krabičce. Mám to tak třeba u Beloved, které mám tři flakony, takže mohu srovnat.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 29. června 2022 09:32

Fleur Ad krabička - mám to prostě jinak. Mám parfémy "na očích", tudíž krabička je nutnost. Ale máš pravdu, že mnohdy zdržuje.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. června 2022 10:46

Hanka H Mně je jich někdy také líto - když mají hezký potisk, tak si z nich třeba dělám knižní záložku. Ale chtěla jsem tím hlavně říct, že absence krabičky nutně nemusí znamenat, že je vůně nějakým prastarým a podezřelým putovním kouskem .

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 29. června 2022 10:56

Fleur Jasně, rozumím, prastará stejně být nemůže- viz kód. 

Online teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. června 2022 17:08

Dalia Fleur Hanka H děvčata děkuji za názory,dnes jsem si oblíkla vůni ze vzorku a chválil mi ji pán,který si jinak nevšímá-takže si ji koupím ať si klidně na mé polici hajá

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 29. června 2022 17:12

teena-s Tak ať se ti dobře nosí!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. června 2022 17:34

teena-s Přeji, at Ti dělá radost.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 29. června 2022 18:11

teena-s Sledovala jsem debatu a gratuluji ti k nákupu:))

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 03. července 2022 12:51

V infocentru na Kuksu mne zaujaly voňavé výtvory značky Rafaella. (Rafaella.cz) 

Nezkoušela jsem a ani si nemyslím, že bych to chtěla kupovat, ale mají krásná jména i prezentaci.

Znáte to někdo?

www.rafaella.cz

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. července 2022 13:07
Reakce na Hanka H:

Fleur Ad krabička - mám to prostě jinak. Mám parfémy "na očích", tudíž krabička je nutnost. Ale máš pravdu, že mnohdy zdržuje.

​Já to mám s krabičkami od parfémů stejné. Jako pokud tu vůni opravdu chci a není jiná možnost, jako tomu bylo třeba u White Leather, obejdu se bez ní a najdu vůni místo v zásuvce ve tmě, ale protože moje sbírka je poněkud rozsáhlejší, tudíž ty používanější jsou na poličce, je krabička nutností.