Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 09. června 2022 13:15

euridike Zelené jablko (později trochu zahalené Orientem) mám v Traversée du Bosphore.

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 09. června 2022 13:30

euridike Já mám ráda All about Eve, ale zelené to jablko zelené není. 
Vyvolalas ve mne ovšem vzpomínky a docela ráda bych si k nějakému poctivému zelenému jablku (měla jsem tenkrát šampon, ach) čichls.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 09. června 2022 16:19

Miru 

DK znám, už jsem na ni poněkud pozapomněla, ale příležitostně zase otestuji, díky za připomenutí.

Martula 

Amabile ještě neznám, ale složení vypadá skvěle, vyzkouším, díky za tip. 

Hanka H 

Traversée du Bosphore znám, je krásná, pro mě díky té sladkosti podzimní a zimní, ale mám vzorek, tak ji otestuji i teď, díky za připomenutí. 

Sweet Potato 

All About Eve jsem neznala, ale složení se mi líbí natolik /jablko, aksamitník, frézie/, že ji možná risknu naslepo, uvidíme, každopádně moc díky! 

Všem moc děkuji za tipy!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. června 2022 16:25

Miru Ten klasický jsou pro mě především bílé květiny, co si vybavuji. A trocha ovoce. Elegantní a sebevědomá vůně.

L´Or je pro mě hlavně o vanilce. Prachové, naducané vanilce, která měkce objímá. Eleantní také, i sebevědomá, ale přitom i mazlivá, konejšivá.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 09. června 2022 16:29

Dalia 

...tak to zní dost dobře.!

Klasický EdP je poněkud "kyselý" sytým ovocem, resp. ovocně nakyslé květiny. Byť krásné, tak bych ráda té ovocnosti méně.

Takže jak to popisuješ, tak to je pěkné...

Děkuju

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. června 2022 16:34

Miru Rozhodně je to kvalitní vůně a ovoce v ní nemám vůbec.

A dnes jsem na ruku zkusila novou Infinissime a ta se mi líbí taky. Hlavně její základ.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 09. června 2022 16:35

Dalia 

Bezva, díky!

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 09. června 2022 17:01

euridike Zoologist Panda.

V Traversee mam spis cervene jablko.

DKNY imho nevoni snad na nikom

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 09. června 2022 18:49

andry 

Pandu má kolega, tak vyzkouším, díky za tip. :)

Co se DKNY týká - svého času jsem měla moc ráda DKNY Women, takový ten mrakodrapový transparentní flakon, moc mě bavila ta kombinace studené, ozonické vodky a rajčatové zeleně, drzá, asertivní, z dnešního pohledu tedy spíš tvrdá, ostrá a lehce agresivní, ale tenkrát jsem se s ní cítila moc dobře... :)

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 09. června 2022 19:09

euridike mela jsem na mysli jablko Be Delicious :)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 09. června 2022 19:14

andry 

Já vím :), ale vzpomněla jsem si na DKNY Women, na kterou zaznamenávám podobné reakce, jakou jsi přidala k Be Delicious. 

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 09. června 2022 21:17

euridike myslim, ze ta mi taky velmi nevonela, ale na rozdil od jablka s ni nechodi lidi po ulici, hlavne v teple ...

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 10. června 2022 00:08

euridike Jestli chceš, pošlu ti vzoreček, napiš mi adresu.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 10. června 2022 10:39

Sweet Potato 

Díky, jsi moc hodná, ale už jsem si objednala flakon :), koukla jsem ještě na recenze na Fragrantice a rozhodla jsem se poměrně rychle, navíc - když jsem na zdejší doporučení riskla nákup naslepo, nelitovala jsem - na čemž má zásluhu hlavně jerry a její výstižné a směroplatné recenze. :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 10. června 2022 10:44

euridike Tak snad nebudeš moc zklamaná.
@jerry je poklad!

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 10. června 2022 11:48

euridike

ja ho mám dosť výrazné v Timothy Han Against Nature, aj keď tam uvedené nie je. Ale je možné, že to robí len v kontakte s mojou pokožkou.

Offline Fleur blogger
Avatar
6083 příspěvků moje polička 10. června 2022 13:32

euridike Souhlasím s andry , že ta jablka Be Delicious od DKNY jsou taková protivně řezavá; s DKNY Woman a jejími rajčatovými listy se to vůbec nedá srovnat, ta je naopak originální a pořád dobrá.

Ještě mě napadá Outrageous .

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 11. června 2022 20:08
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. června 2022 11:27

Miru 

slniecko 

Děkuju za tipy, vyzkouším - a ráda...

Fleur 

Outrageous! je moje srdeční záležitost dlouhodobě, právě pro kombinaci zářivě zelených jablek, nezralých ořechů, terpentýnu... Chtěla jsem si přidat do repertoáru ještě něco, v čem bude také jablko, ale osoby mně blízké nad tím nebudou ostentativně otáčet oči v sloup.

Sweet Potato 

Takže! All About Eve už je doma - a rozhodně nejsem zklamaná, pro mě jsou to krásná podzimní jablka se špetkou sladkého koření, fakt se mi líbí, nekomplikovaná vůně, přesto mě baví a těší, tak ještě jednou díky za dobrý tip.

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 13. června 2022 13:24

euridike Tak to mám radost. Ve mně vyvolává nějaké neuchopitelné vzpomínky na dětství, teplý podzimní den na chatě, bezpečí.