Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 04. června 2022 21:11

Miru Mně k Tobě ta růže taky moc nesedí.

Ta Eau Capitale za mě je dost silná, nestalo se mi ještě, aby ji někdo nekomentoval, když ji mám na sobě. Tak si tady tak přemýšlím, co bych poradila... Líbily by se mi na tobě nějaké dramatické barokně vlnité pivoňky s něčím pudrovým.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. června 2022 22:04
Reakce na Luna:

Miru Mně k Tobě ta růže taky moc nesedí.

Ta Eau Capitale za mě je dost silná, nestalo se mi ještě, aby ji někdo nekomentoval, když ji mám na sobě. Tak si tady tak přemýšlím, co bych poradila... Líbily by se mi na tobě nějaké dramatické barokně vlnité pivoňky s něčím pudrovým.

​Ano, ty pivoňky by Miru slušely. 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 04. června 2022 22:23
Reakce na Korsičanka:

slniecko Není:)

​uf:)))

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. června 2022 06:30

Luna 

...ta vůně růží pro mě je asi holt jen na někdy,

strašně ráda jejich vůni nasávám a zrovna tak vůni pivoněk, ty miluju...

To jdu po ulici a normálně se sehnu, abych si čichla. K pivoňkám nebo k těm růžím

Děkuju...

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 05. června 2022 08:42

Miru Pred časom mi tu dievčatá poradili zopár ruží.....vyskúšala som Rose anonyme, je pekná, dokonca veľmi pekná, no výdrž na mne úbohá, tak som ju zavrhla. Eau Capitale sa ku mne dostala vďaka Biely kvet , tá je úžasná, mne prípomína môj milovaný Epic, vôňa mi bola okolím pravidelne chválená. No a na ceste mám od Tiziana Terenzi Rose Gold Oud - vďaka za perfektný tip  Hanka H , na tú sa teším, poznám zo vzorky a je to úžasná ruža s neskutočnou výdržou, na leto ako stvorená. 

Určite by som na Tvojom mieste vyskúšala Porporu, ako Ti tu radia, viem si ju na Tebe predstaviť, navyše by Ti určite vyhovovala aj intenzitou a výdržou

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. června 2022 08:45

Daridari 

...děkuju za tipy!.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 05. června 2022 09:03

Miru za málo. A keď nájdeš tú svoju osudovú, daj vedieť....a  ešte jeden tip, kupovala som na slepo, iba z recenzií a som z nej celkom nadšená, Mancera Roses Vanile. Páčivá, nekonfliktná, výdrž ako sa na tú značku patrí......malé negatívum pre Teba by mohlo byť, že je lineárna. Čo mne nevadí.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. června 2022 09:08

Daridari 

...kvalita  značky Mancera mi nevyhovuje...

Jestli najdu tu svoji růži. určitě dám vědět

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. června 2022 09:49

Miru A mě teď napadlo a myslím si, že by Ti slusela Cafe Rose od Forda. To je růže, kterou si na Tobě umím dobře představit. 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. června 2022 09:57

Dalia 

...jojo. Ta byla krásná!, když jsem ji zkoušela kdysi, a x krát jsem si na ni myslela... Jenže už mě to přešlo. Vzhledem k tomu jak tu původní řadu Private Blend reformulovali, "naředili", resp. pochybuju, že by byla taková jako dřív...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:03

Miru Nevím, jak voní teď. Můj flakon je pár let starý. Vůně je ale ve výborné kondici.

Ale obecně vzato, taky se klonim k názoru, že víc než růže jsou pro Tebe stvořené jiné květiny. Pivoňky, gardénie, tuberóza, jasmín...

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:08

Dalia 

...asi jo, noo. Nejvíc se mi líbí houbičkovitá gardenie

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:12

Miru Já zase celkem bojuju s kosatcem. Miluju ho jako květinu, líbí se mi ve vůních, ale nosit ho dokážu jen příležitostně. Mám pocit, že spolu úplně neladíme. A rozesmutňuje mě, což teď opravdu nepotřebuji. 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:19

Dalia 

...nedivím se. Spíš bych Tě viděla na vintage vůně, s lehkou melancholií, francouzského typu...

Taylor Lashae

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:20

Daridari Vidíš, na Gold Rose Oudh jsem úplně zapomněla.Miru Mancera mi také nesedí - postrádám tam vývoj, proměnu .... prostě trochu takový lepší pi.ifuk!

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. června 2022 10:21
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 09. června 2022 12:04

Ráda bych na léto něco svěžího se zelenými, šťavnatými, křupavými jablky, nevím, jak se to stalo, ale je to tak, asi je to tím, že jsem vzpomínala na mýdlo s vůní zeleného jablka, které jsme mívali doma, když jsem byla malá... Nenapadá vás něco? Asi se nakonec uchýlím k I Am Trash, kde podobné jablko mám, ale brala bych něco jednoduššího... 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 09. června 2022 12:07

euridike 

...přes jablíčkový vůně jsem total amatér, ale co vůně od DKNY a ty její "jablka"/flakony.? Třeba:

https://www.parfumanie.cz/database/detail/dkny-be-delicious-eau-de-parfum-donna-karan

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 09. června 2022 12:08

Dalia 

...můžeš teď Ty, prosím, srovnat klasický J´Adore EdP a J´Adore L´Or.?

(mám možnost koupě za dost dobrou cenu, ten L´Or, ale nevím, noo...)

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. června 2022 12:43

euridike Znáš Amabile - Xerjoff?