Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 11. března 2018 18:32
Reakce na Korsičanka:

janejane Která se ti líbila, jestli to prozradíš?

​Prozradím,...Aqua Vitae Forte

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. března 2018 18:54

janejane Tu jsem měla v odstřiku a vyměnila za Lumiere Noire:), takže už ani nevím, jak voněla.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. března 2018 12:47
Reakce na Luna:

Já doufám, že si tohle nepřečte Mija, ale na mně se ten Baccarat Rouge zcela bez legrace rozvoněl do staré verze Miss Dior Chérie!!! Taková dezinfekční jahůdková krasavice, jen o něco vyspělejší a fakt náádherná a lituju, že Francis nemá "arménštější" cenyJsem úplně mimo a mám zrušit členství na parfumanii, nebo to tak někdo má???

Neboj, členství rušit nemusíš. Nejsi mimo, páč ta levandule v ní skutečně voní ovocně - po lesních jahodách.

Ti ve čtvrtek přivezu zkusit za "arménštější" cenu bez dezinfekce..https://www.parfumanie.cz/database/detail/itinerario-olfattivo-iv-acqua-del-garda

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 16. března 2018 17:40

Muž letí na pár dní do Sofie. Co Bulharsko a vůně? Kdysi se odtamtud vozil růžový olej. Mám si odtamtud něco objednat?

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 16. března 2018 19:25

slniecko Děkuju.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. března 2018 22:07

Sweet Potato Přímo v Sofii http://your-perfume-guide.com/sofia/ .

Jinak tvoji zásilku refanů s odstřikem mám už u sebe.

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 16. března 2018 22:11

wendulka Děkuju a ještě jednou děkuju.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. března 2018 20:54

wendulka Ak mám záujem o vzorku parfému mám zakladať nové vlákno? Chcela by som vyskúšať Guerlain Mon precieux nectar. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. března 2018 20:59

paktofonika Normálně bys měla, ale zrovna v tomhle případě bys ani nemusela, jelikož ten Ti můžu poslat přímo já, jestli chceš. Píšu SZ.

Offline Annis
Avatar
25 příspěvků moje polička 03. dubna 2018 16:06

Ahoj Parfumaniačky,

drobný parfémový dotaz: máte tip, kde koupit jednoduchý skleněný plnitelný flakon (nejlépe 50ml)? Ideálně v Praze v kamenném obchodě, co jsem prohlédla e-shopy, kupovat jeden flakon a platit k tomu poštovné v ceně flakonu se mi moc nechce. 

Rozbil se mi rozprašovač na Balenciaga Florabotanica a jako nejlepší řešení vidím jednorázově ho znehodnotit a obsah přelít komplet do nového. 

Předem děkuji. 

Online RoSa
Avatar
8184 příspěvků moje polička 03. dubna 2018 21:21

Annis kdysi bývala v Perlovce taková nalívárna parfémových fejků - no a právě tam se daly koupit i plnitelné prázdné refany... netuším, zda to tam ještě je, ale za info bych byla docela ráda (taky bych pár 50ml-refanů zrovna potřebovala)

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 03. dubna 2018 22:04

RoSa 

Ano, Blacpointu se stále daří

Offline Annis
Avatar
25 příspěvků moje polička 04. dubna 2018 08:21

RoSa cinkja Děkuji. Perlovka není problém, zajdu se tam mrknout a dám vědět.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 04. dubna 2018 15:50

Je, prosím, něco jako CRUEL GARDENIA,

ale s větší intenzitou a výdrží.?,

nebo se stejnou jako ona vůně, ale za méně kč.?...

Prostě krémová nasládlá bílokvětinová hustá jemně pižmová vůně.?

Je Truth or Dare hodně pitomá/mimo mísu.?..,

nebo co Idylle, Modern Muse Chic.?..

Moc se mi líbí i Champaca Lux Comme des Garcons, ale zas ta cena...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 07:05

Jak velký je rozdíl mezi koncentracemi Edp a Edt u vůně Boucheron Pour Femme? Moc prosím o sdílení zkušenosti. Ví někdo?

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 14:10

Dalia Boucheron je bohužel po reformulaci a třeba mně se už bohužel nelíbí. Mám doma myslím toaletku a klidně ti ji věnuju. (pokud teda ještě není zkažená)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 14:54

Luna Ráda ji od Tebe odkoupím, pokud ji fakt nechceš. Mám odstřik právě toaletky a líbí se mi. Asi mám štěstí, že ten Boucheron před reformulací neznám. 

Píšu Ti SZ. 

Offline Andromeda70
Avatar
51 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 17:30

Holky, nekupovala některá z vás v poslední době tester Penhaligons Artemisia 100 ml? Má víčko? Já mám víčko z 50 ml flakónu, ale to asi pasovat nebude?

Offline Annis
Avatar
25 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 08:12

RoSa Tak jsem se včera konečně dostala do Perlovky. Plnitelný flakon skutečně mám. Nedá se teda úplně říct, že bych proti těm e-shopovým variantám s poštovným ušetřila, ale už jsem ho prostě chtěla mít, tak jsem koupila. Mají takové ty skleněné, balené ještě v hliníkovém pouzdře, stříbrné nebo zlaté. Padesátka stojí dvě stovky. :-/