Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Online alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 12:50

999 já před Vánoci v brněnském L.A.G. řešila s obsluhou to samé, taky skořicové záchodky  , bohužel nevěděli, prý to má na starosti majitel

Offline 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 12:55

alibi Asi to mělo být na Jiná Realita :-).

Online alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 13:32

999 omlouvám se :)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 14:38

alibi LOL  jakože je to interiérový parfém? já si tak na první čuch myslela, že se tam přede mnou někdo navoněl  ale pěkná vůně, že jo?

Online alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 30. ledna 2018 15:36

Jiná Realita to právě nevím, jestli to byl interiérový parfém, něco v klimatizaci, v míse, nebo ???. ale vonělo to super 

Online Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 16:46

SOS! Potřebuji koupit dárek pro osmdesátiletou dámu, velmi mladistvou a opečovávanou. A potřebuju to koupit v pátek někde v Praze. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 17:19

Sweet Potato Vonná svíčka nebo interiérový parfém v Ingredients. A k nákupu bych přibrala i pár vzorků pro sebe .

Online Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 19:37

Fleur Super rada Nic takového taky nemám a líbilo by se mi! Už se těším, až mi bude 80

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 20:01

Korsičanka si ještě počkáš.

Online Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 20:09

Fleur Ona je dost marnivá. Ale má i krásný načančaný dům, tak tohle je taky možnost

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 20:44

Sweet Potato Chceš pro ni koupit vůni? Co třeba něco od Majdy Bekkali? TulaytulahMon Nom Est RougeTendre Est la Nuit... Vypadají originálně, nezná je každý, podle zdejší diskuse jsou zajímavé. Vyzkoušené je zatím nemám, ale mám je v pořadníku :-)

Když se na Notino dostaneš přes heuréku, cena se velmi výrazně sníží, tady asi na polovinu.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:02
Reakce na Emi:

Sweet Potato Chceš pro ni koupit vůni? Co třeba něco od Majdy Bekkali? TulaytulahMon Nom Est RougeTendre Est la Nuit... Vypadají originálně, nezná je každý, podle zdejší diskuse jsou zajímavé. Vyzkoušené je zatím nemám, ale mám je v pořadníku :-)

Když se na Notino dostaneš přes heuréku, cena se velmi výrazně sníží, tady asi na polovinu.

​a já je sice taky nemám vyzkoušené, ale J'ai fait un rêve clair ano a pokud jsou ty ostatní taky takové, tak kteroukoliv:-) "taková" znamená - ne laciná, ne obyčejná vůně, ale přitom taková neškodící, nijak dramatická nebo agresivní, prostě zajímavá ale milá, příjemná, s hloubkou a vývojem.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:16

viktorka_od splavu Teď mi došlo, že jsem to napsala špatně, Mon Nom Est Rouge jsem zkusila a byla moc pěkná. Netuctová, drsnější začátek, zajímavý vývoj s orientální růží na konci. Kdyby měli na notinu 50 ml, už ji mám. Tak jsem si aspoň prohlídla ty ostatní a potřebovala bych vyzkoušet skoro všechny. Tady je to tak nebezpečné 

Online Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:21

Emi Já myslím, že ji osloví spíš něco zvučného jména, značky, které zná. CD, Chanel nebo tak něco.

Ty tebou zmíněné ovšem lákají mne;-)

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:30

Sweet Potato To bych asi do nikovek nešla, ale spíš do té známé značky. Nějaký Chanel určitě uvítá. 

Zrovna Majda je celkem specifická a J'ai fait un rêve clair miluju. Ostatníma by mě  nikdo nepotěšil, i když bych věděla co jsem dostala. 

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:32

Sweet Potato CD nebo Chanel bych čekala, že má prozkoumané, proto jsem navrhovala něco, co nejspíš nemá a nezná. Ta co nějaký běžnější Guerlain? L'Instant MagicMon GuerlainInsolence (mají původní i nový flakon), La Petite Robe Noire Black Perfecto Ty znám všechny a všechny mají své kouzlo. A pak ještě Shalimar  Ale ten mi připadal moc známý a nebyla jsem si jistá, jestli by ho mladistvá dáma nepovažovala za něco nevhodného, co je určeno jen pro starší generace.

Online Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:37

Emi O Mon Guerlain uvažuju, ten nejspíš nezná. Přijde mi celkem nekonfliktní. Nebo nějaká odnož Shalimaru? Hmm, hezkou starost mám:-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:37

Sweet Potato no a co bottega veneta? nová knot eau florale? neznámá snad není, flakon se mně osobně teda hrozně líbí a navíc je fakt pěkná:-)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:39

Sweet Potato mon guerlain je hezká, ale... líbí se mojí dceři. pro starší dámu bych ji nevybrala. ale to asi vnímá každý jinak. modrej shalimar hmmm..:-)

Online continuity
Avatar
33726 příspěvků moje polička 31. ledna 2018 21:40

prosim vas, chceme vyslat rodice do nejakeho welness hotelu, alespon 4* dobra kuchyn, idealne bufetova polopenze, vetsi bazen, aby se tam dalo trochu plavat (protiproud nic neresi) + sauna, nekde v miste, kde je neco na prochazky ne moc do kopce + moznost doobjednat nejake masaze nebo zabaly. Jizni Morava - Mikulov, Palava, Lednice a pod. nebo Jizni Cechy - J. Hradec, Tabor, Pisek, Hluboka. cena uplne nerozhoduje. diky za jakykoliv tip. chci to alespon na 7 dni, tak aby to stalo za to.

puvodne jsem mela vybrane lazne Trebon Aurora, to bylo idealni, ale segra ted vyzjistila, ze moji matku stresuje casovani procedur, navic chceme, aby meli moznost jit na vylet - nejake pamatky a to zrovna s procedurami v laznich slucitelne neni.