VAVAVOOM perfumery

12. listopadu 2016 15:47
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 11:27

Korsičanka Evka se Štefanem mají trochu jiné uvažování než Lucie. Mají totiž maličko jiné postavení než ona, tudíž si mohou dovolit jít víc směrem niche. Lucie není na českém trhu jediná a uvědomuje si to, takže je dobře, že se to snaží brát z podnikatelsého hlediska jako Jakub v Ingredients s přidanou hodnotou navíc.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 11:54

wendulka I ty diplomatko! (ale na moravském jediná je!)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 12:02

Korsičanka Ale houbeles diplomacie. Jen mám za ta léta trochu přehled, jak to na tom našem českém rybníčku za ta léta funguje. Jenom srdce bohužel nestačí - to si může dovolit Evka se Štefanem, že mohou zařadit i ty méně známé niche, i když samozřejmě taky ne úplně libovolně. Je potřeba uvažovat i jako podnikatel. A je dobře, že paní Lucie to pojímá jako Jakub v Ingredients.

Jo, ale to je hodně malé políčko..

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 13:41
Reakce na Korsičanka:

Lys Noir odmítla výměnu, za což si dnes laju!

​Má sa u mňa dobre, ďakujem za opýtanie

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 13:42
Reakce na wendulka:

Korsičanka No a nedávno začali vyrábět cestovní balení

​a sakra...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. dubna 2018 16:43

slniecko Já ti ho/ji přeju

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 00:36

Korsičanka Vďaka

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 10. května 2018 09:02

Fleur Parfemy s pribehem  Prave piju kavu s pribehem a docitam to zde. A ja cely zivot ziju s tim, ze bych nemohla psat clanky, pac neumim pracovat s jazykem. No kazdopadne, pokud se casopis da sehnat, koupim si ho na sobotu do vlaku. Ale tve nadseni z Ingredients bohuzel nesdilim, me si tam nkdy nikdo nevsiml, i kdyz jsem vysilala signaly do dalky.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. května 2018 00:09

Luna Já zase v Ingredients trpěla až přespřílišným zájmem, zatímco bych raději sortiment prozkoumala sama.

Na spojení "s příběhem" začínám být alergická .

Cervanek
Avatar
11. května 2018 06:42
Reakce na Fleur:

Luna Já zase v Ingredients trpěla až přespřílišným zájmem, zatímco bych raději sortiment prozkoumala sama.

Na tento druh zájmu jsem též alergická. To pak z obchodu prchám a už zde neobjednávám ani z e-shopu . (a tak to v Ingredients před lety krásně začalo - radost z butiku, který byl svého času v ČR jediným a nechával zákazníka v něm žít).

Chápu, že je třeba se přizpůsobovat době a situaci na trhu.

Chápu, že e-shopy a la Notino dělají své. Ale  ten "přespřílišný zájem" /stejně není od srdce/ je spíš na škodu

Cervanek
Avatar
11. května 2018 07:41

Na VavaVoomu ocenuji pristup pani Lucie, ktery je prirozeny, nevlezly.

A take moznost objednat svizne i to, co bezne neni v obchode bez zbytecnych reci.

Offline VAVAVOOM
Avatar
17 příspěvků moje polička 29. května 2018 13:01

Dobrý den, 

ráda bych potvrdila informace ohledně reformulace Murmure des Dieux. https://www.vava-voom.cz/parfemy/murmure-des-dieux/

Une Nuit Nomade jich ještě několik má. Pokud by někdo měl zájem, prosím napiště mi do pátku, na info@vava-voom.cz, objednám. Ve Vavavoom je momentálně poslední kus. Nová Murmure je jiná, méně výrazná. 

Pěkný letní den, Lucie

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 29. května 2018 16:32

VAVAVOOM Děkujeme za info. To jsem ráda, že mám tu původní

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. července 2018 12:37

VAVAVOOM Chci Vám poděkovat za včerrejší tip na ten čistící gel Susanne Kaufmann, opravdu úplně stačí sám o sobě. Včera večer jsem dala jen trochu na houbičku. Krásně napěnil, takže jsem v pohodě odlíčila celý obličej a pak jen opláchla a ta pleť byla potom úplně jiná. Tak skvělý pocit jsem po odlíčení ještě neměla!

No ten zbytek micelárky letěl obratem do koše.

Offline VAVAVOOM
Avatar
17 příspěvků moje polička 12. července 2018 17:59

Milá Vendulko, mám radost, že jste spokojená. Nedám na výrobky Susanne Kaufmann dopustit. Ješte počkejte, až vyzkoušíte ten peeling, to bude teprve hladká pleť:)

Offline VAVAVOOM
Avatar
17 příspěvků moje polička 18. zaří 2018 17:14

Dobrý den všem, 

o víkendu jsem se dozvěděla informaci od Andyho Tauera, že limitka Les Anneés 25 už není. Ve Vavavoom máme posleních pár kusů. To samé se týká mýdel. 

Krásné podzimní dny, Lucie Levenson

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 16:00

VAVAVOOM Děkuji za příjemně strávený čas u Vás v butiku a skvělou obsluhu. Ráda se zase někdy zastavím.

Offline VAVAVOOM
Avatar
17 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 21:03

Děkujeme a budeme se opět těšit na viděnou! 

Offline VAVAVOOM
Avatar
17 příspěvků moje polička 01. listopadu 2018 15:34

Limitka od Tauera Les Annéés 25 už oficiálně není, ale ve Vavavoom máme téměř plný tester. Můžete ho získat jako dárek ke koupi dvou parfémů ve standardní velikosti, minimálně 35ml, od jakékoliv značky. Poslední "moderní vintage" v Andyho podání je k dispozici:) 

Lucie Levenson

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 07:55

VAVAVOOM Děkujeme za milé sobotní přijetí!