VAVAVOOM perfumery

12. listopadu 2016 15:47
Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 12. listopadu 2016 15:47

VAVAVOOM perfumery je nové parfémové překvapení. Brněnské!

Už podle obrázků interéru a podle podoby stránek butiku je hned vidět, že Lucie Levenson, která za konceptem stojí, dobře ví, co dělá.

Butik, otevřený od 1.11.2016, nabízí niche parfémy, vonné svíčky a péči o pleť. 

Výčet parfémových značek je následující: Aedes de Venustas, Heeley, Jardins d´Écrivains, Jul et Mad, La Manufacture, Masque Milano, Nobile 1942, Ulrich Lang New York, Une Nuit a Bali a Wiener Blut.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 12. listopadu 2016 17:11
Reakce na domenica:

Konečně něco zajímavého i v Brně. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 12. listopadu 2016 17:52
Reakce na domenica:

No to zírám! Hned v úterý vyrazím na obhlídku.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 12. listopadu 2016 21:01

Kampaň této niche parfumerii nafotila Bára Prášilová. Inspirace slavnou Fordovou provokativní kampaní (nezapomenutelná fotka s testovacíma papírkama "tam"), je možná náhoda, možná ne tak úplně,  každopádně skvělé!! 

(Fotky: www.baraprasilova.com)

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 12. listopadu 2016 21:42
Reakce na domenica:

První fotka nádherná, jakoby jedním uchem tam a druhým ven. U druhé než vybrali vhodně zvlněný stonek..., těch zkoušek asi , ale moc pěkné. Přirozenějším dojmem opravdu ve výsledku zapůsobil Ford, papírky přímočaře zastrčil a hotovo!  Ó jak jednoduché a geniální . Tehdy diskuse k oněm papírkům, velice zajímavá

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 13. listopadu 2016 10:45
Reakce na zdensy:

Tieto gerbery zvyknú mať stonky obmotané drôtom (neznášam to) takže sa tá stonka asi lepšie tvaruje.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 30. března 2017 17:42

https://www.vava-voom.cz/ spustil on-line obchod .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. května 2017 00:15

Tak jsem zkusila zatím jen objednávku vzorků. Objednávala jsem v sobotu. Odesláno bylo hned v pondělí prostřednictvím DPD. Ještě večer mi přišla sms, že v úterý mám očekávat doručení. No a pak se to zadrhlo. V úterý ráno žádná sms o doručení, ale teprve v poledne e-mail, že mi nic doručováno nebude. Žádné uvedení důvodu, jen omluva a že balíček doručí v nejbližším možném termínu. Čas upřesníme v den doručení.

Ale že by napsali, kdy to teda bude, to ne.

Tak jsem tedy zavolala na tu jejich zákaznickou linku, kdy se mi asi teprve na třetí pokus, jak to teď mají připitoměle zpoloautomatizované, spojit se s operátorkou a tam jsem se teprve dozvěděla, že služba DPD Private, jejímž prostřednictvím Vavavoom doručuje, negarantuje dodání do druhého dne, což mi při ceně 140 korun za poštovné v rámci ČR přijde v dnešní době dost překvapivé zvlášť, když není předvánoční sezóna ani ještě nejsou prázdniny.

To není kritika Vavavoom, ti udělali všechno rychle. Spíš jen věc ke zvážení do budoucna, zda je DPD tím nejvhodnějším a jediným možným dopravcem, pokud jde o cenu a rychlost pro zákazníky.

Balíček byl tedy doručen až včera. Řidič se pochopitelně do avizovaného okna netrefil a přijel až půl hodiny po něm, ale to je u českých kurýrních společností dneska už normální.

Tři vzorky byly vyrobené ručně - dva o objemu 2 ml, třetí 1,5 ml, přestože byly všechny od téže značky, ale chápu, že při ruční přípravě vzorků se to nedá vždy rovnoměrně odhadnout. Čtvrý vzorek byl originální o objemu 1 ml, ale už bez roprašovače, i když cenově dražší jsou první tři vůně.

To zase není kritika. Množství všech čtyř vzorků mi jinak samozřejmě na pořádné vyzkoušení bohatě stačí. Spíš by mě jenom čistě ze zvědavosti zajímalo, podle jakého klíče se při přípravě nebo přikládání vzorků postupuje.

V obálce se vzorky byl přiložen i slíbený dárkový poukaz na další nákup s kódem platným 6 měsíců, který určitě hodlám využít a už i vím nač. Jen se musím rozhodnout, zda to bude znova kurýr anebo to spojím s výletem do Brna.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 19. května 2017 06:58
Reakce na wendulka:

S DPD mám opakované špatné zkušenosti také a v případě objednávky z Vavavoom jsem na tom momentálně tak, že vzorky od 16.5. ještě nemám. Včera jsem se spojila přímo z kurýrem a domluvila doručení odpoledne, ale už v 15 hod. je vrátil jako nedoručené do depa.

Tak jsem si na dnešek připlatila službu večerního doručení a doufám, že to vyjde (i když ani tento krok není u DPD záruka).

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 19. května 2017 10:18
Reakce na wendulka:

V obálce se vzorky byl přiložen i slíbený dárkový poukaz na další nákup s kódem platným 6 měsíců, který určitě hodlám využít a už i vím nač. Jen se musím rozhodnout, zda to bude znova kurýr anebo to spojím s výletem do Brna.

Výlet do Brna si na prázdniny snad také naplánuji . A jaká z vůní nakonec zvítězila, od Jul et Mad nebo jiné značky? Nové jsem ještě nezkoušela, ale moc se mi líbí Chypre 1942 od Nobile, miniaturce z Parfumaria se už dávno dívám na dno....

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. května 2017 12:05
Reakce na cinkja:

Tak to je teprve síla, muset si ještě připlácet u DPD za doručení. Jejich prostřednictvím mi už dlouho nebylo nic doručováno, tak jsem vůbec netušila, jak šla mezitím úroveň jejich spolehlivosti dolů.

No jak říkám, snad se paní majitelce těch podnětů sejde víc a do budoucna zváží doručování i prostřednictvím jiné kurýrní služby.

Jak jsem psala už v úterý v jiném vlákně, momentálně to na 99 % procent vypadá, že to bude flakon Stilettos on Lex.

Náštěvu Brna a Vavavoom taky zvažuju během "prázdnin", tak se tam třeba potkáme.

Jinak kdybys zvažovala další miniaturku od Nobile 1942, tak na léto plánuji z parfumarie další hromadnou objednávku.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 20. května 2017 16:47
Reakce na wendulka:

Dejte předem vědět, moc ráda vás obě uvidím!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. května 2017 18:17
Reakce na Fleur:

Rozhodně dám. V Brně jsem v životě nebyla, takže zkušeného průvodce jako Ty velmi uvítám, budeš-li mít čas.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 20. května 2017 18:38
Reakce na Fleur:

Díky moc za nabídku, já tě také moc ráda poznám. Snad to vyjde .

Offline VAVAVOOM
Avatar
17 příspěvků moje polička 13. června 2017 13:04

Dobrý den, 

ráda bych se přidala do diskuze na téma doručování DPD. 

Píši jako reprezentant VAVAVOOM perfumery a s úděsem jsem právě zjistila, jaké máte špatné zkušenosti s doručením DPD. Toto mě velmi mrzí a za pár týdnů bude k dispozici doručování i kurýrem PPL, které je navíc o něco levnější. Dále jsem přidala na web možnost zaslání vzorků, ať už malých či velkých, doporučeně českou poštou za 50Kc. 

Všimla jsem si také zmínky o miniaturách Nobile. Uvítali byste rozšíření nabídky ve VAVAVOOM o tyto menší balení? 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. června 2017 13:16
Reakce na VAVAVOOM:

Dobrý den,

doručování se mě netýká, jsem místní, ale pokud by šlo do nabídky zařadit miniaturní ( menší) balení i od jiných značek, hlasuji pro. (Např. Travel set / Discovery set od Heeley.) Vím, že se dá koupit přímo na stránkách výrobce, ale pokud by byl u vás, raději si jej koupim v kamenném obchodě).

Jinak díky, že jste tak hezky provoněli Brno .

Offline VAVAVOOM
Avatar
17 příspěvků moje polička 13. června 2017 13:24

Dobrý den, 

od Heeley máme momentálně travel set (Sel Marin, Hippie Rose, Menthe Fraiche). 

V 15ml se dělají jen některé vůně, tak se to vždy snažíme nakombinovat podle sezóny:)

Za podnět na discovery set děkuji, můžeme zařadit. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. června 2017 13:30
Reakce na VAVAVOOM:

Tak to jsem netušila, dík za dobrou zprávu. Vlastně jsem ani nevěděla, že v tomto složení existuje, našla jsem jen set 3 miniaturek Sel Marin.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 13. června 2017 16:35
Reakce na VAVAVOOM:

Dobrý den, možnost doručení zásilek kurýrem PPL i vzorků prostřednictvím České pošty je skvělá zpráva .

Travel balení 13 ml od Nobile jsou určitě fajn, především na pořádné prozkoušení jednotlivých vůní. Za mě bych je určitě uvítala . Stejně jako cestovní balení značky Aedes de Venustas.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. června 2017 22:18
Reakce na VAVAVOOM:

Dobrý den, 

od Heeley máme momentálně travel set (Sel Marin, Hippie Rose, Menthe Fraiche). 

V 15ml se dělají jen některé vůně, tak se to vždy snažíme nakombinovat podle sezóny:)

Za podnět na discovery set děkuji, můžeme zařadit. 

A já se prosím přimlouvám u Jula a Mad za další 20 ml flakonky u řady Les Whites:)