VAVAVOOM perfumery

12. listopadu 2016 15:47
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 26. února 2020 15:21

domenica Asi to říkal správně Já si jen neuměla představit š v italštině

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 26. února 2020 19:49
Reakce na domenica:

Korsičanka 

spíš [fušúni] by to mělo být

slniecko 

italská značka

​Ano, přesně tak. A to jméno je stejně umělecký pseudonym .

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 26. února 2020 20:47
Reakce na Fleur:

​Ano, přesně tak. A to jméno je stejně umělecký pseudonym .

​To už tak býva....

ale ja som nejako pochopila, že to má byť francúzska značka, ktorá sa tvári ako nefrancúzska, alebo naopak nefrancúzska, ktorá sa tvári ako francúzska....už si to vôbec nepamätám....len proste niečo som v tomto zmysle pochopila.

Pravdepodobne som si predstavovala viac, ako bolo treba

Offline Ivona.dv
Avatar
32 příspěvků moje polička 22. března 2020 08:33

Holky mám slevový poukaz 200,- Kč do Vavavoom platný do 26.3.. Jestli by se někomu hodil, tak se mi ozvěte.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 14:13

Ve Vavavoom teď mají velikonoční akci - k nákupu kosmetiky od 3000, nebo k nákupu parfému (od 50 ml) jako dárek 15 ml vůně od PN, nebo 3 miniatury kosmetiky Emma Hardie. A jako bonus samozřejmě vzorky a dárkové balení.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. června 2020 08:04

k tomu jmenu a vyslovnosti a vysvetleni vyznamu tady, je to na uplnem zacatku

https://www.youtube.com/watch?v=a2AtYW-hefc

Offline cashic
Avatar
31 příspěvků moje polička 26. července 2020 11:17

Pokud byste někdo upotřebil dvousetkorunový poukaz, tak nabízím - mám dva platné do 16. 9., které sama nevyužiju.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 26. července 2020 15:05

cashic Ahoj, ráda se ho ujmu výměnou za něco z mé poličky:))

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 11:05

No tak zda se, že koronavirova krize dostihla i Vavavoom. 

Zatímco všechny parfémove i neparfemove eshopy české včetně Ingredients i zahraniční vyřizují v době lockdownu objednávky skladem během 24 hodin, na expedici mojí od úterního odpoledne zatím stále čekám. 

Tak hlavně, že je čas přidat nový příspěvek na Facebook a rozeslat newsletter

Offline černá káva
Avatar
1892 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 11:29

wendulka Vždyť je teprve čtvrtek.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 11:43

černá káva

Ano, toho jsem si vědoma, ale čti můj příspěvek důsledně, prosím.

Já na ty vzorky pochopitelně nespěchám, pouze srovnávám rychlost jejího vyřízení. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 13:48
Reakce na wendulka:

Tak hlavně, že je čas přidat nový příspěvek na Facebook a rozeslat newsletter

​Tak post na fb i newsletter odešle z domu. Taky si ho může připravit předem. Nebo jí to může dělat někdo jiný, kdo neřeší objednávky. S tím to přece nemá nic společného ne?

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 14:52

nellielovett 

Vím, že před koronou řešili marketingové akce externě. Zda to trvá i nadále nebo platilo/platí i pro newslettery a FB, to nevím.

Proto jsem se svým postem čekala až na dnešek, kdy byl butik otevřený i pro osobní vyzvednutí internetových objednávek, tudíž jsem se mylně domnívala, že i pro jejich expedici jako za normálního provozu, kdy byla objednávka připravena/odeslána hned následující pracovní den.

Znova opakuju. Já na ty vzorky nespěchám. Jenom sem dávám info a srovnávám situaci za normálního provozu a nyní.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 15:16

wendulka hele a nebudou se stěhovat? Mám pocit, že jsem zahlédla něco na Radniční. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 15:18

wendulka Ok, to bych si taky myslela, že vyřizuje objednávky v den, kdy má i výdejní okno. 

Taky se mohlo stát, že někde tvoje objednávka uvízla(gls,zásilkovna-nenaskenovaná objednávka-taky jsme řešili v práci). 

Ale původně jsem jen chtěla reagovat na to, že soc sítě a newslettery s tím nemusí mít nic společného.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 15:35

Krehutka 

Netuším. V Brně jsem nebyla od léta, takže sleduju a odebírám novinky jen na jejich Facebooku.

nellielovett 

Jo, to se mi teď právě stalo s Le Chaton minulý týden, kdy expedovali hned následující pracovní den, předali kurýrovi DPD, ale balíček uvízl někde mezi dodávkou a vstupním depem, takže se to celé protáhlo o týden, než balíček našli, vrátili zpátky Le Chaton a znova převzali do přepravy. Nicméně tam ten mail o expedici přišel.

Ale jo, vím, že s rychlostí vyřizování objednávek nemusí mít sociální sítě a newslettery nic společného. Uznávám, že to byla asi nadbytečná poznámka.

Říkám, já na ty vzorky nespěchám. Spíš jsem čekala po vzoru ALZD nějaký info-mail, že třeba nějaký z těch vzorků není momentálně k dispozici nebo prázdný tester a čekají na dodání nového případně jiné info. No uvidím asi až po víkendu, protože znova mají být v butiku až v pondělí.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 16:23

wendulka Já právě dělám pro dva butiky, proto vím, že zákazník je opravdu na prvním místě. K Lucii nakupovat chodím a proto jsme se podivila na tvojí recenzí. Každopádně máš pravdu, pokud je zádrhel na její straně, měla tě informovat. Tak snad brzy balíček dorazí.) 

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 17:47

nellielovett 

Tak po odeslání dotazu promptní odpověď před chviličkou, že obálka se vzorky je na cestě. Vypadá to tedy jen na prosté opomenutí o odeslání zprávy o expedici, což se samozřejmě stát může. Jenže když je člověk ze strany Vavavoom právě z minulosti zvyklý až na nadstandardní přístup k zákazníkovi, tak i taková drobná chybička překvapí no.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:15

wendulka Newslettery a sociální sítě obstarává nová síla, to s provozem nesouvisí. V obchodě, odkud se expeduje zboží, bývají dvakrát týdně. A skutečně budují nové obchodní prostory, podstatně větší, takže se můžeme těšit i na rozšíření portfolia o nové značky .

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 21. ledna 2021 18:18

Fleur 

Ah, v tom případě to omezení provozu expedice objednávek a opomenutí zprávy o odeslání už není tak překvapující. Nu, to jsem tedy na ty nové značky náramně zvědavá.