Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:02
Reakce na Mutziputzi:

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 12:12
Reakce na whiskas:

No mám už asi rok shopper z Reserved za 10€, ten čo mám na každej fotke pomaly. A drží fest, nesmrdí, vyzerá ako kožená, príjemná na dotyk. Cez víkend som tam bola a všetko hnusné tvrdé plasty, ani by som nepovedala že koženka ale rovno plast. Nepekné, tvrdé, smradľavé, na dotyk nepríjemné. Len som tým chcela povedať, že ak má niekto obmedzený rozpočet tak aj lacno sa dá kúpiť pekná koženková kabelka, len treba hľadať a vyberať. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 13:13
Reakce na paktofonika:

Tomu věřím, takže pravidlo zní, nekupovat po netu 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 15:48
Reakce na vanilka:

OT, ale dnes jsem si koupila svíčku od St St.Territory, Biker jacket.  Se těším, až si ji večer zapálím.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 16:00
Reakce na vanilka:

Ja kupovala jinou, myslim, ze ji ma Dadoo ve zlute. Moc jsem od ni necekala, nechtela jsem nic draheho a je pekna za ty penize, kuzi voni. U tehle kabelek je problem, ze je to na veletrzich nakupovane zbozi. Kdyz dojde, priobjednaji, asi maji ruzne dodavatele, proto je kvalita pokazde jina. Uplne stejny typ jsem videla s logem PierreCardin a pod jinou znackou na eshopu Gregorio.  

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 18:35
Reakce na Lamicka:

Máš pravdu. Tu, co má Dadoo, jsem si také koupila, v barvě capuccino, a vracela jsem jí. Materiál byl stejný, jak pogumované. U ní se mi ale navíc nelíbila barva (vůbec neodpovídala fotografii), ani zlaté prvky. Tahle s mašlí se mi pro změnu líbí ohromně, velikostí, tvarem, zpracováním, jen ten materiál mě zarazil.

No ale nelenila jsem, zavolala do jiného eshopu, kde jí mají také v nabídce a pán mi ochotně vysvětlil, jak se věci mají. Kůže to opravdu je, jen je to jiný druh zpracování. Prý odolnější. Což uznávám, na klasické kožené se třeba udělají drápance od nehtu nebo něčeho ostrého. Tahle vypadá, že škrábance ustojí. Navíc k tomu logu - prý se to vše vyrábí sériově v itálii, a když někdo odebere velké množství, třeba 500 kusů, nechá si tam vyrazit logo v podstatě jaké chce (Genuine Leather, Vera Pelle, Laura Biagi - ta je zrovna na Gregoriu, že?). Na fotkách eobuvi je na fotkách logo Vera Pelle (přitom je prodávaná pod značkou Creole), ale já na kabelce nemám logo vůbec žádné. Pán ochotně slíbil, že mi večer nafotí tu, kterou nabízejí oni (nebyl si jistý, jestli tam nějaké logo je).

Kabelka se mi líbí, pravděpodobně si jí nechám. Měla jsem zkrátka jen pochybnosti, jestli je to vůbec kůže. Je mi celkem fuk, jaká je to značka, jen chci prostě koženou. Budu muset skousnout jen to, že NEVONÍ :-).

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 18:42
Reakce na vanilka:

Já si na ni myslím.. takže děkuji za varování.

Jinak jak tu nedávno byla řeč o Falabelle .. Je k mání šedivá, za dobrou cenu. Kdyby měl někdo zájem 

£599.99

Původní cena RRP £795.00

Ušetříte £195 (25%)

Nebo modrá 499,99 

Nebo růžová 399,99 

Akorát to tedy není kůže. Stella je přece vegan 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 18:43
Reakce na Dadoo:

.....takže se ničeho neboj, kůže to je . Ať nešířím paniku....

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 18:48
Reakce na vanilka:

Dík, já si myslín právě na tuhle nebo ještě jednu , tuhle 

Jinak se svou žlutou jsem naprosto spokojena, možná to dopadne tak, že si ji koupím i v černé.. ještě uvidím 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 18:52
Reakce na vanilka:

Na eobuvi treba dávať pozor a fotky kabeliek a topánok googliť. Napríklad biele tenisky ktoré odtiaľ mám, boli na ich fotke krémové. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 18:58
Reakce na paktofonika:

To je fakt. Už se mi to stalo u kabelky i u bot.

Zkouším vložit fotku. Ono to ale takhle asi není poznat

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 22. listopadu 2017 20:45
Reakce na Dadoo:

Ta černá má docela výrazné zlaté prvky. Na žluté to asi tolik nevynikne. Mně to nevadí, spíš naopak :), ale věřím, že pro někoho je to moc.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 21:54

Help, vidíte stříbrné, nebo zlaté kování? V popisu jsem to nenašla. 

Other Stories.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 22:01
Reakce na whiskas:

Vidím zřetelně zlaté. Zlatá je ale decentní světlá, ne tvrdě "žlutá".

Kabelka je zajímavá,  to kožené ucho se mi ale zdá přespříliš robustní .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 22:10
Reakce na Dadoo:

Že? Také se mi zdá zlaté, což nechci. Naopak to robustní ucho se mi líbí. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 22:12

Kdyby to někoho zajímalo .

Decadent

Furla

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 22:51
Reakce na whiskas:

Tá je parádna. Vidím zlaté kovanie ale také vyblednuté. Jednu kabelku s takýmto kovaním mám a pohoda. Keďže ale nezasielajú k nám tak mám o starosť menej. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 23:00
Reakce na paktofonika:

Nezasílají, ale přes Mailbox.de by to šlo. Ještě jej ovšem nemám zřízený ... 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 23:04
Reakce na whiskas:

No ta dalo by sa, ale aj tak je dosť malá a ja mám v pláne tú od Przywarastrzalka. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 11:42

Tu bych brala! Nick Fouguet