Styl oblékání a vůně

15. srpna 2014 22:41
Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 10:41

vůně vybírám hlavně podle nálady (ačkoli to vlastně oblečení taky), mám to tak zhruba rozdělené na jednodušší volnočasové, večerní a repre, ale ono se to prolíná. jestli vůně ladí ke mně nějak neprožívám, když se v ní dobře cítím, tak ladí.

líbí se mi zmíněná kombinace Love, Chloé a koženého křiváku.

a líbí se mi obrázek, co sem dala Miru, ačkoli Blanche nesnáším :)

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 15:11

vône k oblečeniu neladím, zistila som však, že keď mám bielu košelu, automaticky siaham po No. 5

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 15:24

Vône podľa oblečenia neladím, ako väčšina, čo sa zmienila, aj ja podľa nálady, ale skôr by som povedala, že vyberám podľa počasia. Iba v prípade spoločenských šiat dávam niečo elegantné.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 20:43
Reakce na ankou:

"Když půjdu na chalupě v montérkách rovnat pořezané dříví a navoním se 31RC - bude se to k sobě nehodit?"

V takový situaci bych to ani za mák neřešila. Taky nemám problém si doma k teplákům "dopřát" třeba Alessandro. :D

S tím výběrem podle momentálního rozpoložení se naprosto ztotožňuju. Když se k ladění přistupuje čistě analyticky, často bývá výsledek studenej.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 19. srpna 2014 09:58

Taky to neřeším. Chodím oblíkaná pořád stejně, to bych se daleko nedostala :-)

dusty
Avatar
19. srpna 2014 11:36

Ja vnímam farby. Včera som bola komplet v bledomodrom, tak som vytiahla Aprés l Ondeé, dnes mám džínsy a košeľu so vzorom Pepka Námorníka so zelenými manžetami farby špenátu, tak som sa postriekala infantilnou modernou chypre aka parfum s obrázkom psa - La Panthére.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 19. srpna 2014 14:48

Já také podvědomě vybírám vůni spíše podle barvy oblečení, ale na druhou stranu i ty barvy v mém šatníku, jakkoliv jsou spíše střízlivé, něco odrážejí. V bílé a smetanové barvě mám například pouze vysloveně letní kousky, ke kterým nosím O de Lancome, Eau d´Hadrien, Absolument Absinthe. V hnědé, šedé, červené a vínové pak zimní oblečení, ke kterému automaticky volím ambrové, kořeněné vůně. 

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 24. srpna 2014 11:20
Reakce na barbucha:

Presne tak, taky chodim porad stejne oblecena. Ale z nekterych prispevku zde me jima chmura, ze trpim naprosto katastrofalnim nedostatkem obleceni a bot. Pouzdrova sukne - nemam, bila kosile - nemam, boty na podpatku - nemam, zlate sperky - nemam, oxfordky - nemam, krivaka - nemam. A vsechno bych to taak chtela:-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 24. srpna 2014 11:29
Reakce na Henri:

Tak si to kup 

Já mám opačnej problém: kdykoliv si koupím něco na sebe, znervózním, že toho mám moc... stejně tak i s voňavkama. 

S oblečením je to jednoduchý - pořizuju si pořád v podstatě to samý, ale u parfémů jsem se ještě tak daleko nedostala. Ale snažím se 

Offline Mitchell
Avatar
96 příspěvků moje polička 24. srpna 2014 20:12
Reakce na Henri:

Presne tak, taky chodim porad stejne oblecena. Ale z nekterych prispevku zde me jima chmura, ze trpim naprosto katastrofalnim nedostatkem obleceni a bot. Pouzdrova sukne - nemam, bila kosile - nemam, boty na podpatku - nemam, zlate sperky - nemam, oxfordky - nemam, krivaka - nemam. A vsechno bych to taak chtela:-)

Nápodobně, oblékám se pořád stejně, ráno na cestu autem do práce volím jednoduchý kalhotový outfit, většinou rifle a něco k tomu,  na nohách mám "placky", v podpatcích neumím řídit . V práci se převleču do uniformy a nemusím nic řešit. Katastrofa nastane, když mám jít někam "za dámu", pak zjistím, že mé černé lodičky jsou již nenositelné a bílou košili si půjčila dcera...

Parfém vybírám podle nálady, tak většinou sedí nejlépe.

 

dusty
Avatar
24. srpna 2014 20:36
Reakce na Henri:

Presne tak, taky chodim porad stejne oblecena. Ale z nekterych prispevku zde me jima chmura, ze trpim naprosto katastrofalnim nedostatkem obleceni a bot. Pouzdrova sukne - nemam, bila kosile - nemam, boty na podpatku - nemam, zlate sperky - nemam, oxfordky - nemam, krivaka - nemam. A vsechno bych to taak chtela:-)

Začni sa na to pozerať z úplne iného uhla pohľadu - ja nemám ani jednu sukňu, ani jedny pančucháče a vôbec ma to netrápi! Skôr s cítim výnimočná.

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 24. srpna 2014 21:36

Ja celkom rada ladím vôňu s oblečením, k ružičkavým šatám si dám vôňu ruží, k iným kvetinovým šatám vôňu kvetín...ale to je asi všetko. A keby som nosila bielu blúzku, tak snáď Chanel No.5.

Moje obľúbené vône však nosím všade a ku všetkému.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. zaří 2014 00:19

Mám to jako většina, téměř vždy volím vůně podle nálady, roční doby a nepřemýšlím nad tím, zda se hodí k mému oblečení. Nemám problém si vzít k malým černým třeba Cuir Noir (Armani Privé). Pouze u opravdu výjimečných společenských událostí se to snažím sladit se stylem.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 15. října 2014 13:33

Oblečení a obutí řeším vzhledem k programu toho dne a k počasí - a vůně zásadně podle nálady.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 13:19

...móda není o věku.!

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 17:15

...jo, a děsně by mě zajímalo, čím se ty dámy voní.?..

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 19:02

teda, zvlášť ta první je úžasná.... takhle bych chtěla umět stárnout... jednou...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 19:06
Reakce na Alena_In:

První je úžasná, moc jí to na fotce sluší a líbí se mi i oblečení a barevná kombinace. Také by mě zajímalo, čím voní. Já bych jí navoněla Shalimarem.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 19:11
Reakce na naja:

Jj, Shalimar by k ní šel. Ale vlastně si na ní dovedu představit jakoukoliv vůni, k tomuhle excentrickému stylu může být cokoliv.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 19:13
Reakce na Alena_In:

To ano. Klidně i něčím "mladistvějším". Parádní ženská.