Vše o podprsenkách a obecně spodním prádle

11. prosince 2016 11:30
Offline julie74
Avatar
471 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 15:50

Mám , prosím, dotaz a tady je na to správné vlákno. Máte nějaké zkušenosti se zmenšovacími podprsenkami ? Normálně nosím 85D ale mám představu, že v mém případě, kdyby ty prsa byly trochu méně výrazná, bylo by zo mnohem lepší. Vypadala bych jako mnohem lehčí holka ...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 09:34
Reakce na julie74:

Podle mě to zplácnutí u štíhlých osob udělá almarózní postavu, D mi nepřijde jako nic do očí bijícího, ale jinak už tradičně doporučuju prádlo všeho druhu z M&S.

Offline Contra Check
Avatar
42 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 10:22
Reakce na julie74:

Mutzi má pravdu. Rozplácnutie naopak spôsobí, že hrudník pôsobí zbytočne mohutne. Keď sa ten objem nechá tam, kde tie prsia anatomicky naozaj sú, tak aspoň vznikne kontrast. A M&S je fajn. Schválne by som tam zaexperimentovala s rôznymi druhmi - aj plunge a balconette.

Offline julie74
Avatar
471 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 15:01

Díky moc, to jsem asi potřebovala vědět, dvě rozplácnutiny asi nepotřebuji. Ono D není tolik, ale na hrudním košíčku velkého objemu je to pak celé takové velké. No nic, jenom nápad, díky 

Offline Contra Check
Avatar
42 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 15:32
Reakce na julie74:

Ale nápad to v základe nie je vôbec zlý, strih (a veľkosť) vie spraviť opticky strašne veľa.

Offline julie74
Avatar
471 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 16:02

No já jsem vychytala jeden střih co není vůbec "vypolstrovaný" a prsa nemám do stran, mám ještě jeden s malým polstrováním a už to mě točí. Jsem na ty prsa trochu vysazená. Ale třeba pořád nevím jak řešit sportovní podprsenky  - mám dva střihy a obě mi přijdou, že lezou trochu do stran. Možná právě, že se ta hmota někam nahnat musí. A pravda je, že v těch sportovních hned vypadám ...těžší

Tak jsem myslela, že ve změnšovacích se odlehčím 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 16:40
Reakce na julie74:

Mám VELMI dobrou zkušenost se "zmenšovačkami" od Triumph (velikost 80 D), ale jsou dost uzavřené, pokud nevadí.

Jinak jsem až teď objevila tenké krajkové M&S a musím říci, že se některé triumphálním naprosto vyrovnají

Offline julie74
Avatar
471 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 15:06
Reakce na Korsičanka:

No tak rozhodně to můžu ozkoušet. Moc děkuji všem 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. července 2018 11:50

Tak jsem se u příležitosti včerejší návštěvy Brna nechala zavést jak do Caresse, tak do Madam Podprsenka na Hibešově ulici.

V Caresse jsem strávila všehovšudy pět minut, kdy mi obsluha na můj požadavek, který podle mě nebyl nikterak přehnaný, ukázala pouhé dvě podprsenky. Jednu celokrajkovou, což nemám ráda a druhou Panache z látky, která taky nevypadala nějak extra pevně. Obě jsem odmítla, že ty mi nevyhovují, tudíž nemá cenu, abych je zkoušela, načež mi slečna odvětila, že oni s nimi mají dobré zkušenosti.

To v Madame Podprsenka to bylo nesrovnatelně lepší.Obsluha mi nabídla několik modelů. Dokonce mě poučila, že bych měla jít správně do větší velikosti a menšího objemu, čímž se mi okruh zkoušených střihů ještě rozšířil. Samodržící to teda bohužel nakonec nebyla, jelikož mám tu smůlu, že v tom, co mají, jsem přesně mezi velikostí F a G.

Nakonec jsem tedy zůstala zase jen u nevyztužených a díky přátelské konzultaci odtud odešla s  Felina Conturelle Provence.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 10. července 2018 12:00

wendulka Super. V Madam podprsence jsou ty prodavačky i majitelka opravdu výborné. S tou samodržící mě to mrzí, vím, že jsi nějakou chtěla. Tak třeba příště.  V některých velikostech si prostě moc vybírat nemůžeš 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. července 2018 12:24

Renusatko Jo, to fakt nemůžeš. Ale tak ona ta paní říkala, že možná jiný model nebo značka by mi možná už mohla sednout. Ale teď prostě měli jenom ty tři, co mi dala zkusit. Jak říkáš, třeba příště.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:05
Reakce na Korsičanka:

Mám VELMI dobrou zkušenost se "zmenšovačkami" od Triumph (velikost 80 D), ale jsou dost uzavřené, pokud nevadí.

Jinak jsem až teď objevila tenké krajkové M&S a musím říci, že se některé triumphálním naprosto vyrovnají

​Kde se dají Triumph vyzkoušet? Nevíš, prosím, jestli například v brněnské Vaňkovce?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:10

Dalia Pokud je budou mít, určitě ve všech prodejnách Triumph po celé republice.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:12

Korsičanka Už jsem hledala a zdá se, že ve Vaňkovce prodejnu mají. Tak se tam vypravím. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:14

Dalia Kdy?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:17

Korsičanka Asi po příštím týdnu. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:37

Dalia Škoda, budu dětem od pondělí pár dní hlídat dům:) Tak určitě do Brna zavítám. Ale jen příští týden.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:45

Korsičanka To je škoda.  Já mám teď od pondělí zase jiné vyřizování a kontroly tady u nás a Brno už bych asi nezvládla. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:50

Dalia Tak někdy

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. července 2018 11:50

wendulka Tý jo, ta je parádní! Kde je v Brně ten madam obchod, prosím?