Vše o podprsenkách a obecně spodním prádle

11. prosince 2016 11:30
Offline Makara
Avatar
2159 příspěvků moje polička 17. srpna 2018 22:21
Reakce na Dalia:

Brioso viktorka_od splavu Tělovou zkusím. 

Dalia  pravda, tělová je těžko k sehnání, ale už je na cestě do zasilkovny ten vzor, co máš v bílé.

Damske-pradlo.cz

Každý rok zkusím x jiných modelů a stejně vezmu zase  tuhle.

Offline tzaziki
Avatar
1121 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 16:48

Zdravim!

Doufam,ze se mohu v tomto vlakne zeptat i na kalhotky.

Hledam pohodlne,prijemne,bavlnene gatky. Nosila jsem tanga,ale ted nemohu.

Vetsinou mam problem,ze M jsou mi male a delaji mi 4 “pulky” a L jsou mi velke a lezou mi vsude.

Zkousela jsem zatim klasicky strih. 

Mam velky zadek a tluste nohy,ale nejde mi o korekci tvaru,ale abych o kalhotkach vlastne nevedela.

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 17:27

tzaziki co zkusit hipster střih? Výběr je myslím široký

Offline tzaziki
Avatar
1121 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 17:33

@Proč ne Eva Musela jsem si vygooglit co to je. To by mozna slo,jen nevim jestli ten ala bokovy pas bude to prave orechove.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 18:28

tzaziki Já kupuju obyčejné bavlnéné v M&S a bezešvé pak v Lindexu. V tom M&S bys ale něco pořídit mohla.

Offline brrr
Avatar
9898 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 18:37

tzaziki Nebo Tchibo. Akorát tam občas lehce hapruje velikost, kupuju stejnou, ale stejně je mezi jednotlivými balíky trochu rozdíl.

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 18:48

tzaziki taky bych nevěděla. Jen jsem si je nedávno kupovala v Etam a tam je vedou pod tímto označením. Kupovala jsem bavlněné. Jsou příjemné, nikam se nehrnou. Nižší pas mi nevadí, naopak vyhovuje

Online viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 21:14

tzaziki tesco. balení po  4 kusech myslím, bavlna, asi 4 typy střihů, barvy bílá černá tělová a pak nějaké ty různobarevné, mívají je pověšené v balíčcích na boku stojanu na podprsenky. kupuju právě ten střih "hipster" nebo tak nějak, jsou širší na boku ale ne vysoko vykrojené. mám vel. 40/L a i když se zdají obří tak po vyprání jsou přesně akorát že o nich nevím. hledala jsem je strašnou dobu a kdykoliv jdu do teska (nenakupuju tam, pravda, často), koupím tak jedno dvě balení těch černých:-) mám i různé hezké ale tyhle na sport, na celodenní výlety.. perfektní.

Offline tzaziki
Avatar
1121 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 21:43

Dekuji za rady. Jste moc hodne

Offline continuity
Avatar
33118 příspěvků moje polička 11. zaří 2018 21:53

tzaziki ja zas mam dobrou zkusenost z kalhotkami z CA. nosim je tak ruzne, kdyz jdu na turu, na lyze, proste delsi vylet nebo sport.

etam dobry, jsem dost spokojena s tema neviditelnyma, ale nevim jestli drzi celobavlnene. 

Offline Makara
Avatar
2159 příspěvků moje polička 12. zaří 2018 20:40

tzaziki já jsem spokojena s těmi obyčejnými z Lidlu. Mají i zmiňovany strih hipster. Jednou jsem je omylem koupila, ale vrátila jsem se ke klasickým vykrojeným. U Tchiba mi vadí, že mají dost "hrubou" gumičku, která se rýsuje přes kalhoty. Pod jemné sukně nosim nějaké bezešvé vyřezávané laserem.

Offline coralline
Avatar
2151 příspěvků moje polička 13. zaří 2018 09:35

Jsem si musela vygooglit hipster kalhotky a je to přesně ten střih, kterej na sobě nesnesu Hipster holt nebudu... Já mám oblíbený "high legs" z Marks and Spencer.