Vše o podprsenkách a obecně spodním prádle

11. prosince 2016 11:30
Offline mitford sister
Avatar
1380 příspěvků moje polička 16. března 2017 20:01
Reakce na 0zero7:

odkud jsou prosím ty dvě poslední?

jinak já dávám k pozornosti značku Bluebella. neříkám, že si tam vyberete zrovna nevyztuženou half-cup, ale jsou tam hezký věci.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 16. března 2017 20:12
Reakce na mitford sister:

Nordstorm :) Agent a tu druhou si nepamatuju, okolo stovky stoji myslim.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 16. března 2017 20:48
Reakce na 0zero7:

V pohodě, vybíravost chápu  Taky jsem vybíravá, jen asi jinak než Vy 

Offline JankaM
Avatar
2392 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 10:10

Je to k tématu, pochlubím se tedy zde.  Konečně jsem si koupila dobře sedící podprsenku, ve které můžu mezi lidi.  

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 20:03
Reakce na JankaM:

Gratuluji k úlovku :-) Kde jste pořídila a co je to za značku?

Offline JankaM
Avatar
2392 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 11:40
Reakce na Brioso:

Objednávala jsem na Astratex, je to začka Gaia z Polska. Potřebuji malý objem a velké koše, ale mám úzká ramena a když jsou ramínka u podprsenky moc na kraji tak mi na ramenou nedrží a padají. Navíc stále kojím a velikost trošku kolísá. Ještě musím koupit plavky a sportovní podprsenku 

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 13. června 2017 18:44

Sháním balconette podprsenku k šatům bez ramínek, černá nebo béžová, velikost 70C (když nebude zbytí, tak beru i 75B), musí však být bez kostic. Nevíte o něčem?

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 14. června 2017 19:33
Reakce na ISON:

Obávám se, že samodržící bez ramínek a bez kostic bude asi docela problém. Podle mě to ani konstrukčně nejde. Pokud to teda nemá být jen takové to bandeau.

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 14. června 2017 19:49
Reakce na Brioso:

Ty se tak vyznas v prádle, porad mi. Je možné, že dve podprsenky stejné značky a typu se liší střihem podle barvy? Koupila jsem si super pohodlnou bezesvou elastickou podprsenku na kojeni, bez kostic, s odepinacimi košíčky, Zn. Carriwell. Telovou. Byla jsem z ní nadšená, takže jsem si došla koupit tu samou černou, bez zkoušení. Odstřihla cedulku, vyprala a když jsem ji oblikla, zjistila jsem, že je mi malá ta černá má jinak ušité košíčky!! Jsem pekelně naštvaná, protože nebyla zrovna levná a je to samozřejmě moje chyba, měla jsem ji vyzkoušet. Ale kdo b, to čekal, když se jmenuje stejně a na obrázku i stejně vypadá. Jen ta tělová má košíčky větší než černá, ačkoliv je to stejná velikost. Ach jo.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 14. června 2017 19:50
Reakce na ISON:

Teď mě teda ještě napadlo, že vychvalovaná Wonderbra Ultimate Strapless vlastně nemá kostice. Tak můžete zkusit tu.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 14. června 2017 19:52
Reakce na žluťásek:

Jo, tohle je bohužel možný a stává se to. Konkrétně tmavé podprsenky bývají menší/pevnější než ty světlé. Je to nějak prý dané tím, jak se barví, že ta tmavá barva ji udělá méně elastickou. A pak mám osobně ještě podezření, že u starších a trvalých kolekcích se stane, že novější kus sedí jinak, protože trošku změnily strih. Ale to je jen moje domněnka, to nikde na rozdíl od těch tmavých barev potvrzené nemám.

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 14. června 2017 19:58
Reakce na Brioso:

Do prkýnka, to mě teda štve. Rozhodovala jsem se mezi druhou telovou a černou. Že jsem radši nevzala znovu telovou.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 14. června 2017 20:05
Reakce na žluťásek:

Potvrzuju - mám úplně stejnou černou a tělovou a ta černá má těsnější obvod ( košíčky naštěstí ne ).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 14. června 2017 22:07
Reakce na žluťásek:

pokud jsou problém jen košíčky tak ji nevyhazuj, ještě se možná budou dít věci:-)

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 14. června 2017 22:15

No to doufám! 

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 15. června 2017 13:00
Reakce na Brioso:

Díky za tip :)

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 09. srpna 2017 14:54

Úplnou náhodou jsem u nás ve městě narazila na obchod s prádlem majícím v nabídce mimo jiné i Wonderbru a odnesla si s sebou podprsenku Ultimate strapless. Jsem z ní nadšená, drží, kde má a nikam nesklouzává. Kostice jsou zde nahrazeny plochým plastem, který je měkčí než klasická kovová kostice a během nošení nikde netlačí.

Děkuji Brioso za doporučení :)

edit: Obrázek zde, nedařilo se mi ho vložit jinak, než v obřím formátu.

Offline JankaM
Avatar
2392 příspěvků moje polička 09. října 2017 13:09

Tak jsem dokojila, tempo poskakování na cvičení se poněkud zrychlilo a potřebuji sportovní podprsenku. Máte prosím některá tip na sportovní podprsenku na velká prsa s malým spodním obvodem? Narazila jsem na Panache sport, ale ta cena . Za případné tipy děkuji.    

Offline mitford sister
Avatar
1380 příspěvků moje polička 09. října 2017 13:52
Reakce na JankaM:

já jsem teď koupila v marks and spencer za necelých pět stovek (asi nějaká sleva) dost dobrou, drží podobně jako panache, ale je hezčí, a asi i za plnou cenu ty marks and spencer modely budou tak o třetinu levnější než panache. mám 75E a MS má několik typů až do G košíčků. podívala bych se tam

a mám vyzkoušený i tento typ z next, za plnou cenu kolem sedmi stovek

Offline JankaM
Avatar
2392 příspěvků moje polička 11. října 2017 11:40
Reakce na mitford sister:

Děkuji, až budu v Praze musím se do MaS podívat, s jejich prádlem nemám žádné zkušenosti. Next bude asi malý, ale zkusím taky. Ve kterém MS v Praze je největší výběr prádla náhodou nevíte? Děkuji.