Vše o podprsenkách a obecně spodním prádle

11. prosince 2016 11:30
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 15. března 2017 21:47

 

tak teda neni zač:P

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 15. března 2017 21:58

a otočit by nešla? já si snad podprsenku vzadu nezapnula nikdy v životě, a to mám obě ruce zdravý (jenom teda levý:-P

Já teda dokázala podprsenku otočit jen dokud jsem měla moc volný obvod. Od té doby co nosím ten správný tak se to prostě nedá.......... Taky jsem to nikdy dřív neumněla ale nakonec jsem se to naučila Protože to bylo nakonec jednodušší než se snažit posunout to zapínání zaplé vepředu dozadu

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 15. března 2017 22:01

Zkusim otocit normalni (jsem to ale trubka).

OT okenko: Jinak mam za sebou teprve druhou rehabilitaci, chodim trikrat do tydne. Doma cvicim sestkrat denne sadu cviku asi na deset minut - do strany zvednu ruku cca na 50 stupnu, dopredu na 90. Kdybych sebou nekde sekla, no to uz by mi fakt svihlo. Davej na sebe pozor. Konec OT okenka :-)

OT okénko - super, že se to zlepšuje Já mám rehabilitace dvakrát týdn, cviky na doma teda nemám ale mám se snažit ruku víceméně normálně používat (ale nejít přes bolest). Taky se mnou málem švihlo (kor protože to fakt nebyla má vina, snažím se být extrémně opatrná), naštěstí sjem dopadla na levou stranu..... Ale s těma zádama asi bude mít fyzio po návratu práci Tak ať se to jen a jen lepší

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 15. března 2017 22:08
Reakce na A666:

tak těsnou že ji neotočím mám jen podprsenku bez ramínek. k té potřebuju pomocníka:-) ostatní je jen otázka vůle - když to nejde silou, zkus to ještě větší silou;-)

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 15. března 2017 22:14

tak těsnou že ji neotočím mám jen podprsenku bez ramínek. k té potřebuju pomocníka:-) ostatní je jen otázka vůle - když to nejde silou, zkus to ještě větší silou;-)

To víš, mě ty podprsenky stály kolem 1500 jedna, tak to radši enriskuju a naučila sjem se to zapínat vzadu

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 16. března 2017 18:53
Reakce na Emerald:

Chtěla bych Vás znovu poprosit o radu. Zvažuju, že bych si objednala podprsenku od Triumphu, ale nevím, jak sedí číslování.

U podprsenek Panache a Freya mám 34F, ale u toho Triumphu se bojím, že jsou menší, ale vůbec s nimi nemám zkušenost.

Konkrétně bych chtěla nějakou z řady minimiser, protože se mi zdá, že tahle konkrétní značka prsa nezplácne až do podpaží.

S Triumphem mám akorát trochu zkušeností z doby, než jsem se začala o prádlo více zajímat. Vždycky mi ale přišlo, že mají trochu pevnější obvody, ale asi zase ne o tolik, aby člověk potřeboval větší obvod než normálně. Zkusila bych tedy Vaši obvyklou EU 75 (UK 34) jako máte u Panache. Co se týče košíčků, tak pozor na číslování. 34F totiž v evropském číslování odpovídá cca 75G, protože Trumph nemá zdvojené DD. Pokud budete objednávat z eshopu, tak na tohle pozor. Na druhou stranu je ale zase možné, že to bude mít eshop už převedené.
Jinak zrovna Triumph by se mohl dát docela dobře vyzkoušet v obchodě. V ČR ho prodávají ledaskde.
A ještě mě napadá, že je otázka, jestli Triumph vůbec dělá podprsenky do košíčku G.
Nevím, jestli jsem Vám teda vůbec nějak pomohla.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 16. března 2017 18:55

Co se týče toho zapínání vepředu, tak obecně se doporučuje zapínat vzadu, protože jinak se tím přetáčením obvod docela vytahává. Rozumím ale tomu, že to někdo prostě nezvládne. Moje mamka si ji vzadu sama taky nezapne, holt už ruce nemají takovou ohebnost jako za mlada.

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:11

Nemate nekdo tip na nevyztuzenou, nevycpanout (opravdu unilned, zadny molded apod) podprsenku, ktera je hezka? Zrusili mi oblibenou Triumph. Klidne i od stejne znacky, par jsem jich teda od nich zkusila a zdaleka nesedi tak hezky.

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:12

Jezis, megaobraz.

Libi se mi tahle docela a ma fajn recenze, tak uvazuju ze bych koupila bez zkouseni.

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:19
Reakce na 0zero7:

Jestli hledáš nevyztuženou s jedním vertikálním švem, tak co takhle Freya Starlet? Případně Fantasie Allegra nebo stará Fauve Chloe, která by se dala na ebayi sehnat za pár liber. Na tu Chloe mám dokonce i na blogu recenzi.

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:25
Reakce na Brioso:

Eeee, zapomela jsem rict, ze nesmi byt vysoka. Mam sice 32-34/DD,E ale ty vysoky bytostne nesnasim, take mam vetsinou balconette a strihy co jou dost otevreny, drzi to dobre, tak mi to vyhovuje, i pod oblecenim super :)

Nejakou takovou nemate v zasobe?

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:27
Reakce na Brioso:

Ty co jste postla jsou teda hezky, ale jsou moc full coverage.

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:33
Reakce na Brioso:

Ta poslední, fialová, ta teda je...

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:37
Reakce na 0zero7:

Co Ewa Michalak? Obecně bych na tenhle střih zkusila nějaké polské značky, umí half cupy udělat i v nevyztužené verzi, což třeba Britové ne úplně umí.

A ještě mě teda teď napadlo britské Bravissimo a jejich nevyztužené half cupy. Zrovna jsem teď jednu, která byla opravdu hodně odhalující posílala zpět, protože na mě měla moc široké kostice. Dovolím si sem hodit přímo svoji fotku. Jinak na webu by asi mohla být podobná tahle.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:37
Reakce na Brioso:

Moc děkuju za odpověď, asi si udělám nákupní výlet na Oxford St. a raději ji vyzkouším. Původně jsem tím nechtěla ztrácet čas, protože jsem je na netu našla za hodně dobrou cenu, ale asi se to předzkoušení vyplatí. 

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:39

Fialovou hledejte pod názvem Fauve Chloe. Je to už stará řada a už se nevyrábí, ale na britském ebayi se ještě najde docela hodně kusů. A i v jiných barvách 

Offline Brioso
Avatar
627 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:43
Reakce na Emerald:

Jestli jste v Londýně, tak tam pochodíte určitě dobře. Co já bych za to dala  Akorát jsem teď vytvářela mapku kamarádce, která je teď v Londýně na víkend, tak tady máte odkaz. Je tam pár obchodů se spodním prádlem kolem Oxford Street.

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:47
Reakce na Brioso:

Ta cerna ujde docela, mohla by mit tenci raminka. (Jsem desne vybirava co?) Mam radsi pradlo co je trochu sexy i na denni noseni, takze mam vetsinu fakt krajkovejch veci a nosi se mi to fajn. Ta modra se mi nelibi vubec. A moc dekuju. Britsky znacky se tady nakupuju hur, ale mrknu na US v Nordstorm

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:55
Reakce na Brioso:

Dekuju, uz se tam rozhlizim.

Offline 0zero7
Avatar
10788 příspěvků moje polička 16. března 2017 19:55

nasla jsem dve co se mi libi, tak to omrknu.