VIP styl

03. října 2016 17:08
Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:22

Isca no tak to nemusí být kostma, ale tukem, svalstvem. Já ať hledám jak chci, nikde nic než laické dotazy. Dál už hledat nebudu, pokud se najde někdo, kdo tomu rozumí, budu ráda za objasnění jak to tedy je.

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:32
Reakce na Jiná Realita:

nolita tak pokud véčko není disproporční typ postavy, tak co potom? ani jablko?

proporční postava je podle mě buď hourglass nebo třeba ještě H. všechno ostatní je postava, kterou nechceš, protože se to minimálně blbě obléká.

​Tak s jablkom opatrne, jasné ?

Z geometrického hľadiska nie je nič súmernejšie ako guľa!!!

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:33

Svalstvo, šlachy tou tíhou plodu(postupným přibíráním na váze, tlačením plodu na spodek břicha potažmo pánev), a pak následným porodem povolí, roztáhnou se.

Po/z porodu/těhotenství jsou tedy vazy povolené.

Pokud někdo je zvyklý cvičit, nebo alespoň třeba chodit často intenzivně pěšky, nežere jak zjednanej, tak se stavba těla cca do toho roku vrátí do původní podoby. U někoho lépe a dříve, u někoho hůře, pomaleji.

Nicméně u většiny žen ty boky/obvod boků zůstane o něcičko větší, než před porodem...

A samozřejmě, čím mladší rodička, tím lépe se tělo vrací do původního stavu(vše je pružnější, regenerace rychlejší).

Ale jako všechno, i toto má své vyjímky.

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:34
Reakce na slniecko:

​Tak s jablkom opatrne, jasné ?

Z geometrického hľadiska nie je nič súmernejšie ako guľa!!!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:38

slniecko Dá se

Offline zlatahouba
Avatar
481 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:40

ice  Při porodu  procházející plod odtlačí pohyblivou kostrč dozadu, ta se pak se laicky řečeno vrátí, může dojít i k rozvolnění vazivové části stydké kosti a to je dáno i hormonálně v těhotenství, oba jevy jsou fyziologické a stav je vratný. Po porodu opravdu nedochází k rozšíření pánve.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:45

zlatahouba a ty bolesti pánve/kyčlí v těhotenství?

já teda našla z odborných zdrojů akorát, že děloha se už do původního stavu nevrátí nikdy, mírně větší zůstane.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:46

zlatahouba Super, děkuju za odpověď.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. července 2018 13:53

No.....ehm...

Během těhotenství dochází k prosakování a rozvolňování vazů, což má za následek větší pohyblivost kloubních spojení, obzvláště sakroiliakálního a symfyziálního, a to z důvodu poddajnosti a přizpůsobivosti dětské hlavičce. Tyto procesy jsou ovlivňovány hormony (především relaxinem) a z toho důvodu k nim dochází nejen v oblasti pánve, alevcelém organismu (Kudela, 2008). Prosáknuté vazy voblasti pánve jsou příčinou specifické chůze těhotných, tzv. kachní chůze. Rozvolňování kloubů může být jednou z příčin bolestí dolní části zad, které se u těhotných žen často vyskytují a v některých případech přetrvávají i několik let po porodu (Lindgren, 2014).

Úhel sklonu pánve u netěhotné ženy je 60°, což je větší hodnota než u mužů (55°), měří se pomocí kliseometru. V průběhu celého těhotenství se postupně zmenšuje. Po skončení těhotenství se úhel sklonu pánve vrací na původní hodnotu, počet těhotenství na něj nemá vliv. Při zanedbání pravidelných posilovacích a uvolňovacích cvičení během těhotenství i po něm, mohou být tyto změny trvalého charakteru (Kovalčíková, 1990). 

Offline zlatahouba
Avatar
481 příspěvků moje polička 17. července 2018 14:01

viktorka_od splavu během těhotenství se zvětšují svaly pánevního dna, které je tzv. podpírá těhotenství, což  může být vnímáno jako bolest v kyčlích nebo tříslech. Mutziputzi kde je psáno, že se pánev  po porodu zvětší o několik cm?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. července 2018 14:04

zlatahouba Tak já předpokládám, že rozvolnění a následné nestažení vaziva plus jiná rotace zcela jednoduše těch pár centimetrů navíc udělá.

Offline zlatahouba
Avatar
481 příspěvků moje polička 17. července 2018 14:11

Mutziputzi to asi ne, většinou ty změny jsou vratné, samozřejmě záleží na mnoha okolnostech, kolik se přibere, jak velký je plod atp.  ale to je spíš na akademickou debatu. Já se po porodech a následném zhubnutí dostala do  kalhot, který jsem nosila na střední. Pánev mám v uvozovkách větší, co jsem přibrala před padesátkou, prostě se mi ukládá tuk na prdeli, bocích a stehnech, což se předtím  nedělo

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 17. července 2018 19:12

Tak boky má snad úplně každej, ne. Někdo větší, někdo menší, ale každej 

Kate má boky hodně nevýrazné, ramena á naopak širší. Je štíhlá, jasně, je krásná, jasně. Ale symetrická/proporční není. Což samozřejmě neznamená, že se to nemůže někomu líbit. 

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 18. července 2018 00:08
Reakce na Mutziputzi:

slniecko Dá se

​no....a ešte aj žiari na kilometre ďaleko !

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:01

Jedinou disproporci u Kate vidím na (k delšímu trupu) poměrně krátký nohy. Ona to vyrovnává podpatkama, ale když si je odmyslíte, tak ty nohy prostě nemá nejdelší... resp. je to spíš v tom dlouhým těle:

Proto jí - podle mě - slušej, z celkovýho pohledu, šaty s mírně nadsazeným pásem. 

Ale je to drobnost, za mě celkově cajk a vůbec bych se nezlobila, takovou figuru mít 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:04

slniecko Disco koule.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:10

barbucha jj to máš asi pravdu, ale taky to nevnímám jako nic hrozného, navíc toto má fakt celkem jednoduché řešení v tom oblečení... 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:23

barbucha doufam,ze mi tu kate hezky zrehabilitujete:) to ja nerada slysim,ty reci o disproporcni postave,je to,jako byste mi slapaly na babovicky:)  jsem nadsena,ze nekdo nenapadny, hubeny a s krepatymi vlasy plati za ikonu!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:29

Gatita mně se její vlasy hrozně líběj, nenapadlo mě, že by je někdo označil za krepatý

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 18. července 2018 09:30

Gatita S krepatými vlasy ? Ty si představuju trochu jinak.