Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 29. října 2022 20:02
Reakce na Fleur:

​Také se mi ten flakón líbí.

A rovněž jsem ve skrytu duše doufala, že 110. výročí bude připomenuto i něčím dostupnějším pro běžné zákazníky.

​Toto. akože prepojiť ten názov s ikonickou farbou za mňa ....ale dúfala bz som, že bude aj niečo iné ako poldruhalitrová limitka pre 30 ľudí.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 29. října 2022 20:04

wendulka 

Tak jsem se asi zbláznila, ale mám Imagine doma. Ta vůně je dokonalá, hrozně těžko se popisuje, mění se každou chvíli. Někdy tam jsou krémové mandle, jindy nadýchaná vyšlehaná citrónová pěna, pak bílé květiny a jde až do mýdlova, ale jindy zas jemňounce kouřová a zároveň s medovými tóny. Tohle miluji na 190 Ans, ale tady jsou ty přechody ještě zaoblenější, dotažená k dokonalosti.

Flakón je na živo ještě krásnější než na fotkách.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. října 2022 20:29

Yvraine 

Jůůů, velká gratulace!!!

A nezbláznila ses. Jen se ti stalo to, co jsem ti včera popisovala no.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 29. října 2022 21:57
Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 30. října 2022 01:20

Yvraine 

...děkuju!.

Ano, vystihla jsi to přesně/diplomaticky -

Oud Nude je krotký, a věřím, že hodně líbivý...

Musím říct´ ale, že celkem dobře reaguje na chemii těla - někdy je poměrně dost sladký(taková ta našťavnatěle vanilkovolevandulovosantalová sladkost z Mon Guerlain),

jindy je více prachový, až semišový(Satine Lalique), jo, hodně pěkný. 

(ale pro mě, noo, nudný...)

A ten Oud Khol - jde, prosím, k něčemu připodobnit, alespoň vzdáleně.?

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 30. října 2022 01:22

Yvraine 

Blahopřeju k nové vůni!.

Věřím, že je to nádherná vůně!, to Guerlain umí, že člověk si parfém vychutnává, může vnímat změny, přechody, reakci na chemii těla i počasí, vnímá kvalitu, propracovanost vůně.

Ať je Ti v ní krásně

Offline Kočka_toulavá
Avatar
321 příspěvků moje polička 30. října 2022 09:43

Yvraine gratulujem, nadherny, vystavny ulovok s krasnym parfemom. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 30. října 2022 11:52

Yvraine Ať ti dělá radost !

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. října 2022 20:59

Yvraine Gratuluji, je to krásný kus do parfémové sbírky. Pro mě by ve flakonu asi muselo být něco jiného.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 30. října 2022 21:43

Renusatko Ale že by se jich u Guerlainů našlo...Těžko bych vybrala jednu

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 30. října 2022 22:39
Reakce na wendulka:

Korsičanka Tady bych se asi dost sešla s Wendulkou

 Být v tom flakonu Attrape-Coeur, Iris Ganache nebo ještě lépe Plus Que Jamais, šla bych do ní bez váhání.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. října 2022 22:42
Reakce na Korsičanka:

Renusatko Ale že by se jich u Guerlainů našlo...Těžko bych vybrala jednu

​Nooo, tak kdyby to měla být fakt jedna, byla by to určitě Plus Que Jamais. Ale nechtěla jsem působit zpovýkaně, takže bych se "spokojila" i s některou z těch předchozích dvou.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 21:19

domenica 

A předpokládám podle složení správně, že toto, co jsem teď zadala do databáze v této nádherné černé bacaratové včelce je pro změnu variance na 190 Ans v koncentraci čistý parfém neboli Absolu Parfum, jak se jmenovala ta koncentrace před 4 roky?

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 09:46

Miru 

Obávám se, že asi nebudu schopná Oud Khol spojit s jiným parfémem, já toho nemám zdaleka tolik "načucháno", abych mohla dělat nějaká srovnání.

Zkouší ho teď manžel a zatím se mu moc líbí. Když ho zkoušel v boutique na zápěstí, v prvních 30 minutách to bylo hodně ostré temné, řezavé, spálené. Přiznám se, že mně osobně to bylo až nepříjemné, ale myslím, že hodně záleží na dávkování a jemnosti rozprášení. V pozdější fázi tam prý je cítit vůně staré knihovny, já to necítila. Když ten parfém teď dvakrát manžel používal ze vzorku na celé tělo, tak tu nepříjemnou řezavost na začátku jsem necítila. Vůně je suchá, trochu mi evokuje temně černou naškrábanou tuhu, dřevitá a kouřová. Ale není to vysloveně hořící dřevo, ale velmi pomalu doutnající dřevo s pryskyřicí, postupně s trochou kůže.

Rozhodně to není líbivý parfém, nebo něco hodně běžného. Musím říct, že se mi líbí.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 02. listopadu 2022 10:27

Yvraine 

...děkuji moc!

Vůni popisuješ krásně, prostě zanechala dojem a to je velmi podstatné!..

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 02. ledna 2023 17:13

Zkoušel už někdo Jasmin Bonheur?

Offline Kočka_toulavá
Avatar
321 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 19:26

Chcela by som sa spýtať znalejších, pátrala som teraz na stránkach Guerlain. Hľadala som viac informácií k Eau Secrete (pôv. Eau de Bain).  Tú som nenašla, ale našla som tam Eau de Coton, zloženie vyzerá byť podobné k Eau Secréte. Jedná sa teda o novú reformuláciu a ďalšie premenovanie ? 

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 10. srpna 2023 15:31

Kočka_toulavá podle parfumo.net je to stejná vůně, i když na stránkách Guerlain je "New"

Eau Secrete jsem neměla, ale mám původní La Cuvee Secrete, a to je úplně něco jiného.

Offline Kočka_toulavá
Avatar
321 příspěvků moje polička 14. srpna 2023 06:46

Mitzi velmi pekne dakujem za odpoved. 

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 24. zaří 2023 22:24

Nastalo to.

Moje zelezne zasoby Samsary se chyli ke konci. Takze dotaz: Nove baleni v domeckově flakonu je safe a bude to vonet stejne uzasne jako cervena Samsara edp???

Pls pls odbornice domenica Fleur wendulka slniecko a spol???