Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. března 2021 19:50

Miru 

Tak to vypadá na tu Rose Nacrée, ale malá chvilková výdrž je trochu záhadou.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 25. března 2021 19:53

domenica 

...no jo noo, já to mám poslední dobou divný, kůži i nos asi...

A prosím, když jsi tu, jakou máš zkušenost s pudry od Guerlain.?

Konkrétně s tímto.?

(resp. ráda bych nějaký lehce matující a sjednocující, s jemným zabarvením. A ten následující se mi líbí)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. března 2021 20:36

Miru 

ten jsem nikdy nezkoušela. Já mám řadu Terracotta spojenou s opálenou pokožkou a tu mám spíš výjimečně. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 18:44

Řeč o přestupu LIU a L´INITIAL (dříve Shalimar Parfum d´Inital) z oddílu Les Parisiennes do oddílu Les Légendaires se vede dlouho.

A je to!

Vůně teď budou dostupnější i cenově - nejen v poměru k množství, ale i vzhledem k možnosti pořídit si menší balení než těch včeličkových 125 ml.

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 07:32

domenica ...budou tedy přístupné i v běžné síti parfumérií, případně v eshopech?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 10:00

AlexQ 

Ano, budou stejně dostupné, jako ostatní vůně řady Les Légendaires.

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 10:08

domenica Děkuji za info:-), tak to je dobrá zpráva.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 12:52

domenica 

A máš už ověřené, zda přesun do této řady neznamená zároveň nějakou reformulaci jako u těch klasik? Jde mi hlavně o Liu.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 15:11

wendulka 

Nezkoušela jsem ještě, ale reformulované být nemají. Mimochodem, ani u těch klasik se o vyloženě o reformulaci nedá mluvit. Pokud se srovnává s předešlou verzí, rozdíly jsou v rámci šarže. Svého času taková Mon Précieux Nectar taky přešla z ultradrahé edice do Les Parisiennes bez ztráty kytičky. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 15:11
Reakce na AlexQ:

domenica Děkuji za info:-), tak to je dobrá zpráva.

​Je, rozhodně.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. dubna 2021 15:47
Reakce na domenica:

wendulka 

Nezkoušela jsem ještě, ale reformulované být nemají.

To zní výborně. Dlouho jsem na Liu neprávem opomíjela, ale za této situace už nejspíš flakonu neodolám.

Mimochodem, ani u těch klasik se o vyloženě o reformulaci nedá mluvit. Pokud se srovnává s předešlou verzí, rozdíly jsou v rámci šarže. 

​Aha, tak to by byla rovněž dobrá zpráva. Ty první recenze mě totiž docela vyděsily.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. dubna 2021 15:44

wendulka tu by som bola opatrná, ono ľudia už tak automaticky očakávajú pri takýchto presunoch odžub (a zo skúseností celkom právom), že možno cítia aj to, čo len očakávajú....som zvedavá, čo povie môj/Tvoj/domenicin/.... nos.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 03. července 2021 22:11

AA Flora Salvaggia 

Jarní květinovka. Kromě jarní louky s různými kvítky je tady hlavně fialka, sladká, skoro až bonbónková, a zelené fialkové lístky. Meloun naštěstí není výhradně akvatický, je už trochu vysušený jarním sluncem a jeho vysušenost je ještě akcentována fialkovým a kosatcovým pudrem.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 05. července 2021 21:49

AA Nettare di Sole 

Květinová krémová vůně. Krém na opalování s medovým pomerančovým květem, jasmínem a magnólií. Nahořklý bergamot. Slunce a taky pár kapek slané mořské vody. Růžové mýdlo. Letní podvečer ve flakonu.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 11. července 2021 13:13

Jen telegraficky.

Končí Bouquet de Paris - exkluzivka Maisonu Guerlain, mají poslední dvě balení, takže pokud někdo plánoval nákup, je nejvyšší čas.

A po porázdninách by se snad měla objevit další vůně z této pozoruhodné (už) řady parfémů, jejichž společným jmenovatelem je nešetření na surovinách, odkaz k parfumerii minulých časů, koncentrace extrait, krásný název...  takže po Ne m´oubliez pas a Bouquet de Paris se můžeme těšit na...  :-)   

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 11. července 2021 15:56

domenica 

Je ještě naděje, že by se realizoval ten 4. flakón Bouquet de Paris v porcování nebo už je to passé? 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 11. července 2021 16:01

luciole 

mohlo by se to zkusit, kdyby to proběhlo rychle...

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 11. července 2021 16:29

domenica 

Kdyby tedy holky měly ještě zájem, ráda se přidám (10 - 30 ml).

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 11. července 2021 16:37

luciole 

ok, zkusíme to 

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 11. července 2021 16:42

domenica 

Díky moc!