Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. března 2019 21:39

luciole Mluvíš mi z duše

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 07. března 2019 22:57
Reakce na luciole:

Flakón letošní limitky se mi moc líbí, stejně jako ostatních limitek Souffle, ale tu vůni prostě nedávám. Škoda, ale třeba bude letos vůně trochu jiná, lepší...

Uvidíš. Jen v krátkosti:

Fakón se mi taky moc líbí a verze je to (pro mě) jednoznačně ta nejpovedenější ze všech . Zkoušela jsem od února a začátek je vyloženě krásný, s nečekanou nahořklostí neroli... po čase sklouzne k původní verzi Shalimaru Souffle, ale bez některých tónů, které mi neladily.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. března 2019 23:08

domenica To není dobrá zpráva Myslila jsem si jen na prázdný flakon...

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 08. března 2019 07:33

domenica Pro mě to je krásná zpráva. Flakon se mi líbí, a pokud je obsah tak povedený, jak píšeš, hurá!

Mám S. Souffle moc ráda, nejmíň Lumiére, v něm mi vadí už trochu moc jasmínu, alespoň tedy na mé pokožce vyleze nějak hodně. Ne že bych ho neměla ráda, jen tady se mi nějak nešikne.

Četla jsem, že v tom novém jsou pomerančové květy, ne pomeranče, je to tak?

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 08. března 2019 13:06

domenica 

Tak to jsem na ni tedy zvědavá...

Cervanek
Avatar
11. března 2019 09:19
Reakce na luciole:

wendulka Biely kvet 

Flakón letošní limitky se mi moc líbí, stejně jako ostatních limitek Souffle, ale tu vůni prostě nedávám. Škoda, ale třeba bude letos vůně trochu jiná, lepší...

A mi zvědavost nedává spát u tohoto letošního pomerančového Souffle flankeru v divokých barvách flakónku  (a to nejsem na Souffly zatížená). Právě teď čtu ve skupině Guerlainophilů, jejíž členové jsou na Champs Elysée jako doma, že tento  pomerančový Souffle alias Shalimar příbuzný má určité podobné rysy s 190 Ans v edp podobě. Je to samozřejmě jen osobní dojem zkoušejících, ale určitě vyzkouším. Už jen "pomeranč" v názvu leccos napovídá  a kdo ví, třeba mi Polička ožije pro změnu výraznými barvami

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 11. března 2019 10:36

Cervanek píšu, že je tam notná dávka pomarančového kvetu, to by mohol byť ten styčný bod so 190.

Cervanek
Avatar
11. března 2019 11:33

slniecko já jsem tu všechno nečetla, omlouvám se,  jen jsem tady flakónek zahlédla

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 11. března 2019 11:55
Reakce na Poéma:

domenica Pro mě to je krásná zpráva. Flakon se mi líbí, a pokud je obsah tak povedený, jak píšeš, hurá!

Mám S. Souffle moc ráda, nejmíň Lumiére, v něm mi vadí už trochu moc jasmínu, alespoň tedy na mé pokožce vyleze nějak hodně. Ne že bych ho neměla ráda, jen tady se mi nějak nešikne.

Četla jsem, že v tom novém jsou pomerančové květy, ne pomeranče, je to tak?

​Je to tak, jsou tam pomerančové květy (a neroli, cítím také). Vytváří to moc a moc příjemnou nahořklost, která je opravdu podobná mýdlové nahořklosti - která se mi tak líbí, a která je tak zajímavá - ve 190 Ans.

Jakoby Thierry Wasser míchal tuhle verzi ve stejné nádobě, ve které předtím připravoval všechny koncentrace 190 Ans. A přitom myslel na to, aby se některé "falešné" tóny z předešlých verzí Shalimaru Souffle usadily. Opravdu pěkné. 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 11. března 2019 12:13

domenica Super, těším se na vyzkoušení.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. března 2019 12:17

domenica Poéma Tak už jsem taky zvědavá nejen na flakon, neboť 190 Ans mě na druhý pokus naprosto dostalo - samozřejmě ve verzi Absolue Ale EDP ji podpírá

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 11. března 2019 13:04

luciole domenica 

Flakón Shalimaru Souffle d'Oranger mi hezky koresponduje s loňskou limitkou Shalimar Souffle - odstíny modré, bílé květy a oranžová v podobě tygra.

Sice jsem se zařekla, že už žádný limitovaný flakón nekoupím, ale zmínka o povedené vůni láká.

Klasický Shalimar Souffle mi ve flakónech zůstává, nevoním se jím, nelíbí se mi.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 11. března 2019 13:17

domenica Podle zmínek o nahořklosti by se mi tato verze mohla líbit - a jako na potvoru je ve flakónu, který mě neoslovuje. Nejvíc se mi líbil ten s pávem.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 11. března 2019 19:46

dnes jsem potkala v Marionnaud 

Mon Guerlain Bloom of Rose

a docela příjemně mě překvapila, na "svěženku" má moc dobrou výdrž a byť nemá s mon guerlain skoro nic společného, je to moc příjemná květinová vůně s množstvím pěkných citrusů které se drží po mnoho hodin. já mám citrusové vůně ráda - jenže většinou jsou jen v začátku a pak hrozně rychle vyvanou. tady je cítím od oběda až doteď

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. března 2019 19:56

viktorka_od splavu No vidíš, zatím tady dopadala

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 11. března 2019 19:58

Korsičanka pro mě nejhorší odnož je mon guerlain florale - ta by mohla zfleku do avoňáckýho katalogu

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 11. března 2019 20:14

viktorka_od splavu Já se na ni docela těšila, ač odnožovým praktikám moc nefandím. Někde vyzkouším:)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 11. března 2019 20:23
Reakce na Korsičanka:

viktorka_od splavu No vidíš, zatím tady dopadala

​U mě dopadla obstojně. Příjemná, nekomplikovaná vůně, kterou když potkám, bude mi příjemná. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. března 2019 22:20

dnes jsem potkala v Marionnaud 

Mon Guerlain Bloom of Rose

a docela příjemně mě překvapila, na "svěženku" má moc dobrou výdrž a byť nemá s mon guerlain skoro nic společného, je to moc příjemná květinová vůně s množstvím pěkných citrusů které se drží po mnoho hodin. já mám citrusové vůně ráda - jenže většinou jsou jen v začátku a pak hrozně rychle vyvanou. tady je cítím od oběda až doteď

​Aj mňa prekvapila, veľmi sa mi páči.

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 12. března 2019 02:41

Má-li někdo zájem o limitku Souffle 2017 s pávem, mají ji na Notinu za 1070,-.