Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 01. prosince 2018 16:52

domenica Ďakujem! 

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 17:05

Nová Bois Mystérieux z Les Absolus d'Orient má být identická se Songe d'un Bois d'Été. Otázkou je, nakolik ji pozměnili. Flakon bude oranžový.

Také Encens Mythique d'Orient se přestěhuje do nové řady Les Absolus a dostane šedý flakon.

LPRN bude mít v příštím roce samozřejmě novou verzi - tentokrát EdP Velours. A ta má být minimálně tak dobrá jako Couture.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 17:11

blackviolet Tak na LPRN se těším. 

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 17:17

Dalia Tentokrát i já. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 19:19

blackviolet Pokud si ta orientální řada udrží i příznivý poměr ceny a množství, tak opravdu bude nač se těšit. Možná jim odpustím i tu zrušenou Ambre Éternel.

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 22:57

Fleur V řade Les Absolus právě budou mít i lepší cenu. Otázkou je jen, jak se změní ceny celkově příští rok.

Mrzí mě jenom konec Rose Nacrée.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. prosince 2018 23:01
Reakce na blackviolet:

Nová Bois Mystérieux z Les Absolus d'Orient má být identická se Songe d'un Bois d'Été. Otázkou je, nakolik ji pozměnili. Flakon bude oranžový.

Hm, tak v tom případě asi pro mě nic. Ale ze zajímavosti vyzkouším kvůli případné změně.

LPRN bude mít v příštím roce samozřejmě novou verzi - tentokrát EdP Velours. A ta má být minimálně tak dobrá jako Couture.

​No tak to už zní zajímavě...

A ano, Rose Nacrée je škoda.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 14:05
Reakce na blackviolet:

Nová Bois Mystérieux z Les Absolus d'Orient má být identická se Songe d'un Bois d'Été. Otázkou je, nakolik ji pozměnili. Flakon bude oranžový.

Také Encens Mythique d'Orient se přestěhuje do nové řady Les Absolus a dostane šedý flakon.

LPRN bude mít v příštím roce samozřejmě novou verzi - tentokrát EdP Velours. A ta má být minimálně tak dobrá jako Couture.

​přesun zbývajících dvou orientálních vůní do řady Les Absolus mě potěšil od první chvíle, co o tom vím (mám pocit, že jsem se tu zmínila). Bois Mystérieux je fajn, ale vyznívá na mě příliš pánsky. Stejná jako Bois d´été není, ale velmi příbuzná, mimo jiné v tom silně pánském vyznění. 

Na LPRN jsem zvědavá. 

Jinak, 190 Ans (natož její parfémová verze) se mnou zahrály podobný kousek, jeko kdysi dávno Iris Ganache. Jo jo pěknà, zajímavá... a následně: wow!!  

(Zdravím z tentokrát neklidné a naprosto jiné, než jak ji znáte - nebo jak si ji představujete - mrazivé Paříže).

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 15:20

domenica 

...musím říct, že ta vůně je velmi proměnlivá, vůně mnoha tváří...

Zajímavě krásná

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 00:09

(zdroj FB Honey Bees and Guerlainophiles)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 00:13

Krása.  Škoda jen té Rose Nacrée du Désert. V nějakém příjemném růžovo-vínovém odstínu by do kolekce krásně zapadla...

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 07:11

domenica Souhlasím, z původní kolekce orientálek jsem ji měla nejraději.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 08:41

domenica Fleur 

Souhlasím, že Rose Nacrée du Désert chybět bude, také jsem jí měla z původní kolekce nejraději.

Dobrou zprávou je cena za 125 ml, pokud bude podle předběžných informací odpovídat ostatním vůním z kolekce Absolus d’Orient

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 10:30

cinkja Vypadají krásně. A taky mě mrzí Rose Nacrée.

Online Kočka_toulavá
Avatar
324 příspěvků moje polička 05. ledna 2019 10:03

Vyzeraju nádherne, u tých tmavých v kombinácii so zlatou mi srdce plesá. Aj keď výberom tohoto typu červenej si nie som si celkom istá, určite by som jej už len kvoli obsahu dala šancu. Jednu z týchto nepriehľadných mám doma. Chcem sa spýtať, u týchto flakónikov ako zistím, koľko je obsahu? Rada by som v tom mala aj časom prehľad. Skúšala som to aj presvietiť, ale bez šance. 

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 05. ledna 2019 12:00

Kočka_toulavá Santal Royal už mám v zásielkovni, teším sa naň! Mne sa aj tá červená farba flakónu veľmi páči. 

Foto máš krásne!

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 05. ledna 2019 12:50

Kočka_toulavá Jedině zvážit plný flakon a pak s úbytkem a přepočítat.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. ledna 2019 12:51

wendulka Kočka_toulavá Ano, tak to dělám

Online Kočka_toulavá
Avatar
324 příspěvků moje polička 05. ledna 2019 16:33

wendulka Korsičanka  Ďakujem za tip, skúsim to tak    .

Biely kvet  Ďakujem, si milá.  Opäť niečo, bez čoho som nemohla byť. Namotala ma domenica keď mi poslala vzorku pri medvedení a už som zas bola v tom až po uši.   

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 05. ledna 2019 19:42

domenica A netušíš, jestli se ještě nemůže vrátit do hry v řadě Les Absolus de l´Orient i nějaká ta ambra? Vždyť to je orientální složka par excellence!