Fotím, fotíš, fotíme

09. srpna 2014 22:06
Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 18:05

Sweet Potato dekuji. Muzete si udelat vylet po cervene znacce z Kolina do Libic and Cidlinou. Cca 12 km, da se i na kole. Tahle fotka je od Bysicek, ale u Kolina to je taky krasne.

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 18:05

Sweet Potato dekuji. Muzete si udelat vylet po cervene znacce z Kolina do Libic and Cidlinou. Cca 12 km, da se i na kole. Tahle fotka je od Bysicek, ale u Kolina to je taky krasne.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 18:18

Ginger Díky za tip. Předpověď na víkend bohužel výletům za kytičkami moc nepřeje.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 09. dubna 2019 18:24
Reakce na domenica:

​to je krásná holka na tom kole, a tomu chlapikovi na přechodu to taky moc slusi!

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 10. dubna 2019 12:20

Krásné jarní barevné fotky tu jsou tak se vklíním zase s něčím černobílým: "Mezi světlem a temnotou..."

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 10. dubna 2019 12:24

Jinak si postěžuju - chtěla jsem si udělat účet na Instagramu, jenže v průběhu tvorby něco selhalo. A teď se to tváří, že účet na můj meil a s mým uživatelským jménem už existuje, přestože se do něj nemůžu reálně přihlásit, protože se nedovytvořil..... Nezapadá to do žádných jejich formulářů na kotnakt podpory, takže mám asi smůlu

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 10. dubna 2019 12:47

A666 Škoda, zkus ještě zabojovat. Vytvoř jiný. Fotíš krásně.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 10. dubna 2019 12:52
Reakce na Sweet Potato:

A666 Škoda, zkus ještě zabojovat. Vytvoř jiný. Fotíš krásně.

​Díky moc, zkusila sjem už ovšem všechny meily a výsledek vždy to samý (dostanu se k otázce o věku a následně to spadne). Zkouším to teda přes net, smartphone na aplikaci nemám.... No a propojovat IG s FB se mi tak úplně enchce, protože IG bych ráda měla jen na fotky anonymnější a envím, ejstli když to propojím, tak lidé z IG budou moci dohledat FB nebo ne....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 10. dubna 2019 14:13

A666 podle mě ne, nebo přiznejte se tu někdo, jestli znáte muj fb? (propojený to mám, protože víc hesel je nad moje síly

a podle mě insta jen na počítači funguje blbě, některý funkce, třeba zprávy myslim vůbec a na nahrávání fotek je asi potřeba nějakej program do počítače (to neznám, já nahrávám jen přes telefon, ale psala to myslím Berta , že něco existuje

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 10. dubna 2019 15:23

A666 instagram je potreba mit na telefonu

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 11:51

A666 ČB fotky skvělé!

viktorka_od splavu Tunel se mi taky moc líbí. Možná bych to jen doořízla, aby to ústí s postavou bylo na střed. Ruší mě totiž trochu, že není ani na středu ani na zlatým řezu... Ale zas ta postava trochu mimo všechny osy mi tam vyloženě sedí. (neměla bych se nad sebou zamyslet z psychologického hlediska?)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 12:30

Panenka

ono to o moc lip nejde, pac je to blbe vyfoceny no:-/ a zrovna bylo pred odpoledni spickou a uz se hrnuli lidi, cyklisti, bordel a rev:-P

a druha strana:-)

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 13:01

viktorka_od splavu Jo, takhle o dost lepší a ta černobílá tomu imho prospěla. Možná teď ještě trochu ztmavit nebo přidat kontrast a už to bude do časáku! Ale to, že to vlastně až tak moc líp v tu chvíli nešlo, to znám velmi dobře. A divák, co nic z toho neví, tomu se to kritizuje, jéje... Znám, znám.

Druhá strana je oproti první fotce nezajímavá. Chybí tam ta postava. Ta té první fakt dodává určitý šmrnc či jak to vyjádřit. Na druhou stranu - jak se tam ten chodník na konci zvedá, to má taky něco do sebe...

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 13:02

viktorka_od splavu 

Musím říct, že takhle ten tunel vypadá mnohem líp, i když tam není na obou stranách celý. A ta ČB tomu vyloženě pomohla Moc povedená fotka A ten pohled na druhou stranu taky.

Jinak s tím IG, já měla za to, že účet si může člověk udělat i bez applikace, alespoň na těch jejich stránkách podpory se tak tvářily. Ale kašlu na to,uvědomila jsem si, že můžu díky licenci Zoner Photo Studio používat jejich Zonerama, tak mi to zatím stačí

Panenka 

Díky, já se do té ČB fakt zamilovala, na architekturu a street je parádní.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46070 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 13:04

A666 dekuju. s tim IG me to mrzi, na tve fotky bych se divala rada

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 13:48

A666 Já černobílou ráda. Když je černobílá fotka dobrá, je to paráda.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 14:20
Reakce na A666:

Krásné jarní barevné fotky tu jsou tak se vklíním zase s něčím černobílým: "Mezi světlem a temnotou..."

Super!

Jinak s tím Instagramem je to škoda. I když mám pocit, že já si účet zřizovala zrovna na PC, ale propojením přes Facebook, že tak se mi to povedlo. Zpočátku jsem jenom lajkovala, jenže to už jsou dva roky. Pak vím, že jsem se pokusila přidat první fotku s pomocí nějaké "propojovací" aplikace, no vůbec mi to podle návodu, co sem do vlákna tenkrát někdo dal, nešlo, tak to mě donutilo nahrát si IG i do mobilu.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 14:26

viktorka_od splavu 

Souhlas s Panenkou, ta první fotka takhle o dost lepší

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 15:11
samé krásné fotky
Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 11. dubna 2019 15:12

A666 dekuju. s tim IG me to mrzi, na tve fotky bych se divala rada

​Díky, já sem pak hodím odkaz na tu Zonerramu, pokud bude zájem

wendulka 

Díky Já právě nemám Smartphone (lépe řečeno mám starou Nokii se Symbianem jako OS ), takže holt se bude muset IG obejít beze mě...