Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 03. února 2024 21:33

nikka75 

Mám taky Poppy pojištěnou u ČPP, stojí to cca 12 stovek ročně, spoluúčast je 2000, a platěj i zuby (čištění/odstranění zubního kamene) jednou za čas, teď nevím přesně kdy... jsou v tom i ty věci poslední vč. kremace... No samozřejmě, jak píše baltik , jsme ho ještě nevyužili (což mě nemrzí ). 

Po zkušenostech s posledním Otíkem, imrvére chudákem nemocným, ale jako nalezencem nepojistitelným, jsem teda s uzavřením pojistky vůbec neváhala, když to šlo.

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 05. února 2024 21:04

Zina a co Cid. Oklepal se z toho napadení? Zrovna jsem prošla webinář konflikt mezi psy a pořád doufám, že to nebudu nikdy potřebovat...

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 06. února 2024 07:39

nikka75 

Já jsem Minnie pojistila u PetExpert, platíme 600 měsíčně. Vybrala jsem kvůli tomu veterinu, která s nimi má smlouvu, ale je asi dražší a nejspíš ne lepší, než další dvě poblíž. Letos jsme dali už asi 5 tisíc za léčbu oušek (kvasinky, baktérie) a vůbec mě v tu chvíli nenapadlo se zeptat, jestli se na to pojištění vztahuje. Asi by stálo za to zjistit si, jestli to proplácí :-) 

Online Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 06. února 2024 09:38

Marbuša proplácí, ale jen třeba jednou, dvakrát. A když čtu bakterie, kvasinky, píšu jen jako upozornění - přes rok jsme pořád dokola antibiotiky léčili uši a po roce, kdy jsem volala po nějakých odběrech, že to není normální a stále trvali na další pipetě s antibiotiky, jsem šla jinam, kde je dermatoložka a po první větě věděla a řešíme alergie.

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 06. února 2024 12:41

Zu Takhle jsme taky domluveni. Dobere antibiotika a když to nebude dobré, udělají se testy na alergie. Jinak to pojištění jsem zařizovala spíš kvůli případnému úrazu a tak.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 08. února 2024 11:19

bublifuk Ano, už je oklepanej, děkuju za optání. Trochu snahy to teda stálo, protože po tom měl tendenci se dívat na všechny větší psy přinejmenším podezíravě, ale postupně jsme to vypiškotovali (v duchu minu v klidu psa = dostanu piškot => cizí pes znamená šanci na odměnu).

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 08. února 2024 20:27

Zina tak to jste šikovní! Já ho toho čumění nemůžu zbavit ani za maso. 

A rovnou se zeptám, čím se dezinfikuje pes? Přišli jsme z venku, pes se jde napít a když se vrátil, tak z něho kapala krev a miska plná krvavé vody.. má malou ranku na uchu, a já mám doma akorát prošlou betadinu. Navíc jsem mu zapomněla koupit granule.. No páneček roku

Online RoSa
Avatar
8250 příspěvků moje polička 08. února 2024 20:32

bublifuk Akutol stop - tekutá náplast...

betadina může projít? v nouzi bych ji asi použila - a nebo slivovici

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 08. února 2024 21:45

bublifuk Ta betadina je dobrá, jen nám ji doporučili naředit na barvu černýho čaje.

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 09. února 2024 06:50

Dneska jeden povedený psí přerovský. https://www.facebook.com/share/p/eUK6D4KRKFZArrzK/

Úplně jsem zapomněla na stížnost na ty pitomce kočičí mý. Jak jsem si někde tady nedávno pochvalovala, že neblejou na koberec, tak si to asi přečetli a potřebovali mě rychle uvést do reality. Uprostřed noci jsem našla granulový blitíčko a ráno myší. Na světle modrém koberci, samozřejmě. To myší jsem naštěstí neprošlápla...

Offline Samantha
Avatar
1816 příspěvků moje polička 10. února 2024 11:35

Tyhle zaručeně neblinkaj

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 10. února 2024 11:59

Samantha ai umí teda pěkně děsivý "kočky"

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 13. února 2024 21:51

Jak já závidím všem, co venčí bez vodítka! Z těch rozbitejch ruk se asi letos nevyhrabu!

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 15. února 2024 19:27

barbucha Proč nepojistí nalezence? Jako kvůli neznalosti věku? 

Já jsem obě kočky nechala načipovat kvůli pojištění, ale zatím ho nemáme. Jsem si říkala tak od 4 let, jen zase nevím, jestli nejsou povinná nějaká očkování. 

Online RoSa
Avatar
8250 příspěvků moje polička 15. února 2024 19:30

Renusatko to bych sebou teda mrskla: do 3 let bývala lepší sazba... a nalezence určitě pojistěj, nemusí mít PP, stačí očkovák a čip - a to má i voříšek

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 15. února 2024 19:46

RoSa No ona už kočka 3 má a kocour bude mít. Utíká to. Tak to musím zjistit.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 16. února 2024 09:04

Renusatko 

Jo, myslím že kvůli věku, taky neznáš genetiku, nic... 

RoSa 

Hele nevim, mně kdysi nechtěli pojistit ani prvního Otíka, a to jsme ho měli od štěněte - akorát kdoví kde ho splašil ten chytrák co ho prodal mladýmu (a ten už věděl úplnej prd). 

Čip mu dá klidně i poslední majitel, i kdyby si ho vzal třeba v jeho deseti letech, tím se nic neřeší...

Ale možná že je to dneska už jinak

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 16. února 2024 20:11

Renusatko křížence pojisti,  tchyně má fenku z útulku a má ji pojištěnou u ČPP.  Ale kočky nedělají, jen psy. Kočky měla u Generali České pojišťovny. 

Offline andulka01
Avatar
10773 příspěvků moje polička 19. února 2024 14:50

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 20. února 2024 22:42

No.. a proč tu obdivuju povedené fotky... hlavně teda od Potrefenáhusa