Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 12:38

moonlight takže je váš?

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 21:52
Reakce na moonlight:

​ňuňu

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 10:23

Magráta Vypadá to tak! Co nadělám

Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 13:36

moonlight je krásný a že už je váš mě napadlo hned po prvním příspěvku

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 14:18

moonlight Je váš a už má i své místo u stolu

Náš blb se včera věšel na záclonu. Jenže ta jeho 9 kg neunesla a sesunula se k zemi i s garnýží, která se vyrvala ze zdi i s kusem zdi. Manžel to musel hned v 8 večer opravovat, jen co seřval všechny v bytě a nejvíc to byl můj nápad, mít dvě kočky. Sousedi museli být z vrtání nadšení. Bohužel v místě jedné hmoždinky je něco, není to beton ani železo, co nejde provrtat. Drží to tam strašně špatně a mám úplně hrůzu, vracet tam záclonu. Vigo má sbalený kufříček, páníčka obchází na několik metrů a jestli tu jeho pubertu zvládneme, tak si oddechneme.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 14:43

Catherinne no taky nevím, na co jsem si to hrála

Renusatko Nestraš! Jako zvykla jsem si na dospělý kočky, kotě už jsme strašně dlouho neměli. 

Teď teda jedu po třech dnech ze služebky domu, tak jsem zvědavá, jak to tam všichni zvládli.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 14:57

Renusatko já myslím že už se na ni víckrát nepověsí moji kocuři záclony vůbec neznali a já si tu vymyslela dlouhou válející se po zemi před super válecím širokým parapetem... no tak nejdřív se do ní totálně zamotali tak že jsem rozmotávala drápající a ječící motanec asi ve výšce toho parapetu, nějak jsem je z toho vyklepala a záclona ani není (moc) díravá:-P no a od té doby už v pohodě, prostě si to odhrnou

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 14:57

moonlight Já nevím, co ho to napadlo, jako kotě to právě nedělal. Teď už podruhé během měsíce.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 19:51

Renusatko Tak snad to byl jen jednorázový nápad. Jako 9 kilo je dost, to je obr.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 20:41

Doma vše v pořádku, kotě je čím dál drzejší, všechno zkoumá, záchod už snad taky pochopil. Šejmos ho moc nedává, občas se přijde najíst a hned vystřelí ven, tak máme víceméně zas jen dvě kočky.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 20:41

2x

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 21:03

moonlight no to je teda ňuníček ..kde má klobouk a boty?

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 15. zaří 2022 21:44

SunEclipse  je strašne roztomilej

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 16. zaří 2022 07:08

moonlight ty oči jak se jmenuje? 

Renusatko my záclony naštěstí nemáme :-) 

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. zaří 2022 08:05

Renusatko ja mam kvuli zviratum takovy ty provazkovy. Hlavne teda kvuli ptakum, v klasickejch furt nekdo visel a skubal to. Ale i na kocky dobry.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 16. zaří 2022 08:26

Magráta Ferda  Pojmenoval ho syn.

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 16. zaří 2022 09:33

moonlight a to je hezke jmeno

Offline Marbuša
Avatar
955 příspěvků moje polička 16. zaří 2022 12:32

Tak si sem tam juknu do tohohle vlákna, doteď jsme byli bohužel bez psa. Po delší úvaze jsme se rozhoupali, vybrali plemeno, oslovili chovatelskou stanici, štěně by se mohlo v zimě/na jaře narodit. Pro jistotu si dneska muž došel zodpovědně na alergologii, takže: na kočku můžeme rovnou zapomenout úplně a na psa má alergii hraniční. Takže buď to nemusí dělat nic nebo se mu to rozjede. Ach jo. Chce se mi brečet. A teď vážně nevím. To si jako máme na týden půjčit něčího psa, co to udělá? Taky nemusí bejt na každého psa reakce stejná. Vybrali jsme si španělského vodního psa, který má tu srst "jako vlasy", vhodnější pro alergiky, ale stejně ta doktorka říkala, že to je blbost (výměšky, moč..). Je tu mezi vámi nějaký alergik?

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 16. zaří 2022 14:09

Marbuša Hele...já mám alergii na kočku jako hrom...a žiju s nima skoro celý dospělý život.

Doktor mi říkal, že tělo si na vlastní zvíře zvykne..Mě v podstatě jen svědí oči, když hladím kocoura a pak si hned do nich sáhnu..

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 16. zaří 2022 14:27

Marbuša Muž má alergii na psy i na kočky, ale dává to v pohodě, nenechává se teda moc olizovat (já taky ne, i když alergii nemám). Ale jinak si psy hladí a normálně s nima manipuluje  i s námi občas spí pes v posteli.
Podle mě by bylo dobrý si tu reakci vyzkoušet, ideálně asi v té chovatelské stanici, pořádně se tam s psama pomuchlovat. Jinak jedni známí mých známých takhle psa na týden ze stanice půjčeného měli.