Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:13

Právě jsem měla zřítelnici na Skypu... a s potěšením oznamuji, že se rozšířily řady majitelů zrzavejch koček

O přání vlastnit kočku jsem zaslechla poprvé tak před měsícem, rovněž tak jsem zaznamenala urputný odpor zákonného zástupce... který mi dneska osobně a hrdě přinesl ukázat koťátko na kameru Je to strašlivě chlupatý, moc roztomilý a jmenuje se Saga

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:17

barbucha  Uka!!!!!!!

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:31

Potrefenáhusa 

Někdy časem, já to nevyfotila teď. Hele ale mohutný chlupy i z uší, vocas dvojnásobnej jak Goliáš... prostě severskej zrzoun

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:33

barbucha Jůůůůů.. Uka!

Dneska je to týden, kdy tu byly naposledy Bradička s Bezouškou. Na jídlo chodí jenom Panky. Ty už se nevrátí. Byly pořád kolem a takhle dlouho pryč nikdy nebyly. Ale že zmizely obě najednou, to nechápu.

Panky chodí sama. Nají se a někam zmizí. Do připravené krabice vůbec nevleze. Bojím se, jak zvládne zimu. Vždycky se všichni tulili k sobě a ted je tu samotná a opuštěná

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:39

Dadoo 

Já se takhle bála o ty polodivoký kočky na chalupě vždycky... ale tak krmila jsem, když jsem tam byla - a když ne, tak se taky musely nějak obejít, že jo. S tím nenaděláš nic...

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. října 2019 22:50

barbucha Nenadělám. Navíc jsme to i čekali, protože to musí být už fakt starý kočky.  Jenže když to přijde, stejně na to nejsi nikdy dost připravena.

Navíc, když ze čtyř ted najednou, v jednom týdnu, zbyla jen ta jediná.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:13

Dadoo 

Hele nestresuj se zbytečně nebo víc, než je zdrávo. Já vim že se tomu člověk neubrání... ale nakonec, samy si vybraly, ne? Holt ten nezávislej (na divoko) život má svoje klady i zápory.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:31

barbucha Nevybraly právě. Byly sousedovic. Měli je v chatě, i v zimě. Dědek jezdil jednou týdně s krmením. A pak, asi před těmi 3 roky, je vypustil, protože to dojíždění už nezvládal. dnes je mu už ke stovce. No a my je teda adoptovali, akorát jsme je nemohli vzít dovnitř, protože tu vládli psi.

A ted už máme jen Žigulíka.. a venku jen Pankáčku.

Online Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 20. října 2019 23:47

Dadoo Hubíka je mi líto, ale snad se aspoň dlouho netrápil a aspoń v těch posledních letech žil spokojenej život. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 21. října 2019 00:21

Dadoo 

Aha, no tak ale vy jste dělali co jste mohli.

Offline tv
Avatar
3541 příspěvků moje polička 21. října 2019 10:22

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 21. října 2019 10:53

tv jako všechny kočičky jsou krásný, ale ty voranžový jsou

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 21. října 2019 11:45

tv ty tlapičky a čumáčky (já používám zdrobněliny jen na kočky a někdy si říkám, co si o mně asi musí myslet, když na ně tak mluvím :-))

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 21. října 2019 22:55

Adinka nám začala cca před týdnem kulhat. Nohu si nechá prohmatat, prohýbat klouby, o víkendu se s Ebby i honila, na gauč vyskočí.  Nejvíc kulhá prvních pár kroků, pak už méně, ale kulhá. Je to přední tlapku. Nějaké rady, postřehy, případně doporučení veteriny uvítám. Znáte někdo Mudr. Lázničku? Díky

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 22. října 2019 09:32

Jestli chtěl někdo vidět fakt nasranýho psa, měl se včera stavit u nás!

Poppy si zvykla navštěvovat přilehlý kadeřnictví (jehož majitelka chová dva buldočky a má vždy piškoty v zásobě), každej den. Společensky se tam vyžije a eště dostane něco na zub... 

Včera ale měli napilno, takže ji nikdo nepodrbal, nepomazlil, ani piškotek nedal! V životě jsem neviděla něco tak načuřenýho. Mazala vztekle domů, kde si ani nedala odměnku po vycházce, zapadla do pelechu, otočila se významně ke zdi a s nikým nepromluvila až do večera.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 22. října 2019 11:06

Catherinne To je těžký radit... V případě, že Oskar kulhá (ale nemá očividně prokouslou nohu nebo tak něco) a nepřestává to, jdu na veterinu. Tam ho prohmatají, i myslím na rentgenu byl párkrát, nikdy nic nenajdou, dají mu něco proti bolesti a kulhání vždy zmizí a je úplně v pohodě. S takovým rentgenem to je docela drahá sranda :) Ale asi bych šla, třeba doma někde špatně skočila nebo je to něco jinýho, nevím, na co takový kočky můžou trpět. S veterinářem v Praze ovšem neporadím. Vy k žádnýmu nechodíte?

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 22. října 2019 18:23

moonlight no v podstatě ne. Za těch 11 let jsme byli a tačátku párkrát se zánětem oka, jinak jsou zdravé. A díky.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 22. října 2019 20:58

Catherinne No jo, mně nedošlo, že je asi nenecháváš očkovat, když nechodí ven. Tak snad to nic nebude.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 23. října 2019 13:29

Catherinne Muze to byt kloub, treba chrupavka. Ale asi to bude na veterinare, u nas je rentgen 500,- to mi neprijde jako tak strasna palka a budete mit predstavu.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 23. října 2019 14:27

Solathis Já jsem nemyslela, že bych z toho nějak schudla, když jdu na veterinu :) Spíš, že mu nikdy vlastně nic nenašli. A u nás stál rentgen asi 800 a určitě to nebylo všechno, co mi vždycky naúčtovali. Ale toje jedno, o prachy nejde, lepší vyšetřit než zanedbat.