Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online whiskas
Avatar
19544 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:31

Potrefenáhusa Existuje činnost, kterou Goliášek nezvládá

Je úžasnej .

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:33

whiskas ne, von fakt dělá do všeho

Online whiskas
Avatar
19544 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:33

Magráta jinx  Přesně tak, ach jo ... . Děkuji za podporu.

Online whiskas
Avatar
19544 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:34

Potrefenáhusa To jsi šťastná to žena .

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:36

whiskas no jak kdy, on třeba hodně rád kuchá ten igelitovej pytel se zeminou, takže se musí fakt hlídat a pytel pak hned odnýst a zavřít 

třeba něco šroubovat a vyskládat si vedle sebe šrouby, hřebíky, matky.....u toho naši kočku fakt nechceš :-))

Online whiskas
Avatar
19544 příspěvků moje polička 24. května 2019 09:40

Potrefenáhusa  tak je zvídavej, no? A kdo ví, čeho se od něj ještě dočkáte. Evidentně je to kocour mnoha talentů a lenost je mu cizí .

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:47

Potrefenáhusa jak se tváří.... jak kdyby to fakt všechno přesadil sám

whiskas to s piškvorkou mě mrzí

Online whiskas
Avatar
19544 příspěvků moje polička 24. května 2019 10:52

nolita Děkuju, doufám, že si ještě hodně užije sluníčka. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:21

Potrefenáhusa Mi připomnělo, že mi Terk začal vyžírat hlínu z květníků - když jsem se konečně vybičovala a vytáhla nějaký květníky, tak se do toho pustil, a protože kytka tam tomu asi překážela, tak ji vyrval a odnes do prostředka zahrady. Vloni jsem měla ty větší kytky po většině terasy, teď se bojím na zem a do jeho dosahu cokoliv dát, protože jak je pomalej, tak je odhodlanej :-) :-).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:28

Zina u nás teda Trnka pak žere to ovoce a zeleninu a Rufík zahrabává do záhonů kosti. Když je vedro, tak si choděj lehat do vysokých kytek (ale častějc naštěstí pod jalovec nebo do sklepa)

 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:35

Potrefenáhusa Kosti naši zmetci nezahrabávají, jinak zahradě škodí na všechny možný způsoby, teď ten s tím pleněním květináčů je ale novej (a jak je Terk stoletej, tak mu člověk ani nemá srdce pořádně vynadat).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:38

Zina a tak mu tam zas něco zasaď!

Trnka prej hodně škodila, když na tý zahradě byla sama, mně teď přijde dost vzorná, až na to, že nám toho dost sklidí - ale žere třeba i spadaný švestky pod stromem nebo broskve. 

A pak jsem ještě měla geniální nápad vysázet místo pokácených tůjí k plotu mečíky, tak v tom furt rajtuje Rufík, jak hlídá.....ale mně se to nechce oplocovat, to mi na tý malý zahradě přijde už fakt pakárna. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:39

... nebo jsou moje květníky prokletý - dva roky po sobě mi je tu něco plenilo i v naší nepřítomnosti, xkrát jsem našla hlínu rozhrabanou a nebohou kytku zrasenou uprostřed zahrady. Doteď nevím, co to dělalo, i když teda podezírám straky, kterých to máme docela hojně a terasa je nějak magicky přitahuje.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:39

vlastně vzorná, loni dvakrát přehryzala šňůru od čerpadla ve studně a tuhle se mi hodně blbě kropilo plastovou konví a vono to kropítko bylo úplně ožvejkaný!!!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. května 2019 11:49

Dadoo no já nevím, já bych zakoupila nějakou nejlevnější bedničku na kočku a zajela bych k veterináři, jestli nemá něco s ušima a neškrábe si to kvůli tomu.

do bednu ho doma dostaneš momentem překvapení a u veta ti dají obří rukavice (plus je šance, že poprvé bude kočka v šoku a bude klidná...podruhé to už nefunguje, jak by mohly moje jizvy vyprávět :/ ).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. května 2019 12:17

Jiná Realita já mám šrámy z nandavání tygra do bedničky, na veterině do ní maže sám a jak ochotně 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. května 2019 12:33

Dadoo 

Po uších si jdou taky, hlavně aby to bolelo... Hele a dala by se mu kápnout při tom krmení pipeta? Možná by nebylo od věci mu přeléčit ušní svrab, kdyby to náhodou nebylo od rvačky. Nebo mu do uší vidíš, že je má čistý?

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 24. května 2019 12:42

whiskas 

Určitě jste se s Piškvorkou rozhodli dobře, tolik prášků denně by bylo velký trápení. Tak ať si spolu ještě co nejvíc užijete.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. května 2019 13:00

Potrefenáhusa já hlavně nenáším cestu na veterinu, protože je to min. 25 km, a šelma celou cestu neúnavně dělá mňaumňauMŇAU!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33727 příspěvků moje polička 24. května 2019 13:08

Jiná Realita jo, to jsme tuhle řešily s mámou, proč nejezdí častěji s kočkama na chatu a zpět, protože to je 30 km nonstop mňaumňauMŇAU - krát tři !!!!!

(Goliáš taky řve, ale ne furt, dost času se schováva pod dekou, co tam má, ale že von není úplně statčená mic jsem tu psala už mnohokrát, fakt legrace z tý přepravky na tý veterině pak dolovat krásnýho velkýho kocoura)

(Naše nová veterinářka teď mu říká sluníčko )