Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 13:47
Reakce na Pavlena:

MP Marge co je vetsi hloubka pro poustevnicka?  Bych se vsadila, ze jsme je v Chorvatsku videli ve vode minimalne po kolena (moje!). A nevypadali utopene, ba ani malatne ci znudene. Vypadali naopak, ze se dobre bavi.. 

​Jestli to nebyl nejaky jiny krab!?  Ono i tech poustevnicku je i tady asi osm ruznych druhu, ale plavat pry neumi zadnej... Ma FB skupina tvrdi, ze by v bazenku nemelo byt tolik vody, aby se mohli celi ponorit, to pry je prave uz moc. Musi pry jim koukat hlavicka! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 13:54

MP Marge Hlasujem za bazén, a aby sa tam najmenší neutopil tak by si mohla zatiaľ naspod nasypať kamene aby bol plytší a keď vyrastie tak ich dáš preč. 

A fotky ti nejdú pridávať kvôli veľkosti?

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 13:59

paktofonika To asi ne, protoze mi to vubec neumozni nejakou nacist  Rovnou mi to rekne "server error", nebo tak neco. Ale az se konecne na Parfumanii dostanu z laptopu, tak tam jsem mela problemy s velikosti a budu potrebovat pomoct!!!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:03

MP Marge S errorom by ti možno pomohla wendulka . Ja pridávam iba fotky z mobilu, mám na zmenšovanie aplikáciu. viktorka_od splavu si fotky posiela na mail, ale či s nimi treba ešte niečo...Určite ti poradí :)

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:09

paktofonika Mas pravdu, musim se prestat vymlouvat a konecne se do toho obout - nebo Parfumanie neuvidi nejen me milovane kraby (coz myslim by vetsina uzivatelek snadno ozelela ), ale ani fotky z farmy Betty McDonaldove na Vashonu 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:10

paktofonika A jaka aplikace, ze bych si s tim zkusila pohrat? 

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:31

MP Marge ale to nevadí, že nevíš heslo, pokud víš e-mail, tak klikneš na ten link Zažádat o obnovení - https://www.parfumanie.cz/sys/users/login

a tuším, že viktorka si tu fotku větší velikosti posílá mailem z telefonu a při odeslání iphone nabízí velikosti odeslání - velká, střední, malá nebo nějak takhle :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33691 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:32

MP Marge já na většinou na mobilu srabácky dělám printscreen, přijde mi to nejjednodušší

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:34

Zu Ja mam android a nepamatuju se, ze by mi to nekdy nabizelo takovou moznost 

A kdyz ja si prave nejsem jista ani tim emailem... Ja jsem proste, co se tyka moderni technologie, uplne marna.

Ale zase je pravda, ze jsem od toho vztekle odesla jen po dvou pokusech, takze ono to proste bude chtit si k tomu sednout a soustredit se na problem! 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:35
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge já na většinou na mobilu srabácky dělám printscreen, přijde mi to nejjednodušší

​Ja bych to taky srabacky delala, kdybych vedela, co to je 

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:37

MP Marge aha, no, android neznám, ale jak píše Potrefenáhusa tak screenshot by měl fungovat taky!

No a přinejhorším mě napadá, že si můžeš založit novej účet na fotky, protože my je chceme vidět  Ale to už je možná porušení pravidel, tak to beru zpět, možná by ti ten přihlašovací mail mohl prozradit někdo z adminů.

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:37

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:38

Hele!!! ❤

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:39

MP Marge ooooo

si sa hecla 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33691 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:40
Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:40

Akorat nechapu, proc tam mam nahore i dole ty kraje, kdyz jsem je v editoru odrizla a v galerii to mam ulozene bez nich!? 

A asi by to melo byt mensi, co!? 

No vem to cert, alespon jeden krab se tady muze predstavit 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:42
Reakce na Janulik03:

MP Marge ooooo

si sa hecla 

​JO!!! Uz mi vlastni nezchopnost jde na nervy 

Kluci v kriminale meli pravdu, kdyz si ze me delali srandu, ze pro me je Galaxy 8+ skoda...

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:44

MP Marge kluci v kriminále  si šikulka, len si to potrebovala objasniť 

Offline MP Marge
Avatar
5735 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:45

Vidite, jak hezky kouka!? 

Akorat jim teda musim poridit nejaky hezci skeble. Tyhle jsou hnusny a takovy omlaceny, omsely, fuj! Velmi demode! Uz jsem objednala s perleti...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 14:53

MP Marge Šiš, to je miláčik! Viac fotiek prosím :) A pôvodne som myslela, že si zabudla heslo do laptopu a nie parfumanie, to si potom nechaj zaslať nové heslo na mail.