Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online Potrefenáhusa
Avatar
33695 příspěvků moje polička 14. srpna 2018 14:16

paktofonika já taky ne, ale bylo to na dětech

Offline barbucha blogger
Avatar
30575 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 00:49

Právě jsme budili Otíčka, týranýho nějakým zlým snem (potažmo jsme ty zvuky už nemohli vydržet) - fňukal a poštěkával a celej až nadskakoval. Sdělilli jsme mu, že je nejlepší a nejhodnější pejsek na celým světě, a už zas spí jak miminko 

Někdy je to docela legrace, když má živý sny, ale jindy zas bych ani nechtěla vědět, o čem se mu zdá. 

Teda kdyby mi někdo před pár lety řek, že budu hlídat spánek psa, tak se mu zle vysměju... 

Offline Ounz
Avatar
19826 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 06:42

barbucha náš boxer občas ve snu běžel..a dělal takový to huffhuffhuffhuffff buffbufffbuff 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 08:48

Gellnerova Tak jsem si trochu zavzpomínala...

Online Potrefenáhusa
Avatar
33695 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 08:52

barbucha ruficek má hodne ty fnukaci skubaci sny. Už jsem to videla i u goliase, byly vidět jen kmitající se belma a záškuby jen v jedny půlce tváře, strasidelny hodne 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33695 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 08:53

Emerald krasnej!

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 08:57

Potrefenáhusa To byl. A mazel ( jen teda pro domaci ), v posteli se mnou spával, další psi už byli hlavně venkovní.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33695 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 09:08

Emerald my chodíme tady kolem toho šilháčka, a to fakt nejde, mít ho v bytě 

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 09:19

Potrefenáhusa To mi nedělej... Ti naši chodili domů při bouřce, při extrémním horku nebo extrémní zimě. Jen teda do předsíně nebo do kuchyně ( i po dvou letech, co už nemáme toho posledního, se občas někde objeví chlupy ).

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 09:22
Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 09:29

Potrefenáhusa 

Tak toho bych umazlila, jak kouká, má vzorové psí oči

Online 999
Avatar
17556 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 09:58

Potrefenáhusa Moje kamarádka má podobného psa v bytě. Je to kříženec bernského salašnického s tibetskou dogou. Začínali spolu v garsonce, pak ho na dva roky vzala s sebou do žhavé části Španělska, jezdil s ní po světě. Je mu neuvěřitelných 16 let a pořád ve slušné kondici :-).

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 11:16

Potrefenáhusa Jde, kamarádka má v bytě dva, ve městě. Ale pravda je, že v létě jsou nejspokojenější v klubu, co je pod úrovní chodníku.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 11:17

Jinak byť uznávám, že jsou nějaká plemena, která do bytu nebo domu asi fakt nepatří, napadají mě třeba nějací ti pastevci, tak já bych to neuměla.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33695 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 11:44

Zina však já taky ne, mám to ráda víc natěsno. Ale tenhle je jednak fakt mega (i na berňáka je mega), jednak on v bytě nějakou dobu žil, ale má dost hroznou dysplazii a prej ta plovoučka na ty nohy nebyla dobrá, prej zezačátku, když si ho vzali na tu zahradu, skoro nemohl chodit a pak má taky megakožich. Fakt vypadá nejspokojenějc zahrabanej někde pod křovím, když má na zahradě svoje lidi.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 12:01

Potrefenáhusa Některý druhy podlah jim hrozně kloužou, třeba takový to levný lamino, co hodně bývá v pronajímaných bytech, je pro starý a celkově pro nějak pohybově postižený psy skoro likvidační. Myjsme v domě vybírali podlahu podle toho, jak na ní budou fungovat psi, známí, co je nemají, si u toho teda trochu klepali na čelo.

A s tou zahradou/dvorem by u nás byl kámen úrazu asi i v tom, že my tam netrávíme moc času, buď jsem někde venku, nebo jsme zalezlí doma, tak by tam byl pes fakt hodně sám. Když je někdo vekovní typ a pořád venku něoc dělá, tak si umím představit, že ten pes samotou 3/4 roku nijak netrpí (zima se sněhem teda asi pořád blbý?).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 12:23

Zina   zime se snehem venku odhazujes snih

Online Potrefenáhusa
Avatar
33695 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 12:26

Zina hele tenhle pes to má fakt trochu blbý, jak má ty nohy, tak ani nemůže chodit na nějaký delší vejlety, a to je to prej už pohoda proti tomu, v jakým stavu si ho brali (právě od někoho, kdo na něj neměl moc čas a měl ho zavřenýho hodně v bytě na tý klouzavý plovoučce, takže pes prej chodil jako lachtan). Ta chůze furt neni žádná hitparáda, ale něco ujde. Ale je mladej a takovej celej plyšovej a furt takovej čistoučkej (a prej zcela bezudržbovej) a voňavej.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 12:47

Potrefenáhusa To s nimi soucítím, my s Terkem taky ne, i v dobré formě a zamlada max. hodina a půl. Ale na druhou stranu jsme příkladem toho, že i když něco vypadá hodně blbě na začátku, tak pořád to může vést k dlouhýmu a spokojenýmu životu.

A jsem s tím příspěvkem nemyslela, že měli vyměnit podlahu a nechat ho vevnitř, jestli to tak vypadalo, to jsem spíš volně navazovala :-).

Online Potrefenáhusa
Avatar
33695 příspěvků moje polička 15. srpna 2018 12:57

Zina já jsem to tak ani nepochopila. Myslim, že ten pes vyhrál jackpot, proti tomu, jak se měl dřív.