Filmy, které stojí za zhlédnutí...

09. srpna 2014 15:08
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 09. prosince 2020 23:56

Seriál The Undoing se mi líbil, knížka nemá moc dobré hodnocení, ale chystám se na ni. Nepochopila jsem ale úvodní znělku - malá Nicole - jakou to mělo mít souvislost?!

Nicole považuji za moc krásnou ženskou, jenom nechápu, proč si i v reálu nenechá vlnité zrz vlasy - sluší jí mnohem lepší než vyžehlená blond.

Hugh se opravdu teď ke stáru dost zvláštně šklebí, všimla jsem si toho před časem v minisérii A Very English Scandal. Tam jsem to přičítala stylizaci. On měl už v mládí trochu křivý úsměv, ale tehdy se mi celkem líbil.

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 10. prosince 2020 10:00

Fiction přesně, ta mimika, jak křivil obličej, to bylo přehnaný (proto mi tak lezl na nervy :-))

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 18. prosince 2020 17:41

Tulipe Little Fires Everywhere uz maji davno hotovy, tedy jestli nemyslite druhou radu. Mne se docela libil, jen me trochu iritovalo to neustaly poukazovani na white privilege.

Big Little Lies bylo skvely, doporucuju nekoukat na druhou radu, ta byla podle me desna

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 16:47
Reakce na Paní Ef:

Big Little Lies bylo skvely, doporucuju nekoukat na druhou radu, ta byla podle me desna

​Souhlas. 2. serie byla už prostě jen nastavovaná kaše scénáristou /bývalý právník/, co má rád soudní pře.

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 20. prosince 2020 23:40

Zhlédla jsem 4. řadu The Crown, ty předchozí mě moc nebavily, ani jsem neviděla všechno.. Tady jsou 80. léta, Diana bude určitě vděčné téma a její představitelka ji ztvárňuje dost přesně, ale mě nejvíc nadchla Margaret Thatcherová v úžasném podání Gillian Anderson, její dikce je super :) vůbec ta ekonomika, krize, válka o Falklandy, moc mě to bavilo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:23
Reakce na Fiction:

Nicole chudák už jen umí vypoulit oči a udělat zvláštní pohyb rty, tak jakoby nafouknout pusu, až jsem ji litovala, jak má omezené ty výrazové prostředky. Hugh se mi vcelku líbil, tak je vrásčitej, no... ale ta mimika.... to bylo až legrační. Nejlepší byl D. Sutherland!

​Tuhle jsem zahlídla kousek, a před Grantem jsem normálně uskočila To ten Sutherland vypadá líp! 

Na Nicole K. škoda slov, z tý se stala mistryně jediného výrazu...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 21. prosince 2020 12:25

Tulipe 

Thatcherka super. Možná ještě lepší než v podání Meryl Streep... A ty kecy zejména při návštěvě Balmoralu

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 24. prosince 2020 09:40

Kdyz jsou ty Vanoce, norsky serial Home for Christmas ma druhou serii

Offline Daridari
Avatar
1064 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 10:41

Všetko je vec vlastného vkusu asi, lebo mne sa naopak druhá séria Big little lies páčila o  niečo viac ako prvá. Pri prvej sérii som do tretej časti myslela, že to nedopozerám, také nijaké to bolo. Od tretej časti ma to chytilo a druhá séria ani nehovorím, M. Streep bola fantastická...a vlastne všetci  sa mi tam páčili. Pekné prostredie, pekní ľudia, zaujímavá zápletka. Nie je to seriál roka pre mňa ale s potešením som si ho pozrela. 

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 11:21

Paní Ef mne se to tak libi!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 11:31

Paní Ef 711990 Dobrá vánoční oddychovka, dala jsem obě série na jeden zátah. 

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 24. prosince 2020 17:03

711990 Krehutka Ze jo! Je to barevne a plne snehu. A je docela osvezujici videt herce s vraskami, faldiky a normalnimi zuby

Offline 711990
Avatar
17183 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 17:05

Paní Ef mne se hrozne libi, jak jezdi do mesta na tech sanich!

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 24. prosince 2020 17:10

711990 No přesně, ty sáňky!!

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 24. prosince 2020 17:22

711990 Sanky si nevybavuju, vim o bily fabii Ale jsem teprv na zacatku druhe serie.

A docela me prekvapuje, kolik anglickych slov i celych frazi v beznem hovoru pouzivaji.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 17:58

Kdyby někoho zajímaly válečné filmy a seriály- Udolí slz. Musím si to dávkovat po dílech, jak je to silné. Doporučuju. HBO.

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 18:11

Včera jsme viděli Gentlemeny, jako faaakt dobré Ani nevím, kdo mě víc bavil, jestli Grant nebo Farrel nebo někdo úplně jiný.

Šarlatána jsme viděli asi před 14 dny a ten mě pro změnu zklamal. Z toho hypu, co byl kolem, jsem myslela, že tam bude víc mladého Trojana a ono skoro nic. Ale nejvíc mě dorazila ta homosexuální linka. Ježkovo oko, to první setkání a pak to jak se dali dohromady, to bylo skoro až trapné.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 27. prosince 2020 18:16

brrr The Gentlemen jsou super. Viděla jsem na jaře a teď nedávno znovu a pořád dobrý. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 10:31

Včera jsem teda dokoukala Undoing, dávali to najednou... Kdo dělal stylizaci Nicole K., měl by přijít vo papíry. Slezly jí všechny vlasy nebo co, že musela mít tu děsivou paruku?! Nebo to byl záměr, aby jí nebylo moc vidět do kompletně přešitýho ksichtu, z něhož nevyloudí jediný hnutí?

Kabát ukrutnej, a ty zlatý prsteny Chvíli to vypadalo že to šoupli někam do sedmdesátek - z čehož mě ovšem vyvedly mobily a další příslušenství. 

Děj vskutku napínavej šest dílů plácání se v nejistotě, aby nakonec vysvitlo... že to mohli sfouknout v rámci jednoho. 

A úplně mě dorazilo zjištění, jak strašně ta role neseděla Grantovi, lépe řečeno jakej je to naprosto mizernej herec. Ty grimasy (režisér spal?!) aneb jak si Hugh představuje zloducha... Málo platný, doby lehce popletenejch, pohlednejch nesmělejch Anglánů má už prostě dávno za sebou!

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 10:44

barbucha Já teď viděla Granta v Gentlemenech a tam žádný mizerný herec nehrál.