Cestování

09. srpna 2014 10:36
Online continuity
Avatar
33681 příspěvků moje polička 29. června 2022 19:44

Dadoo muž říká, že by Jizera v závislosti na stavu vody na paddleboardu šla, ale loni jezdil na paddlu i jezy. Tak si to přizpůsobte. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34828 příspěvků moje polička 29. června 2022 19:45

Dadoo Tak Žlutá plovárna na M.Skale! Půjčují paddle oardy i lodě. Můžou si sjet do Dolánek. A zpátky vlakem nebo na koloběžkách.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. června 2022 20:01

continuity Sweet Potato ježíš, díky

Offline Sweet Potato
Avatar
34828 příspěvků moje polička 29. června 2022 20:02

Dadoo O víkendu doporučuju rezervaci.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. června 2022 21:50

Sweet Potato díky, oni by jeli asi zřejmě tak v neděli. Do úterý. Dobře ale vědět ddíky. Ve středu musí vyzvednout na letišti mě. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34828 příspěvků moje polička 29. června 2022 22:08

Dadoo Tak bacha na pondělí, den zavírací, kdyby chtěli památkovat. Ale jinak dobrý plán, vyhnout se sobotě.

Offline andulka01
Avatar
10695 příspěvků moje polička 30. června 2022 08:37

Dadoo Tak až pojede na Náplavku, ať skončí nejpozději u železničního mostu. Dál po proudu už paddleboardy nesmi a teď to dost kontrolují.

A tip: vlakem do Černošic a sjet si Berounku. Ta mi přijde zábavnější, trošku víc teče a meandruje.

Malá Skála - Dolánky doporucuji

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. června 2022 12:49

andulka01 tak tu Berounku už si prý sjel. ddíky! 

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 30. června 2022 19:46

Nějak se to vyvrbilo, že budeme mít s mužem teď tři dny volno bez dětí. Přemýšlím kam, doma být nechceme. Pokud nebude hic, napadnul mě Krakov. Nějaké tipy až z Japonska Garfie ? Nebo někdo jiný?

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 01. července 2022 00:30

brrr Krakow je super! Nevím jestli jsi tam už někdy byla? Ale i tak vynechám ty hlavní atrakce jako oba Rynky, Wawel, Sukenica, Univerzita, St. Mary...na hlavním náměstí je podzemní muzeum, to by tě mohlo zajímat a hezky se tam zchladíte. :-) Pokud jedete na tři dny, v pohodě stihnete i Wieliczku, stojí to za to a jezdí tam autobus. Z centra vyzdvihnu Kaziměř, židovskou čtvrt, která má skvělou atmosféru a je tam spousta klubů, barů a zahradních food tracků. Krásná je promenáda kolem Visly, v létě tam lidi piknikují, jsou tam poházená různá lehátka a tak. Z Malého Rynku vede super ulice Stolařská, hned první hospoda se jmenuje První hospoda na Stolařské  to mě baví! A je tam pak po pravé straně pasáž, která tě vratí na Glowny rynek, jsou tam kluby, hospody, taková malá Stodolní, na večerní drink super! 

Je tam spousta super bister, ale fakt doporučuju takový trochu hipsterský salátový bar Chimera u Univerzity, má moc zajímavý interiér a nabíráš si na váhu, takže můžeš ochutnávat. Stránky mají mizerné, najdi si je raději na Googlu. 

Online notna
Avatar
6542 příspěvků moje polička 01. července 2022 01:04

Garfie I já děkuji za tipy v Krakově. Máme ho mezi favority. Nevíš, prosím, zda tam není nějaké přírodní nebo nějak zajímavé koupaliště? Dcera se bude chtít koupat,, jestli bude vedro.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 01. července 2022 02:44

notna Zrovna jsem nad tím přemýšlela, když jsem to psala, že teď v létě by to byl určitě dobrý tip, ale vůbec nevím. Kdysi jsem tam ale byli na homeexchange, zkusím dohledat nějakou konverzaci, jestli mi tehdy něco nedoporučili. 

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 01. července 2022 02:50

notna Tak nějaké tipy jsem našla! Prý Zakrzówek, koukám na googlu a vypadá hodně dobře! Možná ale spíš pro dobré plavce, vypadá to tam hodně skalnatě. 

Možná ještě lepší bude Bagry laguna, je i kousek od centra. Dál je pak Kryspinow, ale to už mi připadá velký výlet, zaleží jak dlouho tam budete. 

A potom Przystań Brzegi, ale bývá tam prý hodně lidí, hlavně o víkendech. 

Online notna
Avatar
6542 příspěvků moje polička 01. července 2022 06:09

Garfie Ty jsi úžasná! Děkuji. Dovolenou plánujeme na týden.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 01. července 2022 06:15

notna Tak to určitě využijete a jeďte do Wieliczky, raději lístky online, bývají tam dost fronty. 

Online notna
Avatar
6542 příspěvků moje polička 01. července 2022 06:24

Garfie Ještě jsme měli ve hře Budapešť. Ale asi jsem se rozhodla. Škoda nevyužit takto krásně naservírované tipy. Děkuji moc.  

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 01. července 2022 06:27

Garfie Dík moc za tipy, v Kazimierzi bychom měli bydlet.

Weliczku asi nestihnem, jedem sice na tři dny, ale i s cestou a rozhodla jsem se pro vlak, takže cistého času to budou tak dva dny. No, uvidíme.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 01. července 2022 06:44

brrr Tak záleží, jestli jste tam už někdy byli. My byli s holkama pátek-neděle, ony teda byly poprvé a zvládly jsme to, ale zase proč se honit, to je jasný. 

notna Budapešť je pochopitelně taky skvělá!  Ale zase je tam tepleji, klidně bych ji nechala někdy na podzim. A je škoda nejít do lázni a to byste v létě asi nešli...

Offline brrr
Avatar
10015 příspěvků moje polička 01. července 2022 06:54

Garfie Já jsem tam byla, ale asi před milionem let. Spíš si tu Wieliczku chci nechat pro kluky. Ale uvidíme.

Offline Mulen
Avatar
4244 příspěvků moje polička 01. července 2022 09:10

Garfie Musím obdivovat tvoji paměť. Já když jsem někde byla a i když to tam třeba bylo skvělý a viděli jsme toho hodně, tak po roce už pomalu nevím, že jsem tam byla, natož si pamatovat všechna ty názvy, kde bylo co zajímavého a tak. Prostě mi to z hlavy mizí

Tuhle si doporučovala někomu místa v Olomouci na zajímavé tipy. Já bych si vůbec nevzpomněla a to jsem z Olomouce