Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:15

Vari presne, mne taky prijde uchylny, aby si muz musel vzit dovolenou, abych mohla ja sama nekam jet. Ale mozna to prehodnotim, pac bych strasne moc rada byla par dni sama a starala se jen o sebe.  On mi to teda i sam nabizel, protoze zrejme pusobim dost vyhorele (a i on sam si jel letos parkrat sam orazit), ale mne to je hrozne trapny.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:16

dynda

nase dite má sestrenice, 10 a 12 a když si ho vezmou do parády, je to úplně super. Akorat teda nemaj vůbec odhad schopnosti a možnosti, úplně bez dozoru bych jim dite nepujcila. Ale ve vedlejsi místnosti je to super

tuhle ji hrály loutkový divadlo, ovesily ji celenkama a sponkama, vyhrabaly prastarej kocarek pro malinky panenky...

Offline stes
Avatar
7335 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:17
Reakce na Pinot Noir:

Já bych v případě kolegyně Kan volila částečnou účast, jela bych, ale pobyt bych zkrátila. Mě teda společná akce čtyř ženských upřímně děsí , tak ještě mě napadlo, jestli to není jen výmluva. 

​To nechápu. Pokud jsou to dobrý kamarádky, tak je to snad i normální. Netřeba mít furt v závěsu muže. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:41

stes tak řeč byla o kolegyních. Ty si nevybíráš, že jo.

Offline Vari
Avatar
1624 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:43

Gatita My jak nemame zadny hlidani, tak jsme bez deti byli se sambem sami na par hodin presne dvakrat za ty dva roky. Dost premejslime, ze bychom nekam na podzim vyrazili sami dva, ono by to nasemu vztahu taky dost prospelo.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:48

Pinot Noir jezis jsem si ted predstavila travit 4 dny s kolegynema,no diky to by byl pro me naprosto ztracenej cas.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:50

Kan mne by jeste zajimalo,jestli ti tedy nevadi odpovidat.

Tak ta akce nebyla vyrizena za jeden den,to se s nim tedy nedomluvila predem nebo ji rekl,ze jo a ted couvnul?

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:50

Evaeva 

Ono to není tak, že děti odevzdám puberťákům a jdu si po svém. Spíš jak píše Potrefenáhusa , ty starší děti těm mladším vymyslí a dělají program, vhodnost a bezpečnost je potřeba kontrolovat, obstarání různých jiných potřeb je na nás, výhoda je v tom, že děti nevisí na mně/na tátovi, ale na starších dětech. A my si můžeme v klidu povídat s kamarády. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24428 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:52

Zarinya já mám třeba kolegyně ráda, čas v kanceláři je s nimi vyloženě příjemný čas, ale volný čas už s nimi trávit nepotřebuju. Čtyři dny vůbec, mně i s nejlepšími kamarádkami stačí jedno odpoledne/večer. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:52
Reakce na Gatita:

... (a i on sam si jel letos parkrat sam orazit), ale mne to je hrozne trapny.

​Proboha proč trapný? A tvůj muž ti přijde trapny, ze jede někam sám? To je cesta do pekla, pro me úplně nepochopitelnej přístup 

My jezdíme odděleně tak od toho roku a půl, přes noc/delší dobu jsem syna nechala s mužem nekdy brzy po ukončení kojení. V tu chvíli už nebyl absolutně důvod, proč by peci o nej nemohl zvládnout. Brzdil to tehdy jen covid, vlastně nebylo moc kam jít/jet. S druhým to bude určitě stejně, proste ve chvíli, kdy se o ne zvládnu postarat dva dny já sama, není důvod (kromě kojení), proč by to nezvládl i tatínek.

A nese to ovoce, teď byli nedavno sami na Lipně. Zvládli všechno, včetně balení, já jsem nehla ani prstem (ani sem nebyla doma vlastne ). Kamarádky nechapaly, všechny chystaj děti na výlet jako komplet balíček i se svacinou. Já si nemuzu pomoct, ale mi přijde naprosto normální, aby se táta uměl postarat o svoje děti a dost mi to i imponuje.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:53

Pinot Noir no pro me je nekdy dlouha i ta pracovni doba.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:56

Pinot Noir  Teambuildingy jsou peklo, tam jezdim jen proto, ze je to hrazený (a víceméně povinny).

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:58

A stezuju si ze mam zase migrenovy dny a je to peklo.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 07. července 2022 12:01

MP Meri tak ona je i výhoda, když jedou sami, ze nevidíš, co sebou nevzali

Offline Vari
Avatar
1624 příspěvků moje polička 07. července 2022 12:06

MP Meri Vikend klidne, to jsem mu je i nechala, ale aby vycerpal treba ctyri dny z dvaceti dnu dovoleny na to, aby byl doma s detma, mi uz prijde blby. Dost na tom, ze spousta dnu jeho dovoleny pada na navstevy lekaru deti.

Ja mam svoje kolegy rada, pred detma jsem s nima obcas nekam na vikend vyrazila. :-)

Offline stes
Avatar
7335 příspěvků moje polička 07. července 2022 12:10

Pinot Noir no jo...já pochopila, že i tak jsou v souladu..

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 07. července 2022 12:22

Zarinya Věděl to dopředu, od Vánoc to vědí všichni partneři. My si to plánujeme podstatně déle v té teoretické rovině, že by bylo fajn něco uskutečnit.

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 07. července 2022 12:41

MP Meri moc ti to neumim vysvetlit, protoze i mne to prijde normalni, ze se jeden jakoby trhne a ten druhy se stara o deti (a pak se vystridaji). Muz byl takhle sam v Alpach s kolem, ja s tim zadny problem nemela. Ale ja mam zkraceny uvazek, nemusela jsem placat dovolenou, abych hlidala doma deti. Muz ma tu praci takovou, ze by to nedal, aniz by si musel vzit na ty dny volno. Asi to tak udelame, ale je mi to jakoby trochu lito, protoze mu ta dovolena bude chybet na nasi spolecnou dovolenou, je to neco za neco, no. Jinak my se bezne rozdelujeme i na tech rodinnych dovolenych. Vzdycky mame kazdy jeden "svuj" den, zatimco ten druhy cumi na piskovisti. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2022 13:22

dynda jo, no moje ségra to, co popisuje Husa, neudělá. Spíš jim dělá společnost ve smyslu, že si nepřipadají sami. Sama od sebe by jim žádný program nevymyslela.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2022 13:26

Já bych taky nechtěla, aby si muž bral dovolenou na hlídání dětí. Taky mi to přijde jako plácání volna a to má pět týdnů. Což se nevylučuje s tím, že by se o děti postaral, klidně by zvládl i týden. Ale já nemám zájem Možná až budeme řešit, jak z dovolených pokrýt prázdniny.