Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:41
Reakce na Pinot Noir:

Já bych v případě kolegyně Kan volila částečnou účast, jela bych, ale pobyt bych zkrátila. Mě teda společná akce čtyř ženských upřímně děsí , tak ještě mě napadlo, jestli to není jen výmluva. 

​No to je druhá věc. Já mám teda kamarádky, které pořádají babinec v počtu deset. Byla jsem jednou. Klukum z party zůstanou děti, takže jedou taky na chalupu. a já mám volný víkend podle svého.

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:42

continuity A řekneš, že musíš do práce:-D:-D

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:43

Evaeva no tak jasně,že brzda jsou děti. Ale když nemá člověk babičku, která pravidelně hlídá jeden víkend v měsíci, nezbyde nic jiného než se prostě rozdělit. 

Offline Vari
Avatar
1624 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:43

Jezis, ja z volnyho vikendu bez deti ziju nekolik tejdnu! Loni jsem v lete jela teda jen na jednu noc, to byl dvojcatum necelej rok, letos uz na noci dve a bylo to super. Ale akce delsi nez vikend jsou utopie, je blbost, aby si sambo bral dovolenou na starani se o deti, zatimco ja se budu nekde veselit s bezdetnejma kamaradkama.

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:44

Tak jsem to zkusila a prej jet můžu, ale on prej nepojede. Ale nevim zda to mám brát za platný. Ozvalo se jen ,,unavenej,jo,jo,ne,ne,jo,jo. Podle mě tam to ,,ne, ne,, vložil jen proto, aby se nezdálo podezřelé, že mě třeba nevnímá....že ,,jo,jo,jo,, to odhalí už každá. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:44

AprilTwelve vďaka

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:45

Karja to je u mě blbá lež, já o víkendech zásadně nepracuji a všichni kolem to ví.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 22:46

Karja tak to zkus! Zítra řekni, že bookujes hotel a jestli s tím teda můžeš počítat.

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:46

continuity Takže klasika ,,ráda bych jela, ale nechce se mi,,:-D:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 22:47

Karja jojo, tahle výmluva se neomrzí

Offline continuity
Avatar
33584 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:47

Karja jeď a je to, tvůj sambo si poradí. Něco nového se naučí o dětech a i o sobě. Samé pozitiva. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 07. července 2022 02:34

continuity to je ale velká výhoda, když maj chlapi partu kamaradu s nějak přibližně stejne starýma detma 

my se zkousely domlouvat s mejma trema kamaradkama, ze bysme někam jely se vsema detma, tyhle prázdniny to asi bohužel nevyjde, musíme priste začít driv! (Jako matka nejmladšího si od toho dost slibuju!!!)

jinak příchod tatinka z práce je u nás highlight dne, na kterej čekám kolikrat v ty tezsi dny uz od rána!!!!! Už taky byl několikrát na ty čtyři dny nebo na víkend pryč, a ke konci uz jsem občas ryla držkou v zemi  a to se postarat teda umim, i jsem s ditetem fakt rada, ale ta rozptýlena pozornost mezi dva lidi je o dost lepší 

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 07. července 2022 09:38
Reakce na Pinot Noir:

Já bych v případě kolegyně Kan volila částečnou účast, jela bych, ale pobyt bych zkrátila. Mě teda společná akce čtyř ženských upřímně děsí , tak ještě mě napadlo, jestli to není jen výmluva. 

​To si nemyslím, ona je služebně druhá nejstarší, takový ten stmelovací, snaživej typ, jenom má asi doma psychicky labilnějšího partnera, kterej s bojí být sám se svejma dětma. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. července 2022 09:45

Kankolik tem detem je roku?

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 07. července 2022 09:50

Zarinya Třeba už je to ten obrácenej konec spektra než si tady myslíme....že děti kourej, chlastaj, nechodej domu včas,no s tím bych taky sama nechtěla bejt:-D:-D 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 07. července 2022 10:32

Potrefenáhusa 

To máme my, kam se vrtneme, tam jsou starší děti. A je to fajn, ti starší se rádi starají, jsou to takové win win win win dovolené. Tuhle nám nabídli i uspávání! Sice to nefungovalo, ale už ta nabídka nás ohromila.

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 07. července 2022 10:40

Karja 4 a 6 let. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 07. července 2022 10:46

Kan 

Tak to toho pána fakt nechápu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2022 11:06

dynda to je taky kus od kusu, moje 13 léta ségra to s dětmi vůbec neumí. Klidně klukům třeba čte nebo si s nimi dělá bábovky, ale jakmile je nějaký mini problém, neví, co dělat. Když třeba jako mimina brečeli, nenapadlo jí pohoupat kočárek nebo nabídnout dudlík:) Stejně stará sestřenice se naopak projevuje jako rozená chůva.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2022 11:07

dynda já jednou viděla na hřišti pána, který odmítl hlídat své dva kluky, tak 2 a 4, když maminka šla dělat večeři. Vypadalo to, že s nimi v životě nebyl sám