Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 06. července 2022 17:16

Luna ja viem, viem...to je v hlave...úzkostná depresia strikes vždy keď je to najmenej vhodné ....takže som si naordinovala okrem vyšetrenia aj terapeutické sedenie a osobný nákup menšieho oblečenia....

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 06. července 2022 18:02

slniecko

Offline pecka
Avatar
5952 příspěvků moje polička 06. července 2022 18:15

Keď sa tu písalo,že Sweet Potato nemá kufor...kamarátka sa vrátila z dovolenky... bez kufra :( zatiaľ je nezvestný a ona nešťastná,lebo okrem svojich vecí a suvenírov v ňom mala aj požičané šaty od sestry.

Online Mrakoplas
Avatar
8718 příspěvků moje polička 06. července 2022 19:24

slniecko chapem

Online Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 06. července 2022 20:18

notna Nic tak krutého bych sambovi neudělala:-D. Radši milence! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 20:57

notna já si teda nejsem jistá, jestli se to vyplatí:) Kdyby muž s něčím takovým přišel, tak mu to nezakážu, ale sama bych to asi nenavrhla:)

Online Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 06. července 2022 21:12

Evaeva Ja se ho schválně zeptám večer, že bych někam v zari na 4 dny jela, co mi řekne:-D a že pak taky může jet. Tak jako kdyby hodně chtěl, tak bych ho ,,pustila,, ale jako fakt s jeho nejlepšíma kamarádama nebo nejakym srdcovym programem, neee ze by jel jen tak někam s někým:-D. Ale jeho by to nenapadlo něco takového žádat, takovýhle mecheche:-D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 21:24

Karja já bych ho klidně požádala, kdyby ten můj program stál za to. Ale určitě ne jen kvůli tomu, abych mohla na čtyři dny vypadnout:) Kluci už jsou v pohodě a potřeby už mají podobné, hlídat jednoho je skoro stejné jako mít oba, ale stejně jsem ráda, když mně někdo večer vystřídá:)

Offline notna
Avatar
6431 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:09

Karja Evaeva U nás to funguje úplně v pohodě. Akce s kamarády jsem rušila jen, když jsem kojila. Ale my máme dítě jedno.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 22:12

notna já si nemyslím, že bysme to zvlášť nezvládli. Ale zatím nebylo nic, co by mi za to stálo;) Teď jsem s nimi dva dny sama na chalupě. No dělám to vyloženě jen kvůli dětem. Kdyby mi muž řekl teď, já pak s nimi pojedu jindy, nestálo by mi to za to.

Offline continuity
Avatar
33116 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:21

notna já mám děti dvě a normálně se tak navzájem z du.z času na čas vyhazujeme.

Než tady někdo vytáhne, že je mám velké. Tak muž poprvé víkend hlídal, když byly mladší asi dva (teda rok a půl, je letní). Jela jsem na víkend na lyže. On mi na začátku zimní sezóny vždy nahlásí víkend, kdy mají pánskou jízdu na běžky a kdy si bere děti. 

Jenže jak delal ty víkendové dvanástky, tak tři dny odešel ráno v půl sedmé, kdy děti ještě spaly a vrátil se v osm, kdy už byly napůl v pelechu. Mě vlastně bylo jedno, jesli vypadl s kamarády nebo do práce. Akorát od těch kamarádů se vracel odpočatej. 

Offline continuity
Avatar
33116 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:24

Jinak to, že chlap nedokáže pár dní pohlídat svoje vlastní děti mi přijde šílené. Všichni naši kamarádi to dávají, v krajním případě zorganizují akci, kam pozvou jiné kamarády s dětma. Ono se jim to v tom hejnu hlídá nějak líp. 

To je k tomu problémů Kan . Jela bych teda bez kolegyně, nebo bych to zkusila umluvit alespoň na jednu noc. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 22:31

continuity no ten případ od kan taky nechápu, to je třeba příklad akce, která by mi za to stála. Můj muž se o děti postarat dokáže, ale já zas tolik nestojím o to volno v kuse, volné odpoledne častěji mi vyhovuje víc.

Offline Pinot Noir
Avatar
24261 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:35
Reakce na Evaeva:

, volné odpoledne častěji mi vyhovuje víc.

Já bych v případě kolegyně Kan volila částečnou účast, jela bych, ale pobyt bych zkrátila. Mě teda společná akce čtyř ženských upřímně děsí , tak ještě mě napadlo, jestli to není jen výmluva. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 22:37

Pinot Noir měla jsem pocit, že je to pravidelná akce. To zas mi přijde nefér, aby to ten chlap takhle překazil, pokud byli dopředu domluvení.

Offline continuity
Avatar
33116 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:37

Evaeva vždyť to nemusí být buď volný víkend pár krát ročně nebo volné odpoledne jednou týdně?

My máme v rámci možností a pracovního vytížení obojí. Už i ten víkend doma, když člověk může uvařit podle sebe a zajít si na výstavu nebo do kina nebo se natáhnout s knížkou má něco do sebe. 

Offline notna
Avatar
6431 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:37

Evaeva Když to vyhovuje vám oběma, tak je to úplně ok. V tom původním příspěvků to bylo tak, že paní by chtěla jet, ale nemůže.

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:37

Pinot Noir napadlo mě ti samé, já bych se snažila vykroutil .A nebo manžel žárlí.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 22:38

notna jojo, my jsme se s karjou trošku odklonili.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 22:40

continuity no mně víc překáží děti než muž;)