Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:46

rasaNori Hrozny! Já jsem byla včera hodinu na stavbě, já tam jinak vůbec nechodím skoro, prostě řeknu svý základní požadavky a dej se vůle boží. Ale včera, ježíšmarjá to je, kde co na centimetr, kraviny, podle mýho fakt kraviny. Sambo třeba položi otázku, v jaký vejsce je umyvadlo (příklad) tak odpovím schválně nějakej výměr co mě napadne z hlavy:-D, nebo měřím metrem a slozim si ho od 20, abych ho nasrala:-D. A to tam byl jen sambo, když je tam ještě jeho táta, tak to je normálně dát si hlavičku do zdi, to tam dám tak pět minut, ten řeší, že nenavazují spáry v podlaze se stěnou, že nevím přesně na centimetry, ale skutečně na 2 centimetry kde bude světlo, že si to tam mám přece naskládat už z krabic ten nábytek . Tak jsem se tuhle otočila a ukázala na děti, že nemám moc času se tím zabejvat, tak mi ještě poradil, jak si je mám obstarat!!! Já teda se divím, že jim tam můj táta už něco nehodil po hlave, to vůbec není na Karjovic povahy tohleto! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:51

Karja tjo a ja myslela ze sambo je salamista, asi jak na co teda?:-))

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:08

viktorka_od splavu Noo jako na ty stavbě je hodně pečlivěj a hodně věcí resi, asi aby něco nepodelal jak není zkusenej. Teď furt něco řešil, furt mi to povidal, já si jako vypnu, protože hodně často to stejně jako technicky nepochopim nebo ve výsledku můj názor je stejně ukradenej, a pak se ukázalo, že celá ta otazka řešení je, že ze střechy by koukal plechovej komín a ne zdenej.... Jako to je úplně pod mojí rozlišovací schopnost dulezitosti, prostě si asi vyberu to jednodušší ne?! On si právě stěžuje na mě, že jsem salamista, ale já jsem mu řekla, že si může vybrat, že můžu přijít a bejt v pohodě a říct, že je mi to jedno a že je to pěkný a nebo můžu bejt ve velký nepohode a říct co je všechno na hovno....Kupodivu si vybral to první! No prostě ta komunikace s řemeslníkama je těžká no, mám to každej den:-D:-D:-D. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 25. května 2022 10:14

Karja jenze ono az to bude hotove, tak treba zjistis, ze ty prkotiny nejsou tak uplne prkotiny. Treba zasuvky, nebo to jmisteni svetla se mize ukazat jako hodne neprakticke. Ale ja to taky nevidim abstraktne a pak uz je zase pozde

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:14

Karjatak to dela dobre,ne?Stavet dum ve stylu Pat a Mat fakt neni dobry.

Mne taky stve,ze ted nemuzu byt v Recku a trochu dohlidnout,no nastesti je u toho,alespon muz.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:20

Jos No ale ono nejde o umístění zásuvky, že bude dva metry od místa kde ji potřebuješ, ale že blbě (neesteticky) umístěna v kachlicce, není to vystredovany. Světlo stolu nebude přesně uprostřed, ale vyjde třeba 10 cm doleva. Pro mě jsou to fakt kraviny, stejně si to pri beznem užívání trochu všechno změnis nebo si nevšimnes  

Zarinya To víš že jo,muz si to ohlída. Ale já si na to nestěžuju, dávám to sem úsměvne jako příspěvek na rasanori řemeslníka:-D. Samozřejmě tohle je ten lepší přístup. 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:24

Karja jezis spatne vycentrovany svetlo mame my. Muzu za to ja a stve me to denne. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:26
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:26

711990Jo no, já si ty věci stejně nakonec poseru sama, když nad nima budu víc přemýšlet:-D 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:27
Reakce na Karja:

711990Jo no, já si ty věci stejně nakonec poseru sama, když nad nima budu víc přemýšlet:-D 

​ja si taky chvilkama rikam,ze je mozna lepsi,ze u toho nejsem.

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:29

Zarinya Noo tak někdo je šikovnej viď. Ale já mám taky takovou šikovnou, hodně plánovací kamarádku a mají tam nějaké přešlapy, chybám se stejně nevyhnes;-). 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:30

Karja to je jasny.Kdyz to nebude moc tak fajn.:-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:36

hele,ale jeden by nerekl jak nekomfortni je treba umisteny zachod moc nizko ci vysoko.To si ohlidej!

Karjaale to vy uz asi mate hotove??

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. května 2022 10:50

Karja to mi pripomina brachu-bordelar a salamista a kdyz koupil barak k rekonstrukci fakt jsme necekali ze si to vsecko udela sam a uplne total peclive vymazleny

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 25. května 2022 11:45

Zarinya To máme my,moc vysoko, jo a byl to společný nápad, jakože se nám bude lépe vstávat. Měli jsme tam nastřelit madlo a wc dát do normální výšky.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. května 2022 11:48

Kan ja mam prave zkusenost s obojim.Nizko i vysoko a fakt je to blby,a vysoko je asi jeste horsi.Nastesti to neni u me a ten v Recku doufam udelaji normalne.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 25. května 2022 12:20

Zarinya na vysokým zachode jsem byla teď na návštěvě a bylo to fakt blby, stal na nějakým schode (starej záchod ve starym domě a obyvatele jsou vysocí)

no, mne není pohodlná ani naše vysoká postel 

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 25. května 2022 12:48
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. května 2022 13:30

711990 úplně stejně. Ještě není vycentrované v blbém směru, takže buď se mlátíš do hlavy nebo máš za sebou málo místaa.šlo.by.to.predelat.je.to.v.sadrosi.ale.nikdo.se.k.tomu.nema.

Teď mi došlo, že to mohli udělat ty řemeslníci, co tu byli minulý týdenno s křížkem po funuse.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. května 2022 13:32

Potrefenáhusa vysoká postel je v pohodě, ale vysoký záchod je blbý (má babička kvůli kyčli). Na chalupě zase máme nízko umyvadlo a to je taky špatný.