Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 20:44

SunEclipse koukám, že za chvíli je u nás na chalupě

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:48

Já jsem odvolala rodiče z pivovaru, ať cestou k nám nezmoknou.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 20. května 2022 21:07

Tak mi supercela opláchla okna z toho hnusného žlutého pylu - ještě jsem je měla stihnout nastříkat jarem!

Offline SunEclipse
Avatar
3088 příspěvků moje polička 20. května 2022 21:12

uf, na nás právě nastoupila

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 21:18

barbucha prosim prosim kde jsi byla ?

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 20. května 2022 22:41

Už jsem viděla něajké fotky a teda čistě esteticky to je krásná bouře.

Offline Kan
Avatar
6765 příspěvků moje polička 21. května 2022 06:17

SunEclipse Tak ale ona to komentuje všeobecně, ne? Nebo to říká konkrétnímu člověku?

Offline Černá kočka
Avatar
1296 příspěvků moje polička 21. května 2022 07:09

Kan Začalo to mým příspěvkem tak odpovím, nijak jsem to tam nespecifikovala, bývá to oboje dvoje, konkrétnímu člověku a někdy komentáře bývají určeny všem přítomným, vždy jsou ale  o konkrétních lidech.

Uvedu dva příklady,  jeden z těch tragických a jeden z těch "lehčích" . Umřel tragicky a předčasně člověk, kterého jsme znali pracovně mnoho let a ona to komentovala v tom smyslu, že to tak mělo být. Nejsem příbuzná toho člověka, ale jeho smrt mě zasáhla a takové komentáře považuju za velice necitlivé. Co ví o tom jak co mělo být?

Další případ, dcera kolegy se nedostala na žádnou střední školu, takže teď budou muset doufat, že se někde dostane v druhém kole, pro toho kolegu je to momentálně velký zdroj stresu a nijak mu nepomohlo když mu vpálila mezi oči, že to tak mělo být. To si může říct sám sobě ten kolega až když se to časem nějak vyřeší a dcera najde třeba školu kde bude spokojená.

Pro mě jsou oba komentáře za hranou.

Za tím komentářem bývá totiž podprahově, že ten člověk byl špatný, že umřel, měl trému u přijímaček, onemocněl atd.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 21. května 2022 07:53
Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2022 08:14

barbucha dekuji!

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 21. května 2022 08:39

Tvl, tak kvůli supercele jsme s kamarádkou prchaly z návštěvy asi hodinu dřív, abychom domů dorazily ve zdraví. Stejně už bylo pozdě - čekala jem na zpožděný autobus, vítr jak na konci světa, blesky, fakt jsem měla skoro strach, loňské tornádo nebylo odsud daleko, porad jsem tu hrůzu sledovala na radaru a vypadalo to, že budu domů utíkat a přímo za mnou se bude země propadat a domy odlétat nahoru ...

Takže long story short: ten asi pětiminutový výsledný deštík bych opravdu přežila, i kdybych doma ještě nebyla,  ale to, že v Brně letos prakticky nepršelo, to už doprdele nepřežiju!!!

Offline Kan
Avatar
6765 příspěvků moje polička 21. května 2022 08:49

Černá kočka Jo to je hloupé. Já myslela, že  komentuje všeobecné dění ve světě, nic osobního. Ale zas na druhou sranu, kolegyně co si myslí, že nejhorší věci na světě se dějí jenom jí, je taky na houby, takové vynucování si pozornosti a politování. Já v kolektivu nic osobního nesděluji a mám klid, je pár (doslova) lidí, kterým řeknu jenom to nejnutnější a čau.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 21. května 2022 16:01

Ja viem ze moja staznost je prd oproti tomu co prezivaju ostatni ale nakopili sa mi to. Som momentalne v zahranici a uz tu nastastie nic nehori. Syna sa mi podarilo vykrmit takmer o kilo aby schytal crevnu virozu a vsetko je zas prec. Vypadol mi vcera mobil z kabelky a nefunguje mi tlacitko a znacne sa mi tym znepohodlnilo pouzivanie (home button na iphone 7) a desim sa sumy na opravu. Dnes mam oficialnu dohodnutu navstevu v autorizovanom servise a bud to bude stat 79 alebo 319 dolarov a to su prosim pekne ceny bez dane. Ked to neurobia na mieste do par hodin tak po navrate domov budem hladat dalsi servis alebo rovno novy telefon. A este bola bytova schodza kde sa rozhodlo ze budu menit strechu za necely mesiac a my musime odstranit 2 vonkajsie jednotky klimatizacie kvoli tomu! Takto na zaciatku sezony ked sa neda nikoho zohnat! Budeme odstranovat aj tie vnutorne a co som si pekne vymalovala spalnu tak tam budem mat biely flak po odstranenej klimoske! Aaaaaa!!!!! Farba sa samozrejme predava len v litrovom baleni a mensie nie je! Takze nas caka horuce leto pod strechou a bez klimatizacie lebo stare nam nema kto odmontovat a novu ktoru by sme strcili do stredu bytu a vonkajsou jednotkou na balkone nam nema kto spravit. Na fasadu panelaku sa bez povolenia vacsiny majitelov a stavebneho uradu nic nemoze davat! Tj ludia pridu aj o anteny satelity a pod a presuvat to na balkony na ktore sa stavebne povolenie nevztahuje. Dalsie peniaze v prdeli. Cakam co za este stane a ake budu dalsie necakane vydavky  

edit: oprava telefonu je tak draha ze sa nakoniec bude kupovat novy. No ani trochu ma to netesi

Offline letfenixa
Avatar
7807 příspěvků moje polička 22. května 2022 20:14

Dnes deň blbec a keďže potrebujem tu bazarovu práčku z pivnice, tak ešte aj výťah nejde

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 23. května 2022 00:02

Naozaj blby den! Chytila som crevnu virozu od syna. Skolilo ma to riadne. Nevladzem uz. 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 23. května 2022 15:10

Tak muži schválili následnou rehabilitační péči místo akutní. Asi mě trefí šlak.

Musím říct, že nemocniční péče, která probíhá za účasti dvou specializací, by vydala na sbírku fejetonů, do délky podávání antibiotik se furt plete ortoped a chce ji zkracovat a rehabilitaci řeší infekční lékař. Hlava XXII hadr.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4093 příspěvků moje polička 23. května 2022 15:46

continuity a jakej je v tech pecich rozdil?

ja nastupuju na tritydenni rehabilitaci pristi tyden, tri a pul pul mesice po operaci. jsem zvedava, co tam budem delat, protoze jak ist celou dobu intenzivne resim fyzioterapii a posiluju podle doporuceni, tak mam pocit ze uz jsem fakt dobre v kondici (vcera 50 km na kole apod). tu rehabilitaci bych ocenila tak pred dvema mesicama. no comment.

edit: jo a jak mi ji schvalili, tak uz nemuzu odnitnout, nebo teda muzu ale pak uz bude v budoucnu tezky aby mi schvalili nejakou pripadnou dalsi. 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 23. května 2022 16:07

Lilly_Ku aktivní je na poúrazové stavy, chronická pro pacienty, kteří jsou dlouhodobě nemocní, mají nějaké přidružené onemocnění, takže takoví starší lidi, předpokládám různě nepohybliví. 

Chlap zní, že má toho dnes plne zuby. Ortopéd přišel a vyčetl mu, že tam ještě straší, když on ho už v pátek chtěl poslat domů. Jenže minulý týden ve středu byla u muže nějaká velká kapacita infekční mu domlouvat, že proč chce domu už v pondělí, že by měl mít antibiotika 14 dní. Tak tomu ortopedovi už prý normálně vynadal, že by čekal, že se nejdřív domluví mezi sebou a pak mu řeknou výsledek a ne, že mu ještě vyčítají, že poslouchá lékaře.

Už nemluvě o tom, že má souseda, který si po třetí za tři dny vytáhl, cévky, dren a kapacky, v různých kombinacích. Na infekčním. Zadelanej celej pokoj a záchod tím, co z něj porůznu teče. Takže se teď už jen modlím, ať tam něco nechytne. 

My jsme si jen ujasnili, že které lékaře se vyplatí poslouchat av čem a kteří jsou jen do počtu, tak jsme ten stres trochu odstinili, ale je to teda hrůza. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. května 2022 16:48

continuity ty různé pokyny lékařů, to je fakt člověku se ta léčba fakt dobře akceptuje, když ani neví, komu vlastně věřit.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 23. května 2022 16:54

Evaeva jj, a uprostřed toho celého ti přijde někdo vysvětlit, že si fakt nemyslí, že se vyléčíš.

Dnes mu ten do počtu sdělil, že když tak se udělá ta plastika celá znovu, vždyť co. Neštěstí už víme, že ho nemusíme poslouchat, protože většinu času protiřečí nejenom jiným lékařům, ale i sám sobě.