Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 19. května 2022 08:09

Garfie To je strašný. Jak musela být chudák zoufalá Ted je tady těch smutných příběhu nějak moc.

Online Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 19. května 2022 08:12

Garfie to je hruza. Jak moc asi clovek musi byt zoufaly, kdyz sahne k takovemu krajnimu reseni, jeste s tim miminkem je to o to smutnejsi. I kdyz ty poporodni stavy muzou trvat dlouho, muze se to i nascitat s tim ostatnim... skoda, ze nenasla nejakou pomoc.

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 19. května 2022 08:21
Reakce na Mha:

Sweet Potato

Tak Tlapkám a foukám na nohu, ty ubohá pišišindo. Snad z toho střepu nebudeš mít na noze vřes. 

​Rozbrečelas mne a rozesmála.
Jsi báječná.

Moc všem děkuju!

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 19. května 2022 08:48

notna Taky mi přijde, že se to nějak kupí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. května 2022 08:54

Sweet Potato doufám, že dnes už je to lepší

Garfie dušinka nešťastná, taková škoda

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. května 2022 09:56

Včera ta podologie. Až někde uvidíte inzerovat bezbolestný ošetření, vemte nohy na ramena!

Nedosáhla sice kvalit předešlejch pedikérek, kterejm jsem div nevykopla zuby, ale musela jsem se hodně držet...

Ale konec dobrý, všechno dobré. Palec mám prostříhanej jak od kadeřníka, ale všechno (doufám že všechno!) je pryč, pročež mě už nic netlačí. Jako hodně toho vytahala, fakt dost... přičemž chrastila a mávala nástrojema jak na operačním sále (klient slabší povahy by už plakal předem). Vypodložila mi strany ještě nějakou vycpávkou, aby se ty okraje kolem nehtu spíš odhrnuly než přilnuly, dala školení kterak si to provádět sama, a při závěrečný masáži jsem jí odpustila všechny ústrky. Lstivé!

Offline letfenixa
Avatar
7943 příspěvků moje polička 19. května 2022 12:24

Garfie strašne

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 19. května 2022 20:12
Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 19. května 2022 20:45

Garfie Uplne mi to vehnalo slzy do oci.

A ja si tu trochu ulevim, v praci mam jednu kolegyni, ktera ruzne takove tragicke a spatne veci  komentuje blahosklonnym " asi to tak melo byt, pripadne nic se nedeje nahodou", krome toho jede ruskou propagandu.Neni to moje přímá kolegyne, spada pod meho kolegu, ale i tak mne to dost zveda tlak. Řešení to asi nema, u ni zadna sance na rozumnou diskuzi neni. Jen jsem to ze sebe potrebovala dostat.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:46

Garfie strašné. Ono aj ten alkoholizmus je často zastieraním depresívnzch stavov. Je mi to ľúto.

Černá kočka aaaaaargh ....poznám....po takýchto mám vždy strašnú chuť niečo ťažké hodiť a pri tom nepríčetne vrieskať, že sa to nestalo náhodou a malo to tak byť!!!

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 20. května 2022 11:51

Černá kočka Já když něco ztratím, tak si taky říkám, že to tak mělo být, že mi ta věc není souzená. Nepřijde mi na tom nic závadnýho.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 20. května 2022 13:14

barbucha Dají se ty "podložky" někde koupit? Nebo čím se to podkládá? Mamka si tam cpala vatu, ale já nevím, to je o plíseň, ne, když to vlhne?

A když už tu straším, poprvé v životě máme doma vši. Dcera si ráno našla breberku. Asi půjde bydlet do psí boudy.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 20. května 2022 13:26

Mirka 

Je to takovej půl cenťáku širokej proužek jako gázy, kousek se odstřihne a nacpe tam.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 20. května 2022 13:44

barbucha Takže taky savý materiál, myslela jsem, jestli nemají něco speciálního, umělohmotného nebo tak nějak.

Offline Len
Avatar
2203 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:07

Garfie To je tak smutný. Musela být hrozně zoufalá.

Černá kočka Tihle lidi ve mně probouzí moje agresivní sklony. Až přiletí facka, doufám, že spolu s poznámkou, že to tak mělo být.

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:09
Reakce na Kan:

 Já když něco ztratím, tak si taky říkám, že to tak mělo být, že mi ta věc není souzená. Nepřijde mi na tom nic závadnýho.

​já teda vidím dost rozdíl mezi tím, když si řeknu sem kráva, a když mi to řekne někdo cizí...

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 20. května 2022 18:12

SunEclipse  no to teda je rozdil, a jakej!

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:34

podle webkamery v Plzni se sem žene klasická supercela...spaste duše, inferno přichází

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:35

SunEclipse V Plzni už to řádí asi dest minut!

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 20:42

SunEclipse je to celkem záživny