Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:30

barbucha u nás by sirotu leda zrubal. mohl by ji i zjebat Mha  anebo taky někoho vojebat (=ošidit, oklamat)

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:30

Mha 

Já se teda nerada přiznávám, že něco neznám... ale fakt ne. Mám zažitou tu dědovu - na tu jsme se jako malí haranti vždycky těšili (samozřejmě v jistotě, že na nás děda ani nesáhne)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:32

barbucha Kuš osobo, tady se člověk tak snaží...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:36

Mha 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:38
Reakce na barbucha:

​Že se nestydíš to slovo vůbec opakovat!! Jen počkej, máme tu nové moderátorky, ty s tebou zatočej!

Osobně bych doporučila laskavé pozornosti čtenáře spíš pojem kolektivní hysterie... nevím proč jsem si zrovna dneska vzpomněla na čarodějky ze Salemu

opravdu je nutné pozurazet všechny, které mají odlišný názor od tvého? Ale ty to asi považujes za třeskute vtipné. Je mi smutno z této diskuze. A můžete si mě titulovat přecitlivělou, soudružkou, nebo hysterkou, je to vase vizitka.

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:44

nonemy souhlas. No jo no barbucha expresivni vyrazivo a styl, bez toho by to asi neslo :( když chybi argumenty 

ja mám k hyperkorektnímu přístupu daleko, ale harant objektivně opravdu není slovo s neutrálním zabarvením, bez ohledu na to, ze "někde si tak v rodině láskyplně říkají" Navíc ve zde původně zmíněném kontextu. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:46

nonemy 

Jejda, já nevěděla že kritizovat ostatní a jejich odlišné názory smíš jen ty. Tak to teda soráč! (a pozor, myslím to upřímně!)

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:49
Reakce na baltik:

Krome podstaty diskuse mi teda prijde zajimave, jak jedno slovo muze byt vnimano ruzne, ani by me pred tim nenapadlo, ze by pro nekoho harant nebyl negativni a asi to podle ucastnic neni ani regionalni morava/cesko. 

​Ja hlasim, ze jsem z Prahy (tedy z okraje Prahy, jestli to hraje nejakou roli ), a "harant" se u nas pouzival uplne normalne, ne jako nadavka. Napriklad babicka v nedeli v poledne "tak kde jsou ti haranti, obed je na stole!", a podobne.

Priznam se, ze cela tato diskuze mi pripada jako mnoho povyku pro nic. 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:51
Reakce na barbucha:

nonemy 

Jejda, já nevěděla že kritizovat ostatní a jejich odlišné názory smíš jen ty. Tak to teda soráč! (a pozor, myslím to upřímně!)

​No nevim nevim, moc uprimne se mi to nezda

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:55

Moje babicka rikala misto holky devky. Takze ja vam ted budu psat mile devky a zkuste byt nektera precitlivela! Babicka byla ta nejmilejsi na svete, takze to ani nemuze vyznit nijak hanlive, rozumite. 

Offline MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:56
Reakce na nonemy:

opravdu je nutné pozurazet všechny, které mají odlišný názor od tvého? Ale ty to asi považujes za třeskute vtipné. Je mi smutno z této diskuze. A můžete si mě titulovat přecitlivělou, soudružkou, nebo hysterkou, je to vase vizitka.

​Ja nikoho pozurazet nehodlam, ale priznavam, ze mi prijde usmevne, kdyz svoje poucovani oduvodnujes tim, ze vlastne delas te uzivatelce laskavost, aby nahodou slovo "harant" nepouzila nekde pred rodicem a nedostala za to po hube.

To jako vazne!?

Ja bych rekla, ze kazdemu soudnemu cloveku je jasne, ze jen proto, ze si nekdo v okamziku frustrace (a migreny) ulevi nelichotivym slovem v anonymni internetove diskusi snad jeste neznamena, ze dotycna by takto nazvala neci dite v realu a jeste pred rodicem. 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 19:57

Dadoo ty soudruzky...taky vysoka uroven

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:01
Reakce na ice:

Moje babicka rikala misto holky devky. Takze ja vam ted budu psat mile devky a zkuste byt nektera precitlivela! Babicka byla ta nejmilejsi na svete, takze to ani nemuze vyznit nijak hanlive, rozumite. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:04

ice Odskocila jsem si ostříhat své DÍTĚ a co tu nevidím?

Stezuju si, že se mi to nepovedlo a dítě vypadá jak oskubane kuře. 

Offline tv
Avatar
3587 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:07

ice vyhrávás!

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:12

Mha Chce se mi napsat, zkus ho prodat na Rohliku, ale koleduju si, ja vim.

Tak hlasim, ze jsem si rozjebala bradavici na plosce nohy, jelikoz jsem se misto mediciny oddala carodejnictvi a prilozila cesnek, maceny v octe!

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:13

MP Marge tak já bych (znovu) podotkla, že kromě haranta padl taky zmetek (dítě, které dupalo). To je taky láskyplné oslovení, kterým rodiče vítají svoje potomky?

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:15

mirajo A on by si někdo koupil 185 cm velké kuře? Ještě zvážím... 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:16

viktorka_od splavu vojebatkdyz uz tak ojebat, prosim:D

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 20:16

Mha no to nevím, to nedáš ani do mrazáku.