Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:00

Doprdele. Teď bych balila a zejtra bych byla ve Stockholmu, žít v normálním světě

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:12
Reakce na barbucha:

Doprdele. Teď bych balila a zejtra bych byla ve Stockholmu, žít v normálním světě

​Potlapkávám. Nám měli pozítří přijet rodiče Takže naprosto chápu

Offline continuity
Avatar
33726 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:18

V devět přišel email ( teď jsem to našla), jakou skladbu mincí mají mít děti na ranní hodině matematiky. Prý papírové nebo desinfikovane. Chybí mi desetikacka 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:32

continuity u nás by se v hotovosti nenašla ani koruna.

Offline continuity
Avatar
33726 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:37

Renusatko já mám štěstí, že muž ma ten typický chlapsky zlozvyk a sype mince do zavarovacky (začínali jsme na malém hrnku). Neznasim to, ale jak je vidno i zlozvyky mají své výhody. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 23:38

barbucha tlapkam!Ja budu brecet v sobotu....

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 03:57

viktorka_od splavu mi to prijde naprosto normalni, kdybych treba mela dite do 5. tridy, ze nema vlastni pocitac. Ja ho totiz taky nemam a pracovni bych mu pujcit nemohla.

No moje mamka tem, co si muzou tisknout materialy, posila pdfka, ti co bydli v okoli, chodi vyzvedavat na lavicku co dala pred dum a tem, co bydli u skoly, to tam jezdi jednou tydne rozdavat. Deti ji po rodicich posilaji dopisy a je to strasne roztomily.

Dadoo mamka ted zkusila Skolu v pyzamu. Jde to normalne z tabletu a muzes tam zakladat tridy a zvat zaky. Treba by ti to ulehcilo praci s vic tridama?

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 06:02
Reakce na 711990:

U nas se do sousedniho bytu nastehovala rodina tak pred 2 rokama. 2 pubertalni vyrostci. Chodej asi zasadne polem, protoze po nich celej rok zustava bahnita stezka od vchodovych dveri az do druhyho patra. Boty si otiraj o stenu u vytahu, je hneda az do vyse pasu. Pres odpadky pred bytem nejde najet s kocarkem do vytahu. Kdosi v jejich rodine je vasnivej kytarista a denne preluduje straslivy veci na elektrickou kytaru. Bez jakyhokoliv zameru, proste mlati do strun. Vzdycky nadavam, ale pote co jsem predevcirem vyslechla detailni hadku deti s maminkou mi doslo, ze uplne stejne musej slyset oni nas, resp Tondu kterej pulku noci neco vyklada nebo vykrikuje. Takze uz nejsem tolik nastvana a naopak je mi jich malinko lito

A na tema dobry sousedi, o par pater nad nama bydli rodina s dvema pubertalnima holkama. Jedna hraje na saxofon a druha na pricnou fletnu, je hrozne krasny slyset, kdyz hrajou. A ted vyvesily u vytahu papir, at se jim lidi ozvou, ze rady nakoupi/prinesou leky atd. Proste bozi

​Ja zas docitam kdovikdy, pardon  nemam stiznost, Ale je to k tematu. Soused vedle v dome hraje na asi 5 nastroju, hlavne dechove. Trubka, saxofon, fletna, klarinet a jeste neco, asi tuba. Kdyz cvici je to super, vetsinou az vecer kdyz si ctu, kdybych zavrela okno tak to asi sotva slysim. Zrovna mi dneska psali, jestli mi to nevadi, kdyz jsem asi vic doma :) Ted vzdycky v 7 vyleze spousta lidi a delaj hroznej humbuk, mate to taky? Kvuli zdravotnikum, uz to frci docela dlouho. Tak on se synem vyjdou pred dum a hrajou na saxofony

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 07. dubna 2020 06:38

0zero7 Nemáme.

Offline Magráta
Avatar
7773 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 06:53

0zero7 tady sme na začátku tleskali z balkónů ale ani to už se nedělá 

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 06:54

Magráta U nás se tleská furt. Teda furt ne, jen v osm :-)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 07:01

711990 kouknu na to, diky

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 07:04

Ja bych si taky postezovala. Od srpna spim v masce kvuli apnoe, v prosinci jsem mela mit kontrolu ve spankove laboratori - nebyla, pac benesovskou nemocnici odbourali hekři. Nahradni termin jsem dostala az na pristi tyden - nebude, pac koronavirus. 

V srpnu si mam koupit nahradni dily - tak premejslim, co bude řádit...

Ale vim, ze moje starosti jsou pidi v porovnani s ostatnimi.

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 07:06

711990 Jee, ta Škola v Pyžamu vypadá fajn přehledně. My jedeme ve skolaonline a tam se v těch úkolech (některé jsou vložené, u jiných jen napsaná stránka učebnice) lehce ztrácíme. A hlavně si my, rodiče, nepamatujeme, co jsme s kterým dítětem udělali (oni si to naštěstí pamatují).

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 07:11

viktorka_od splavu Škola dítěte má režim i pro děti bez PC. Všechno jim tisknou, vyzvedávájí si to ve škole.

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 08:52

brrr jo, taky se mi to libi. Mamka to objevila v nejaky diskuzi a prej uz tam zvladla i z tabletu nahrat video. Takze to asi bude hodne uzivatelsky pristupny:) 

0zero7 to je hezkyyy!!! Ten nas soused vcera 2 hodiny v kuse hral nejakej fantasmagorickej jazz, byla sem z toho kapku na nervysaxofon mam radsi:)))

Offline Garfie
Avatar
23945 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 09:04

Zarinya barbucha Já budu plakat v pátek, měla jsem letět do Arménie na dámskou jízdu 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 09:29

Garfie ach jo, moc tlapkám

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 09:37

Garfie a jeste to vypada na hezke pocasi.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 07. dubna 2020 09:45

holka hnědooká Ak nemáš s maskou žiadne problémy, nerob si starosti s posunutým termínom, manžel ju používa tiež, je vzorný pacient. Na kontrolu pôjdeš neskôr. A náhradné diely sa dajú poslať poštou, či  nie?