Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:19

viktorka_od splavu rozarka to jste mě asi špatně pochopily, já ji už nic neříkám. To jsem dávno vzdala. To, že jsem si uklidila v lednici, když jsem tam měla sama krátkodobě pobývat a oni byli pryč, mi přijde logicky, nevím proč bych měla mít svoje jídlo vedle plesnivyho. Teď ale sama bydlím v jiné části domu a tudíž k nim do kuchyně nelezu vůbec. 

Důvody, proč mě plýtvání jídlem štve, jsem vysvětlila, a proto to píšu sem, a ne matce.

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:42

711990 no je no

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 16:44

MaeGandal nějak se s tím popasujeme a pak asi taky najedeme, aspoň na chvilku, na prázdninový režim

Offline continuity
Avatar
33570 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 17:59

711990 naše učitelka nám to taky říkala, že co nezvládneme, tak nemusíme hrotit. Ale běda pokud to není odevzdano, hned se vrátí úkol s červeným křížkem. Navíc já se opravdu bojím, že když to nestihneme průběžně v tom týdnu, tak už to pak nedáme vůbec.

Kdybych alespoň u toho žáčka viděla nějaké pokroky! Ta je vůči němu úsilí dokonale rezistentní...

 Na prázdniny počítám vyfasujeme další úkoly, ale to tak u nás vždy bylo a navždy bude.

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:45

My bojujem u mladšího s učením pořád. Neustále posloucháme, proč toho má víc než brácha, atd. grrr

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:46

A taková stížnost na odlehčení...dneska jsem si připekla krk. Děsím se dnů příštích, až si připeču tu část obličeje, která mi vykukuje z roušky.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 20:59

brrr já jsem v neděli usnula na sluníčku veeliký štěstí, že na tvrdé lavičce, takže jsem se během čtvrt hodiny vzbudila otlačená a rozlámaná a nic připečenýho nemám, ale až si konečně koupím to lehátko, co "hubou" kupuju už asi pátým rokem... 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:06

EDITH4B Synovi přišly dvě pětky v sobotu večer. Z informatiky a ještě ke všemu z práce, která neměla žádný termín. Normálně přišla zpráva, že byla v sobotu večer provedena průběžná kontrola a za 5. Vtipný bylo, že vidím průměr ostatních, kterej byl taky 5..já na to někdy nemám sílu. Známkuje se teda průběžně pořád, úkoly testy denně, i když školu mají normálně jen 3x za týden. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:14

Někdy mám pocit, že se někteří učitelé zbláznili a snaží se předhánět, kdo těm harantům naloží víc

Tak jim dávám nějaké úkoly, taky si píšu známky, SI, zatím neoficiálně, ale fakt je nedřu. Pětku jsem zatím ani nedala. Zatím tedy ani těm, kdo nekomunikují. Není jich až tak moc.

Úkoly spíš praktické, aby je to i trošku bavilo.

Ted třeba zadám na marketing úkol : odsledovat jeden díl Dne D, dle vlastního výběru, a napsat mi zprávu - kdo tam byl, co chtěl a proč dostal/nedostal.

Vzhledem k tomu, že na to koukají v hodině strašně rádi, je to snad neotráví :-)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:28

Dadoo Chtěla bych, aby víc učitelů mělo rozum, jak ty. Syn má dokonce písemku ráno v pondělí na Veilkonoce. Už se jich prý několik ozvalo, že to snad ne, ale učitelka nic.

Offline continuity
Avatar
33570 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:31

Renusatko tak to mi přijde úplně mimo mísu. Někdy mám pocit, že se všichni už úplně pomátli. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:35

continuity No to je naše střední škola...on je to trochu blázinec i normálně, ale teď extra. 

Zase v druhé školy mi dnes přišla zpráva, jestli se u nás doma něco neděje, jestli jsme všichni v pořádku a zdraví. Trošku jsem nechápala, ale bylo mi to divné. No náš mladší syn úplně vypustil skyp hovory z češtiny a nějak špatně odesílal celou dobu úkoly, takže učitelka měla pocit, že už asi nežijeme. Tak jsme jí to posílali dnes vše naráz, ale vydržela v klidu dost dlouho

Online viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:37

Renusatko hezkej článek jsem četla (papírovej, tak nedám odkaz) kde se teda autorka podivovala, že nějaký otec zaslal vyjádření učitelce, že "počítač je jeho a v žádným případě ho dětem k dispozici nedá", to je, přiznám se, už docela drsný - ale na druhou stranu, sakra kde to jsme? že po těch dětech chtějí povinně pracovat na počítači už je samo o sobě divný, byť u těch starších je to asi pravděpodobný  že ho mít budou (ale stoprocentně existují děti, které ho fakt nemají, tak co asi mají dělat?!), ale písemka na státní svátek to už je donebevolající. a ne že bych si myslela že to chuďátkům uškodí, ti naši holomci by měli makat víc:-) jen mi připadá strašný jak si někteří jedinci užívají tu moc..

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:42

continuity Já byla dneska ráno ve škole.. tam bylo tak krásně! To říkáme pořád, že ve škole by bylo krásně, kdyby tam nebyli ti haranti

Jinak je to pro nás dost šílený vopruz. Třeba já mám deset různých hodin a z těch mi žáci píší, odpovídají - napřeskáčku. Různé obory, ročníky. Takže se pořád jenom přepínám, hledám jednotlivé třídy, seznamy žáků ve svých tabulkách, abych si označila, kdo napsal. Každému musím odpovědět, něco mu k jeho práci napsat.. mezitím zodpovídat dotazy těch, kteří třeba nerozumí..kteří udělají něco jiného, jinak, polovičatě, třetinově. Do toho vymýšlet nová zadání, projíždět materiály, minimálně abych jim napsala od které do které stránky na tu kterou hodinu si mají udělat výpisky nebo poznámky..

Prostě vopruz.

Zlatá školy, kdych příjde polovina a z té poloviny poloviny spí a nic nedělá

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:44

viktorka_od splavu Tak děcka se stejně domluvili, že se nikdo nepřihlásí. Osobně s nima souhlasím. Učitelce to napsali slušně, ať najde jiný termín a ona se vůbec neozvala, přečtené to má. 

Offline continuity
Avatar
33570 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:45

viktorka_od splavu tak třeba u mne v jedné práci bylo výslovne zakázané dávat pracovní počítač k dispozici dětem. A i kdyby nebylo, obvykle na něm potřebuji pracovat. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:46

continuity jasně, to je samozřejmý

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 21:54

Četla jsem někde vyjádření Plagy, ze teď školy nesmí znamkovat, a ze nemají zadávat úkoly z "vychov". U nás si to po 2 týdnech sedlo. Učitelky zašlou prace na tyden a z matematiky a češtiny posle potom i výsledky, to mi pomáhá nejvíc, protože nejvíc času jsem trávila opravami a kontrolou. Ale na to jsem se vykašlala, ještě než to začala posílat, to se nedalo. Jsem rezignovala a je mi líp

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 22:01

Renusatko asi hledá..

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 06. dubna 2020 22:31

Renusatko já toho všeho pomalu začínám mít dost. Mám chuť zalézt někam do nory a pěkně dlouho nevylézt.